Prank swojego szefa lub kolegów z niebieskim ekranem dla Windows 8, Windows 10

Czy wiesz, że możesz śmiesznie wyśmiewać kolegów i szefa w zabawny sposób? Działa to tylko wtedy, gdy wszyscy w twoim miejscu pracy mają system Windows 8 lub Windows 10, w przeciwnym razie mogą nie rozumieć dowcipu. Jeśli masz już BlueScreen na swoim urządzeniu z systemem Windows 10 lub Windows 8, wiesz, że jest o wiele ładniejszy i „bardziej przyjazny” niż w poprzednich wersjach. A oto aplikacja, która Ci pomoże i zrobi z niej psoty

Fake BlueScreen dla Windows 8, aplikacja Windows 10

Aplikacja ma tylko jedną myśl — otwórz ją i wyświetli obraz poniżej. A jeśli twój szef lub kolega nie zwraca zbytniej uwagi, może pomyśleć, że straciłeś całą pracę nad swoim projektem. To dobry sposób na pozbycie się niegrzecznego projektu, prawda? Użyj tej aplikacji z umiarem, jeśli nie chcesz, aby sekret szybko się rozprzestrzeniał.

Jeśli twój szef lub kolega będzie zbytnio wpatrywał się w ekran, może zauważyć następujący ciąg znaków:

ZAWSZE PATRZ NA POZYTYWNĄ STRONĘ ŻYCIA

A potem twój dowcip zostanie rozproszony. Miejmy tylko nadzieję, że tego nie zauważą. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, powinieneś wiedzieć, że znajdziesz więcej aplikacji związanych z Niebieskim ekranem śmierci. Istnieje aplikacja do zbierania BlueScreen, dzięki której możesz przechowywać wszystkie swoje BSOD. Ale naprawdę mam nadzieję, że nie będziesz w takiej sytuacji, ponieważ oznacza to, że wszystko jest źle. Baw się, robiąc psikusy szefowi i współpracownikom dzięki tej genialnej aplikacji!

BSOD Prank nieszkodliwa alternatywa

W niektórych przypadkach dowcip może poważnie wpłynąć na dowcip. Chodzi o to, że gdy ludzie widzą BSOD, natychmiast myślą o wszystkich utraconych plikach. Jeśli nie masz pewności co do reakcji, którą będzie miał psikus, spróbuj innego łatwego dowcipu:

  • Przejdź do pulpitu i naciśnij PrintScreen
  • Otwórz Paint i wklej go (Ctrl + V) i zapisz gdzieś obraz
  • Otwórz go, kliknij prawym przyciskiem myszy i ustaw jako tło pulpitu
  • Teraz przejdź do pulpitu i odznacz ikony Pulpit: Kliknij prawym przyciskiem myszy> Widok> Pokaż ikony pulpituodznacz ikony pulpitu dla dowcipu
  • Przygotuj swój popcorn i usiądź bliżej tego pulpitu i obserwuj, jak przyjaciele / koledzy walczą i klikają myszą

Aktualizacja

Aplikacja jest nadal dostępna w Sklepie Windows. Możesz go pobrać i używać w dowolnym momencie. Jest uważany za jeden z najlepszych psikusów biurowych na Windows 8, 8.1, 10 PC i ma silną rangę 5 gwiazdek w sklepie. Dobrą rzeczą jest to, że programiści nie ogłosili przerwania. Oznacza to, że nadal możesz korzystać z tej aplikacji wybryk bez problemów, dopóki nie pojawi się nowa wersja systemu Windows.

Pobierz aplikację BlueScreen na Windows 10, Windows 8

Przeczytaj także: Daj swoim przyjaciołom dobry strach za pomocą gry Windows Scary Prank

Zatwierdź

Link do głównej publikacji