ScreenTunes wyszukuje muzykę do filmów i programów telewizyjnych

Jak nazywa się utwór odtwarzany teraz w tym odcinku filmu lub programu telewizyjnego? Wydaje mi się, że wszyscy zadaliście te pytania w pewnym momencie, aby dowiedzieć się, że bardzo trudno było uzyskać odpowiedź, szczególnie w czasach, gdy Internet nie był czymś lub był w powijakach.

Jeśli masz szczęście, możesz wziąć płytę CD ze ścieżką dźwiękową, aby dowiedzieć się o wszystkich popularnych utworach, ale było to raczej zarezerwowane dla bardzo popularnych filmów i programów.

Przez większość czasu nie jest to jednak takie łatwe, co może prowadzić do mozolnych badań w Internecie, aby odkryć tytuł piosenki.

Uwaga: ScreenTunes nie jest już dostępny. Zamiast tego możesz skorzystać z usługi takiej jak Shazam.

ScreenTunes

ScreenTunes to nowa wyszukiwarka muzyki, która stara się pomóc użytkownikom, którzy szukają nazwy utworu użytego w odcinku filmu lub programu telewizyjnego.

Jest to podstawowa wyszukiwarka muzyki, której można używać do wyszukiwania utworów, tekstów lub muzyki w filmach i programach telewizyjnych. Musisz przełączyć się na opcję wyszukiwania filmu, która znajduje się pod formularzem wyszukiwania na stronie, zanim będzie można wyszukać utwór lub utwory z filmu lub programu telewizyjnego.

wyszukiwanie muzyki filmowej

Wyszukiwarka muzyki wyświetla wyniki natychmiast, jeśli w formularzu wyszukiwania wprowadzono poprawny tytuł. W przeciwnym razie zostaną wyświetlone sugestie dotyczące filmów (czy miałeś na myśli …), z których należy wybrać. Muzyka filmowa i program telewizyjny są podzielone na dwie zakładki. Ważne jest, aby przejść do karty Programy telewizyjne, aby znaleźć muzykę z programów telewizyjnych.

Na przykład wpisanie Bourne spowoduje wyświetlenie nie tylko trzech filmów Jasona Bourne’a, ale także kilku innych, podczas gdy wyszukiwanie Dawson’s Creek nie wyświetli żadnych wyników w zakładce filmu, ale odpowiedni program telewizyjny w zakładce Programy telewizyjne.

Muzyka z tych filmów i programów telewizyjnych jest następnie wyświetlana w wynikach wyszukiwania, w tym tytuł muzyki, wykonawca (jeśli jest znany) i trzy linki. Wiele piosenek można od razu wysłuchać, klikając przycisk Słuchaj. Spowoduje to otwarcie odtwarzacza Grooveshark na stronie internetowej, aby odtworzyć utwór właśnie tam.

Dwie pozostałe opcje to otwarcie strony utworu w Amazon lub iTunes, aby go kupić. Wyniki mogą się bardzo różnić, od braku lub tylko kilku utworów do kilkudziesięciu utworów. ScreenTunes oferuje ciekawą opcję dla użytkowników, którzy chcą zidentyfikować utwór filmowy lub program telewizyjny.

Podsumowanie
ScreenTunes wyszukuje muzykę do filmów i programów telewizyjnych
Nazwa artykułu
ScreenTunes wyszukuje muzykę do filmów i programów telewizyjnych
Opis
ScreenTunes to darmowa usługa online, która pomogła ci w wyszukiwaniu nazw utworów z odcinków filmów lub programów telewizyjnych, które zostały użyte w tych produkcjach.

Link do głównej publikacji