Są to 3 najlepsze widżety kryptowalutowe systemu Windows 10 dla Twojej witryny

Jeśli w ciągu ostatnich kilku lat nie ukrywałeś skały bez połączenia internetowego, prawdopodobnie słyszałeś o Bitcoin, Ethereum i innych formach kryptowalut.

Ostatnio kryptowaluty gwałtownie wzrosły zarówno pod względem popularności, jak i wartości. Ludzie na całym świecie, szczególnie z Japonii i USA, dużo zainwestowali w tę lub inną kryptowalutę.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ w samym 2017 roku Bitcoin, obecny król kryptowaluty, osiągnął rekordowe maksima ze wzrostem o 480%. W tej chwili Bitcoin jest wart ponad 7 000 $. Aby spojrzeć z perspektywy szybkiego wzrostu kryptowaluty, Bitcoin był wart tylko 1,00 $ w kwietniu 2011 roku.

Jeśli jesteś inwestorem lub wkrótce inwestorem w kryptowalutę, ważne jest, aby śledzić różne waluty. Istnieje wiele aplikacji, programów i stron internetowych, których można używać do śledzenia Bitcoin i innych kryptowalut.

Jeśli jednak jesteś właścicielem witryny, zechcesz ją dodać Widżet kryptowaluty w systemie Windows 10. Te widżety mogą pomóc Tobie i Twoim widzom w wygodny sposób śledzić Twoją inwestycję.

W tym artykule omówimy najlepsze widżety kryptowaluty dla systemu Windows 10, których możesz użyć. Najpierw jednak porozmawiajmy o tym, jak ważne jest śledzenie inwestycji w kryptowaluty.

Dlaczego śledzenie inwestycji w krypto jest ważne

W szczególności kryptowaluty są wysoce niestabilne. Oznacza to, że krypto, w które inwestujesz, może w danym momencie nurkować w nosie lub wznosić się na nowe wysokości.

Istnieje wiele narzędzi, za pomocą których możesz aktualizować swoje kryptowaluty. Możesz korzystać z wszystkiego, od aplikacji mobilnych po Arkusze Google, aby pomóc Ci określić kolejne kierunki, w których podążą Twoje inwestycje.

Być może jednym z najlepszych sposobów kontrolowania inwestycji w krypto jest użycie widżetu kryptowaluty Windows 10.

Na szczęście istnieje wiele witryn, które oferują bezpłatne wtyczki widgetów i kodowanie skryptów, które wystarczy skopiować i wkleić do kodu HTML swojej witryny. Oto 3 strony internetowe, które oferują jedne z najlepszych widżetów kryptowalutowych dla systemu Windows 10.

Widżety kryptowaluty Windows 10

1. Widżet Bitcoin

Bitcoin.com to niesamowita strona internetowa, która oferuje bezpłatne kodowanie skryptów dla szerokiej gamy widżetów związanych z Bitcoinem. Bitcoin ma obecnie najwyższą wartość, więc naturalnie większość ludzi będzie nim zainteresowana.

Na tej stronie znajdziesz widżety, które dadzą Ci najnowsze wiadomości Bitcoin, aktywne fora, wiadomości, stawkę hash dla kopalni oraz oczywiście cenę i wykresy. Wszystkie te funkcje nie są częścią pojedynczego kodowania, co oznacza, że ​​są podzielone na różne widżety. Możesz łatwo wybrać rodzaj informacji, które chcesz wyświetlać w swojej witrynie.

Na dole tej strony znajdują się proste i jasne instrukcje, jak dodać te widżety do swojej witryny. Oczywiście nadal będziesz potrzebować podstawowych umiejętności edycji HTML, aby móc dodawać widżety.

Na koniec otrzymasz także instrukcje, jak osobiście dostosować widżety. Podają informacje o kodowaniu, jak zmienić motyw koloru widżetu i ile informacji jest wyświetlanych.

Te widżety Bitcoin są niesamowite, ale oczywiście przy ich użyciu nie znajdziesz informacji o innych kryptowalutach.

  • Przeczytaj także: Aktualizacja Windows 10 Creators doda zaawansowaną obsługę Bitcoin do Excela

2. Kreator widżetów CryptoCompare

Kreator widżetów od CryptoCompare to idealne narzędzie do tworzenia widgetów, które można wykorzystać, jeśli inwestujesz w inne kryptowaluty oprócz Bitcoin. W rzeczywistości strona internetowa pozwala łatwo dostosować widżet, aby idealnie pasował do Twojej witryny.

Możesz wybrać dosłownie dowolną monetę do porównania z głównymi walutami. Na przykład możesz zobaczyć, jak Ethereum radzi sobie z bitcoinami, USD, CNY, a nawet złotem. Mają także opcję wyszukiwania, w której można znaleźć informacje o prawie każdej krypto-walucie.

CryptoCompare oferuje również kilka różnych rodzajów ustawień widżetów, z których możesz wybierać. Na przykład, jeśli chcesz mieć widżet na swojej stronie internetowej, który zawiera więcej informacji, możesz użyć ustawienia widżetu „Chart Advanced”.

Z drugiej strony możesz wypróbować ustawienie widżetu „Header V2”, aby uzyskać bardziej minimalistyczny widget.

Po wybraniu ustawienia lub motywu możesz dodatkowo dostosować swój widżet. Zrób to, klikając pokaż opcje przycisk znajdujący się poniżej przykładowego widżetu.

Jak widać, Widget Wizard od CryptoCompare jest bardzo wszechstronny i przydatny. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć idealny widget dla swojej witryny i skopiować kodowanie do kodu HTML witryny.

  • Przeczytaj także: Najlepsze gadżety na komputer z systemem Windows 10 do pobrania

3. Widżety kryptograficzne CodeCanyon dla WordPress 

Aby uzyskać dostęp do tych widgetów zbudowanych specjalnie dla WordPress, będziesz musiał uiścić niewielką opłatę i zainstalować wtyczkę. Oczywiście, jeśli zbudowałeś witrynę za pomocą WordPress, jest to prawdopodobnie najlepszy sposób, aby zdobyć Widżety dla swojej witryny. Najwyraźniej nie musisz kopiować ani edytować żadnego kodu HTML, ponieważ oferowana przez niego wtyczka pozwala łatwo dodawać widżety kryptowalut do swojej witryny.

Dlatego użytkownicy nie potrzebują żadnych umiejętności technicznych, aby korzystać z tych widżetów CodeCanyon.

Po zakupie i zainstalowaniu wtyczki będziesz mógł edytować i wybrać szablon widżetu według własnych upodobań. Ponadto widżety obsługują do 1500 kryptowalut, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tego, w który zainwestowałeś.

Wniosek

Kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne z każdym rokiem. Dlatego ludzie zawsze zwracają uwagę na notowania kryptograficzne na żywo. Chociaż istnieje wiele aplikacji i oprogramowania, które mogą wyświetlać te informacje, widget kryptowaluty Windows 10 jest idealny dla strony internetowej. Użyj narzędzi z wyżej wymienionych stron internetowych, aby nie tylko być na bieżąco, ale także zwiększyć ruch na swojej stronie.

Link do głównej publikacji