Szukasz najlepszej darmowej aplikacji z budzikiem w Windows Store? Spróbuj tego

Ta multimedialna aplikacja alarmowa na Windows 8, 10 i Windows RT Budzik HD otrzymała wiele aktualizacji z czasem i utrzymuje aplikacje budzika odkryte w Sklepie Windows.
najlepsza aplikacja HD budzik w sklepie WindowsAplikacja Windows 8, 10 Budzik HD to jeden z najlepszych sposobów na ustawienie alarmu w Windows 8, 10 i nie ma co do tego wątpliwości. Ze średnią oceną 4 na 5 gwiazdek od prawie 1400 recenzentów, pokazuje, że doceniają ją użytkownicy Windows 8, Windows 8.1, 10 i Windows RT. Teraz otrzymała kolejną aktualizację, którą odkryliśmy w Sklepie Windows.

 • Zgodnie z informacją o wersji Alarm Clock HD jest teraz w wersji 1.2.0.9, a najważniejszą zmianą jest to, że motywy aplikacji zostały poważnie zaktualizowane. Poza tym aplikacja alarmowa dla systemu Windows 8 zawiera także niewielkie aktualizacje interfejsu użytkownika, ale nie otrzymaliśmy więcej szczegółów na ten temat.

  [AKTUALIZACJA] Budzik HD to aplikacja uniwersalna, co oznacza, że ​​możesz uruchomić aplikację na pulpicie systemu Windows 10 lub urządzeniu z systemem Windows Phone 10. Od czasu wydania Budzik HD otrzymał więcej aktualizacji w systemie Windows 8.1, 10, takich jak:

   • Alarmy mogą obudzić urządzenie ze stanu uśpienia (jeśli urządzenie je obsługuje i ustawiłeś tę aplikację jako domyślną aplikację alarmową)
   • dodano 5 analogowych tarcz zegarowych
   • Każda funkcja w aplikacji jest wysoce konfigurowalna za pomocą okna ustawień
   • dźwięk powiadomienia Windows toast za alarmy
   • Zaktualizowano interfejs użytkownika paska aplikacji, aby pasował do ogólnego wyglądu aplikacji

  W szczególności zauważyliśmy dwie funkcje, które mogą Ci się spodobać, lub daj nam znać w komentarzach poniżej, co jest twoim ulubionym.

  1. Czujnik światła: jeśli jest włączony, alarmy przestaną dzwonić automatycznie po włączeniu światła w pomieszczeniu
  2. Wyłącznik czasowy: muzyka uśpiona jest odtwarzana przez czas wyłącznika czasowego i delikatnie zanika, gdy zasypiasz

  Korzystając z funkcji Budzik HD w systemie Windows 8, możesz zrobić znacznie więcej niż tylko ustawić alarm: uzyskać prognozy pogody, dokładny czas, kursy walut, tworzyć listy odtwarzania muzyki, korzystać z wbudowanych kanałów RSS, czytać posty na Facebooku, a nawet słuchać do radia internetowego w Windows 8.1, 10

  To naprawdę niesamowita aplikacja alarmowa, którą musisz pobrać na urządzenie z systemem Windows 8.1 / 10.

Link do głównej publikacji