Potrzebujesz VPN do Battlefield 4? Oto nasza 7 naszych ulubionych

Battlefield 4 to jedna z tych gier, która stała się hitem po jej wydaniu. Sława strzelanek FPS w Internecie jest uwielbiana przez miliony graczy na całym świecie, w tym mieszkających w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Australia, a także, co ciekawe, z Chin, gdzie gra jest naprawdę zabroniona.

Jednak nie wszystkie regiony mają serwery BF4, które znajdują się blisko lokalizacji graczy, co oznacza, że ​​gracze z pewnością napotkają problemy podczas gry online, takie jak opóźnienia, a nawet gumki podczas łączenia się z serwerami w odległych lokalizacjach.

Na szczęście wszystkie problemy z opóźnieniem, odległością i ograniczeniami geograficznymi można obejść za pomocą dobra sieć VPN dla Battlefield 4, co pozwala graczowi uzyskać szybszą i bardziej stabilną odpowiedź serwera.

VPN może skrócić czas pingowania w grach bez opóźnień, umożliwiając jednocześnie przełączanie się do najbliższych lokalizacji serwerów gier BF4, a także chroniąc przed hakerami, złodziejami tożsamości i nadzorem online.

Podczas sprawdzania naszych 8 najlepszych ofert najlepszej VPN dla Battlefield 4, pamiętaj o sieci, szybkości i jakości usług dostawcy VPN, a także o szyfrowaniu i innych funkcjach bezpieczeństwa, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia z gry.

Najlepsze narzędzia VPN do gry w Battlefield 4

1

CyberGhost VPN (zalecane)

VPN dla Battlefield 4

To jest doskonałe VPN dla Battlefield 4, i ogólnie gry online, z szybkim i prostym, ale także skutecznym sposobem ochrony Ciebie i Twoich działań online, w tym poufnych informacji i prywatności.

Dzięki ponad 300 serwerom w ponad 20 krajach CyberGhost, który można uzyskać za darmo lub subskrybować wersję premium, ma zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym zaporę NAT, wyciek DNS, ochronę przed śledzeniem, ochronę przed odciskami palców, blokowanie reklam, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i oprogramowanie antywirusowe oraz funkcję „kill switch”, która chroni połączenie przed zerwaniem podczas nieoczekiwanych przerw.

Inne wspaniałe funkcje obejmują to, że nie ma zasad dziennika, więc twoje działania online nie są rejestrowane. Korzyści obejmują wysoką prędkość, ogromną sieć serwerów i globalny zasięg, wielokrotne użycie na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie, a także gwarantowane bezpieczeństwo i szyfrowanie.

  • Pobierz CyberGhost VPN (77% zniżki)

— POWIĄZANE: 5 najlepszych narzędzi VPN dla Minecraft, aby cieszyć się płynną sesją gry

2)

NordVPN (zalecane)

VPN dla Battlefield 4

Gry dostępne w Internecie, takie jak Battlefield 4, to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale niestety dostęp do tych gier może być ograniczony nie tylko w instytucjach, ale także w krajach.

Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym graczem, czy doświadczonym graczem, możesz napotkać problemy z dostępem do ulubionej gry online, ponieważ możesz odmówić dostępu, najczęstszym powodem jest negatywny wpływ grania w gry — na produktywność. Jednak niewielu graczy się z tym zgadza, więc szukają sposobu na dostęp do swoich ulubionych gier online.

Tutaj przydaje się NordVPN, który odblokowuje gry online i witryny z grami. Kiedy łączysz się z jednym z jego serwerów VPN, twój adres IP jest ukryty i zamieniony, więc twoja tożsamość jest chroniona podczas gry.

Uzyskujesz również dodatkową warstwę bezpieczeństwa w ruchu internetowym, dzięki szyfrowaniu klasy wojskowej, dzięki czemu Twoja komunikacja jest chroniona, a twoje prywatne dane są chronione przed wścibskimi oczami. Pomaga również zmniejszyć opóźnienie, chroni przed atakami DDoS i nigdy nie prowadzi dzienników Twojej aktywności.

  • Pobierz NordVPN

— POWIĄZANE: 6 najlepszych programów VPN na laptopy: najlepsze typy na 2018 rok

3)

PureVPN

PureVPN ma rozbudowany serwer sieciowy, który obsługuje usługi gier online, takich jak Battlefield 4 i inne. W szczególności ma ponad 300 serwerów w 45 krajach oraz silne bezpieczeństwo i anonimowość.

Jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows i innymi urządzeniami z dostępem do Internetu, takimi jak Xbox One, na których możesz skonfigurować VPN do gry w Battlefield 4.

Wśród jego zalet są superszybkie prędkości, ekstremalne bezpieczeństwo online przy użyciu protokołów szyfrowania, takich jak PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN i IPSec, a także ochrona przed atakami DDoS, co czyni go jednym z preferowanych VPN dla Battlefield 4.

  • Pobierz teraz PureVPN

— POWIĄZANE: 5 najlepszych monitorów do gier zapewniających idealną rozgrywkę w 2018 roku

4

VyprVPN

VPN dla Battlefield 4

Duża sieć serwerów i lokalizacji VyprVPN zapewnia szybkie prędkości, których potrzebujesz, aby poprawić wrażenia z gry.

Funkcje obejmują solidną ochronę DDoS, system szyfrowania, ponad 700 ultraszybkich serwerów na całym świecie, i nie opiera się na hostingu innych firm, ale jest właścicielem i zarządza wszystkimi swoimi serwerami. Twoja aktywność jest chroniona za pomocą zasad zerowych dzienników, a jej usługa VyprDNS pokonuje cenzurę DNS, i możesz ominąć wszelkie ścisłe zapory ogniowe blokujące twoje połączenie.

Ta sieć VPN dla Battlefield 4 jest niezawodna, szybka, bezpieczna i ma krótsze czasy pingowania, co poprawia ogólną rozgrywkę. Dzięki technologii Chameleon ta VPN jest w stanie pokonać blokowanie, ograniczanie przepustowości ISP i nadal jest łatwym w użyciu VPN dla wszystkich twoich urządzeń.

Uzyskaj VyprVPN

— POWIĄZANE: 5 najlepszych VPN do grania w GTA 5 Online

5

TorGuard

VPN dla Battlefield 4

Ta sieć VPN do gier online zapewnia takie korzyści, jak obejście bloków sieciowych i / lub ograniczeń, skrócenie opóźnień i czasu ładowania gier przez sieć usług premium, dostęp do dowolnych gier MMORPG lub MMO i jest anonimowa, dzięki czemu twoja tożsamość jest chroniona podczas gry online.

Jako jedna z najlepszych sieci VPN dla Battlefield 4, TorGuard ma dużą sieć serwerów z ponad 300 serwerami w ponad 23 krajach, co pomaga znaleźć szybki serwer i zmniejsza ping. Serwery nigdy nie są nadmiernie przydzielane, więc na pewno uzyskasz szybkie prędkości połączenia z dowolnego regionu, a Twoje prędkości nie będą dławione.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, TorGuard oferuje szyfrowanie klasy wojskowej w celu ochrony twoich połączeń. Możesz uruchomić go na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie, łatwo skonfigurować go w systemie operacyjnym Windows i cieszyć się nieprzerwaną rozgrywką dzięki szybkiemu połączeniu z 99,9 procent czasu pracy i nieograniczoną przepustowością.

Zdobądź TorGuard

— POWIĄZANE: VPN jest zablokowany w szkole, hotelu, na uczelni lub na uniwersytecie: jak go odblokować

6

ExpressVPN

najlepsze oprogramowanie VPN dla laptopów

ExpressVPN jest znany z wysokiej jakości usług gier online, dzięki dużej sieci serwerów w różnych lokalizacjach, które zapewniają graczom dostęp do siebie na skalę globalną.

Jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows, a także z innymi urządzeniami obsługującymi Internet, takimi jak konsola Xbox.

Jedną z zalet korzystania z tej sieci VPN w Battlefield 4 jest jej błyskawiczna prędkość, 99,9 procent czasu działania i brak problemów z buforowaniem podczas gry. Oferuje również 256-bitowe szyfrowanie, więcej niż 1700 serwerów, ochronę przed wyciekiem DNS / IPv6 i jest idealny do gier online o najwyższym czasie pingowania.

Może to być trochę drogie, ale całkowicie tego warte, a ponadto otrzymasz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Uzyskaj ExpressVPN

— POWIĄZANE: 3 najlepsze sieci VPN dla Bluestacks do uruchamiania aplikacji na Androida gry na PC

7

IPVanish VPN

Dzięki sprawdzonemu rekordowi w kategorii MMORG, IPVanish jest zdecydowanie świetną siecią VPN dla Battlefield 4. Oferuje ponad 130 serwerów grzechów w 47 krajach, w przystępnej cenie i działa na wszystkich urządzeniach obsługujących BF4, takich jak Xbox lub laptop do gier.

IPVanish eliminuje buforowanie podczas gry online, ma duże prędkości i optymalizuje wrażenia z gry, jednocześnie skracając czas pingowania i zapewniając graczom ochronę DDoS.

Korzyści płyną z jego funkcji, takich jak duża sieć serwerów poziomu 1, która jest błyskawicznie szybka, mocne szyfrowanie 256-bitowe i działa dobrze z grami o najwyższym czasie. Jednak ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, więc jest zgodny z lokalnymi przepisami.

Uzyskaj IPVanish VPN

Czy korzystasz z VPN dla Battlefield 4? Podziel się z nami, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji