Przewodniki po aktualizacji Windows 8.1 i filmy instruktażowe

Firma Microsoft wydała zestaw filmów i przewodników, które pomogą zarówno firmom, jak i zaawansowanym użytkownikom zapoznać się z nowe funkcje Windows 8.1 Update. Aktualizacja Windows 8.1 lub KB2919355 jest teraz dostępna do pobrania dla subskrybentów MSDN. Rozpocznie się za darmo w Windows 8.1 i Windows RT 8.1 za pośrednictwem Windows Update 8 kwietnia.

Przewodniki po aktualizacji systemu Windows 8.1

Przewodniki po aktualizacji systemu Windows 8.1

Windows 8.1 Update Szybki przewodnik dla firm. Ten 16-stronicowy szybki przewodnik typu broszura stanowi podstawowe wprowadzenie do najważniejszych funkcji i możliwości aktualizacji systemu Windows 8.1 w ustawieniach biznesowych.

Windows 8.1 Update Power Podręcznik użytkownika dla plików Business_raw do drukowania: Dzięki temu plikowi do pobrania możesz wydrukować i wydrukować własne kopie podręcznika Windows 8.1 Update Power User Guide for Business i rozdawać je jako zasoby szkoleniowe dla użytkowników końcowych.

Windows 8.1 Update Szybki przewodnik dla plików Business_Raw do drukowania: Ten plik do pobrania pozwoli Ci wydrukować własne kopie skróconego przewodnika aktualizacji Windows 8.1 dla firm i przekazać go jako zasoby szkoleniowe dla użytkowników.

Windows 8.1 Update Power Podręcznik użytkownika dla firm (surowe pliki do drukowania). Ten pakiet umożliwia tworzenie własnych kopii drukowanych Przewodnika użytkownika aktualizacji Windows 8.1 dla użytkowników biznesowych i udostępnianie go jako zasoby szkoleniowe dla użytkowników końcowych.

Windows 8.1 Update Video

Windows 8.1 Update Filmy instruktażowe dla użytkowników biznesowych. Należą do nich krótkie filmy wideo z podstawowymi funkcjami i możliwościami aktualizacji Windows 8.1 za pomocą instrukcji krok po kroku. Te filmy mogą być używane jako narzędzia do samodzielnego uczenia się dla użytkowników i ułatwiają przyjęcie systemu Windows 8.1. W tym pliku do pobrania znajdują się cztery filmy obejmujące następujące obszary:

  1. Wprowadzenie do Windows 8.1 Update
  2. Windows 8.1 Update Wskazówki dotyczące pulpitu
  3. Charms w Windows 8.1 Update
  4. Wskazówki dotyczące dostosowywania aktualizacji do systemu Windows 8.1

Jestem pewien, że te zasoby okażą się bardzo przydatne w Windows 8.1 Update. Przeczytaj ten post, jeśli Windows 8.1 Update nie instaluje się.

Link do głównej publikacji