Program Photoshop nie może zrealizować Twojego żądania [FIX]

Photoshop to jedno z najpopularniejszych narzędzi do edycji obrazów i zdjęć. Użytkownicy mają wiele powodów, aby preferować Photoshopa niż inne podobne narzędzia. Jest stosunkowo prosty w użyciu i ma wiele funkcji. Ponadto jednym z głównych powodów jest niezawodność.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Innymi słowy, ludzie ufają temu narzędziu do edycji obrazów, które zapewnia bezproblemowe korzystanie z ich pracy.

Jednak nie zawsze tak jest. Kilka osób napotkało komunikat „Nie można zrealizować żądania z powodu błędu programu” podczas próby otwarcia programu Photoshop.

Jest to poważny problem, który uniemożliwia korzystanie z Photoshopa. Na szczęście dostępnych jest kilka rozwiązań, a dzisiaj pokażemy Ci, co zrobić, jeśli napotkasz ten problem.

Photoshop się nie otworzy? Spróbuj tego!

1. Odblokuj folder biblioteki

Z jakiegoś powodu użytkownicy zgłosili, że folder biblioteki jest zablokowany. Ostatnia aktualizacja mogła zmienić tę opcję.

Odblokuj folder biblioteki, aby rozwiązać problem.

2. Zmień typ pliku na PNG

Jeśli powyższe rozwiązanie nie zadziałało, spróbuj zmienić typ pliku na PNG. Pliki PNG mogą działać lepiej. W ten sposób unikniesz komunikatu „Nie można zrealizować żądania z powodu błędu programu”.

Wcześniej pisaliśmy obszerne tematy na temat Photoshopa. Więcej informacji znajdziesz w tym kompleksowym przewodniku.

3. Zainstaluj ponownie program Photoshop

Powinieneś użyć tej metody w ostateczności. Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie programu Photoshop jest żmudną pracą, ale niestety może być jedynym rozwiązaniem. Twoja praca może jednak zostać utracona.

Po nowej instalacji narzędzie do edycji obrazu powinno działać poprawnie.

Wniosek

Jak powiedzieliśmy na początku tego artykułu, jest to poważny problem w Photoshopie. Użytkownicy nie mogą nic robić w Photoshopie, co oznacza, że ​​ich praca jest wstrzymana.

Jest to także błąd w narzędziu do edycji obrazów. Ludzie chcą więc, aby Adobe naprawił błąd przy następnej łatce aktualizacyjnej.

Do tego czasu sprawdź nasze rozwiązania. Odblokuj folder biblioteki, zmień typ pliku na PNG lub zainstaluj ponownie Photoshop.

Jeśli problem będzie się powtarzał, wypróbuj jedno z tych narzędzi do edycji obrazów z naszej nowej listy. W ten sposób unikniesz na swoim komputerze komunikatu „Nie można zrealizować żądania z powodu błędu programu”.

Czy uważasz, że nasze rozwiązania były pomocne? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji