Szukasz najlepszego programu antywirusowego z zaporą? Oto nasza najlepsza lista na rok 2019

Zapora to sprzęt lub oprogramowanie, które działa jako pierwsza linia obrony, odfiltrowując zagrożenia z ruchu przychodzącego i wychodzącego w sieci, takie jak hakerzy lub złośliwe oprogramowanie, które próbują przedostać się do komputera przez Internet.

Zagrożenia takie próbują wykorzystywać wirusy i oprogramowanie do rejestrowania klawiszy w celu uzyskania dostępu do komputera i kradzieży prywatnych i poufnych danych, takich jak historia przeglądania, hasła i inne szczegóły, poprzez rejestrowanie sesji i śledzenie naciśnięć klawiszy. Używają tego również do prowadzenia nielegalnych działań bez Twojej wiedzy.

Za pośrednictwem połączenia internetowego lub sieci Wi-Fi cyberprzestępcy znajdują dostęp do komputera, ale zapory blokują nieautoryzowane połączenia, takie jak te, i pozwalają wybrać programy, które mogą uzyskać dostęp do Internetu.

Jeśli masz wiele komputerów lub urządzeń podłączonych do sieci domowej lub biurowej, chroń je za pomocą zapory sprzętowej dla routera w celu ochrony sieci oraz zapory programowej, która zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania w przypadku zainfekowania jednego z komputerów. Dobrym pomysłem jest również zainstalowanie jednego z tych rozwiązań antywirusowych dla Internetu Rzeczy.

Istnieje program antywirusowy z zaporą sieciową, który chroni sieć i komputery przed infekcjami pochodzącymi z Internetu, dlatego oto najlepsze opcje, których możesz użyć na swoim komputerze osobistym.

 • Bullguard
 • Bitdefender
 • Emsisoft Anti-Malware
 • Panda
 • Kaspersky
 • Symantec Norton
 • Avast
 • Alarm strefy
 • Webroot Antivirus

Antywirus z zaporą ogniową kompatybilny z Windows 10

1

BullGuard (zalecane)

antywirus z zaporą ogniową

Wybierając program antywirusowy z zaporą ogniową, uzyskaj taki, który pozwoli ci mieć pełną i skuteczną kontrolę nad tym, które aplikacje mogą nawiązywać połączenia internetowe, nie wycieknie danych podczas testowania szczelności, ochroni przed exploitami i złymi pakietami, ale także chroni procesy, usługi systemu oraz komponenty złośliwego oprogramowania.

Potężna zapora sieciowa BullGuard jest składnikiem BullGuard Internet Security, który ma silniejszą wielowarstwową ochronę, która chroni Twoją rodzinę i urządzenia przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania.

Wyświetla monit, gdy program próbuje nawiązać połączenie wychodzące, aby można go było łatwo zaakceptować lub odrzucić.

Zapora pomaga zarządzać kontrolami sieci, chroniąc jednocześnie przed intruzami, exploitami, złymi pakietami i skanowaniem portów.

BullGuard Internet Security ma wystarczającą moc, aby nie tylko to zrobić, ale także zapewnić ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, spamem i oprogramowaniem szpiegującym.

    — Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

    — Zdobądź teraz licencję Bullguard

 • Przeczytaj także: 7 najlepszych programów antywirusowych z narzędziami do usuwania adware, aby pozbyć się wyskakujących okienek reklam

2)

Bitdefender

antywirus z zaporą ogniową

Total Security i Internet Security firmy Bitdefender mają zaporę ogniową, która dodaje dodatkową warstwę ochrony, blokując potencjalne złośliwe oprogramowanie, które chcą połączyć się z Internetem.

Gdy ochrona ta jest aktywna, Twoje dane osobowe są bezpieczne przed hakerami i innymi szpiegami danych.

Ten nowy firewall został całkowicie przeprojektowany, aby poprawić użyteczność i umożliwić lepsze zarządzanie regułami aplikacji.

Antywirus Bitdefender w pełni chroni Twój komputer przed inwazją prywatności, oprogramowaniem ransomware i wszystkimi innymi zagrożeniami z jednego konta.

Zapewnia również bezpieczeństwo całej rodzinie dzięki pełnej ochronie wszystkich urządzeń, a także ochronie przed zagrożeniami elektronicznymi, zaawansowanej kontroli rodzicielskiej, lepszej prywatności z ochroną kamery internetowej oraz bezproblemowemu robieniu zakupów lub bankowości internetowej.

Jest wyposażony w potężne funkcje bezpieczeństwa, łatwy w użyciu, lekki w zasoby i oferuje zoptymalizowaną wydajność w celu zwiększenia prędkości i żywotności baterii, a także zapewnia zaawansowaną automatyczną ochronę.

 • Pobierz Bitdefender Antivirus w ekskluzywnej cenie promocyjnej

3)

Emsisoft Anti-Malware

Antywirus z zaporą ogniową - Emsisoft Anti-Malware

Wiele zapór i programów antywirusowych może zakłócać działanie Zapory systemu Windows i powodować irytujące błędy lub spowalniać pracę komputera.

Emsisoft połączył dwa główne rozwiązania bezpieczeństwa i rozwiązał ten problem za pomocą funkcji Windows Firewall Fortify zawartej w najnowszej wersji programu Emsisoft Anti-Malware.

Emsisoft ma silną kluczową funkcję, która pozwala wykrywać i przechwytywać złośliwe działania programów złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym, zanim komputer zostanie uszkodzony.

To się nazywa blokowanie zachowań.

Dzięki tej technologii program anty-malware potrafi definiować wzorce zachowań, które ujawniają nielegalne manipulacje ustawieniami Zapory systemu Windows.

Programiści Emsisoft usunęli zbędność tworzenia większej liczby kodów zapory ogniowej, które mogłyby zakłócać działanie Zapory systemu Windows.

Tak więc poprzedni program Emsisoft Internet Security połączył się z programem Emsisoft Anti-Malware i otrzymał ulepszenia zapory systemu Windows.

Oprócz tego, że jest o 20% tańszy niż wersja Internet Security, Emsisoft Anti-malware (EAM) poprawił swoje możliwości ochrony z powodu mniejszej ingerencji w kod zapory ogniowej.

Możesz cieszyć się lżejszym oprogramowaniem ochronnym i mniej niezgodności z innymi produktami. Wypróbuj teraz nowy interfejs EAM i skorzystaj z większej liczby funkcji, takich jak:

 • Poprawiona kompatybilność z ochroną surfowania.
 • Poprawiona wydajność File Guard, zmieniony domyślny poziom skanowania.
 • Przeprojektowane panele menu Ochrona.

Sprawdź teraz Emsisoft Anti-Malware na oficjalnej stronie internetowej

4

Panda

antywirus z zaporą ogniową

Zapora ogniowa Pandy jest filtrem, który chroni Twój komputer i zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi intruzów, zapewniając skuteczny sposób bezpiecznej nawigacji w Internecie.

Zapora sieciowa filtruje połączenia do i z komputera, gdy jest podłączony do Internetu, i interweniuje w ustanowione połączenia między komputerem a innymi w sieci, w których wymieniasz pliki oraz udostępniasz foldery i drukarki, między innymi zadaniami.

Ochrona zapory automatycznie przypisuje uprawnienia do aplikacji, gdy jest to możliwe, jednocześnie oceniając ryzyko stwarzane przez aplikacje i rodzaj komunikacji, jaką aplikacje chcą ustanowić.

W niektórych przypadkach, wyjątkowo, gdy aplikacja lub użytkownik próbuje się połączyć, zapora poprosi o pozwolenie na autoryzację połączenia za pomocą wyskakującego komunikatu.

Zapora ogniowa Pandy wykonuje szereg filtrów, w tym filtrowanie statyczne na poziomie sieci w oparciu o reguły zdefiniowane przez administratora, filtr dynamiczny na poziomie aplikacji z inspekcją stanową i głęboką inspekcją pakietów.

Administratorzy mogą również konfigurować filtrowanie ruchu dla różnych protokołów na podstawie harmonogramu lub kalendarza oraz zezwalać lub odmawiać dostępu do niektórych usług sieciowych w skonfigurowanych odstępach czasu.

    — Kup teraz Panda Internet Security (zdobądź 50% na wszystkie plany)

 • Przeczytaj także: 15 najlepszych zapór ogniowych do ochrony sieci domowej

5

Kaspersky

antywirus z zaporą ogniową

Total Security firmy Kaspersky zapewnia ochronę przed oprogramowaniem ransomware dla wszystkich aplikacji i urządzeń oraz odwiedzanych stron internetowych, aby hakerzy i napastnicy zostali zablokowani.

Możesz robić zakupy, surfować, towarzysko i bezpiecznie przesyłać strumieniowo, wiedząc, że twoje hasła, pliki, zdjęcia i prywatność są strzeżone. Możesz także robić zakupy lub dokonywać transakcji przez Internet.

Ten program antywirusowy zawiera składnik zapory ogniowej, który zapewnia bezpieczeństwo w sieciach lokalnych i Internecie, jednocześnie monitorując wszystkie połączenia sieciowe na komputerze.

Zapora sieciowa przypisuje określony status do każdego połączenia i stosuje reguły dotyczące pakietów i sieci w celu filtrowania aktywności sieciowej w zależności od tego stanu.

 • Pobierz teraz antywirus Kaspersky Total Security z zaporą ogniową

6

Symantec Norton

antywirus z zaporą ogniową

Zapora osobista Norton nie jest już sprzedawana osobno, tak jak poprzednio, dlatego można ją zainstalować tylko w ramach Norton Internet Security lub Norton 360, które są nagradzaną, wszechstronną ochroną komputera PC, z dostrajaniem wydajności i Backup danych.

Potężna dwustronna ochrona zapory pozwala odzyskać kontrolę nad ruchem przychodzącym lub wychodzącym z Internetu, chroniąc przed hakerami i utrzymując dane osobowe i wrażliwe z dala od Internetu (bez Twojej zgody).

Oprogramowanie zapory firmy Symantec zapewnia ochronę za każdym razem, gdy jesteś online, dzięki czemu możesz bezpiecznie surfować.

Możesz go skonfigurować w dowolny sposób, aby zezwolić tylko niektórym aplikacjom na dostęp do Internetu, blokowanie określonych adresów IP i wiele więcej.

    — Uzyskaj program antywirusowy Norton firmy Symantec z zaporą ogniową

 • PRZECZYTAJ TAKŻE: 10 najlepszych programów do ukrywania adresów IP do użycia w 2018 roku

7

Avast

antywirus z zaporą ogniową

Ten program antywirusowy z zaporą zmienia komputer w fortecę, która uniemożliwia hakerom i złośliwemu oprogramowaniu dostęp do komputera za pośrednictwem Internetu i Wi-Fi.

Możesz blokować niechciany dostęp za pomocą zapory ogniowej za pomocą programów Avast Premier i Internet Security, które są wyposażone w zaporę (która jest domyślnie włączona), co daje pełną kontrolę nad ruchem online do iz komputera.

Aby dostosować ustawienia zapory, otwórz Avast, kliknij ochronę, następnie przejdź do ikony zapory i otwórz ją, a następnie dostosuj zaporę z szeregu opcji.

 • Pobierz program antywirusowy Avast z zaporą ogniową

8

Alarm strefy

antywirus z zaporą ogniową

Dzięki Extreme Security 2018 ZoneAlarm masz 100% gwarancji na wirusy i ochronę przed zagrożeniami, takimi jak WannaCry i wszystkie ataki zero-day, kradzież tożsamości z zaawansowaną ochroną przed atakami typu „phishing”, a także kontrolę rodzicielską, dostrajanie komputera i tworzenie kopii zapasowych online, a także inne funkcje .

Dwukierunkowa zapora ogniowa powstrzymuje ataki internetowe przy drzwiach wejściowych, łapiąc złodziei podczas wychodzenia, jednocześnie aktywnie chroniąc przed atakami przychodzącymi i wychodzącymi oraz czyniąc cię niewidzialnym dla hakerów korzystających z pełnego trybu ukrycia.

Monitoruje i blokuje ruch związany z zagrożeniami, a Kontrola zabójstw natychmiast wyłącza złośliwe oprogramowanie.

Zaawansowana zapora monitoruje zachowania komputera, aby wykryć i zatrzymać nawet najbardziej wyrafinowane nowe ataki, które omijają tradycyjne programy antywirusowe i pakiety bezpieczeństwa.

OSFirewall monitoruje programy pod kątem podejrzanych zachowań, a cele ochrony przed dostępem zaawansowanym chronią przed nowymi i zaawansowanymi atakami, których inne zapory zapominają, takie jak dostęp do surowych danych, synchronizacja i ataki SCM / COM.

Ochrona przez zero godzin zapobiega cichym epidemiom uzyskiwania dostępu do systemu, a Kontrola aplikacji i ochrona przed wczesnym uruchomieniem chronią system operacyjny podczas uruchamiania, zanim większość produktów zabezpieczających w ogóle się załaduje.

Pobierz program antywirusowy ZoneAlarm z zaporą ogniową

9

Webroot Antivirus

zapora antywirusowa webroot

Innym antywirusem, który ma wbudowaną zaporę, jest Webroot Antivirus. Aplikacja jest dostępna zarówno na PC, jak i na Macu, i zapewnia stałe bezpieczeństwo danych i tożsamości. Oprócz standardowej ochrony Webroot Antivirus ma także ochronę przed oprogramowaniem ransomware, a także ochronę przed phishingiem w czasie rzeczywistym, która chroni przed złośliwymi witrynami internetowymi, które próbują ukraść Twoje dane osobowe.

Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, jest wbudowana zapora ogniowa, dzięki czemu możesz łatwo monitorować ruch w sieci i kontrolować, które aplikacje mają dostęp do Internetu. Jeśli chodzi o szybkość, Webroot Antivirus oferuje niesamowicie dużą prędkość skanowania, więc nie powinien spowalniać komputera ani w ogóle zakłócać pracy.

Dostępna jest również wersja Internet Security Plus, która może również chronić smartfon lub tablet, a dzięki wbudowanemu menedżerowi haseł ochroni poufne informacje przed złośliwymi użytkownikami.

Wreszcie dostępna jest pełna wersja Internet Security. Ta wersja ma te same funkcje, co poprzednie dwie wersje, ale może również usuwać ślady Twojej aktywności online w celu ochrony Twojej prywatności. Warto wspomnieć, że ta wersja zawiera również 25 GB miejsca do przechowywania w Internecie, z którego można korzystać.

Webroot Antivirus to prosta, ale potężna aplikacja, oferująca solidną ochronę, błyskawiczną szybkość skanowania i wbudowaną zaporę ogniową. Jeśli szukasz nowego programu antywirusowego do zabezpieczenia systemu, Webroot Antivirus może być właściwym wyborem dla Ciebie.

Przegląd:

 • Zaawansowana ochrona w czasie rzeczywistym
 • Dostępność na komputerach Mac i PC
 • Ochrona przed ransomware
 • Ochrona przed phishingiem w czasie rzeczywistym
 • Wbudowana zapora ogniowa
 • Menedżer haseł
 • Pobierz teraz Webroot Antivirus

Daj nam znać w sekcji komentarzy, który z tych programów antywirusowych z zaporą będzie używany w Nowym Roku.

Link do głównej publikacji