Przelicz walutę za pomocą aplikacji XE dla systemu Windows

Chociaż przeliczniki walut nie są niczym nowym, znalezienie dobrego, który ma wszystkie dostępne waluty, jest dość trudne, a jeszcze trudniejsze jest znalezienie takiego, który ma aktualne kursy. Waluta XE jest jedną z największych i najbardziej zaufanych stron internetowych do przeliczania walut, a to jest ich oficjalna aplikacja na Windows 8, Windows 10. Aplikacja jest zarówno niezawodna, jak i kompletna, niemal w każdej walucie.

To jest do pobrania za darmo ze Sklepu Windows i za jego pomocą możesz przeliczyć dowolną walutę na dowolną inną.

Waluta XE dla Windows 8, Windows 10

xe-currency-windows-8-app-review

Nie ma wiele do powiedzenia na temat tej aplikacji, jest ona tak prosta, jak to tylko możliwe, z jedną funkcją i robi to świetnie. Masz wszystkie możliwe waluty i dodajesz najczęściej używane konwersje do ekranu głównego.

Ponadto, jeśli korzystasz z określonej konwersji częściej, możesz przypiąć ją do menu startowego w postaci kafelka Modern UI, który wyświetli stawkę dzienną. Dostęp do menu ustawień można uzyskać za pomocą paska paneli, a tam znajdziesz opcję przełączania symboli dla wszystkich walut, liczby miejsc po przecinku lub dodatkowych informacji dla każdej waluty.

xe-currency-windows-8

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja działa bardzo dobrze, nie ma problemów, aktualizuje się co kilka minut z najnowszymi stawkami i działa świetnie. Interfejs użytkownika jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i skutecznie konwertować waluty.

Sprawdź także, jak zmienić walutę systemu Windows 8, Windows 10 w ustawieniach, jeśli chcesz to zrobić.

Pobieranie Waluta XE dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji