Potrzebujesz dobrego oprogramowania do pisania w języku amharskim? Sprawdź nasze najlepsze typy

Amharski jest językiem semickim z rodziny języków afroazjatyckich. Jest używany głównie przez Amharas w Etiopii, z około 30 000 000 mówców.

Język nie pozostaje jednak w tyle za technologią. W tym artykule pokażemy Ci najlepsze oprogramowanie do pisania w amharsku dla systemu Windows.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do pisania w języku amharskim?

1

Klawiatura amharsko

amharsko klawiatura amharsko oprogramowanie do pisania

Klawiatura amharska została opracowana przez Snack Apps i dostępna w sklepie Microsoft Store. Aplikacja została wydana 15 maja 2016 roku i powinna działać zarówno na telefonie, jak i komputerze stacjonarnym.

Słowo kluczowe działa jak każda inna wirtualna klawiatura, umożliwiając dodawanie różnych symboli i znaków interpunkcyjnych, a jego użycie jest niezwykle proste.

Pobierz klawiaturę amharsko

Potrzebujesz oprogramowania do pisania po arabsku? Wypróbuj jedną z tych wspaniałych aplikacji!

2)

Keyman Amharic

Keyman Amharic amharic oprogramowanie do pisania

Aplikacja Keyman Desktop pozwala użytkownikom systemu Windows pisać w wielu językach, w tym amharski. Keyman Desktop to aplikacja typu open source, która automatycznie ponownie konfiguruje system operacyjny Windows, aby akceptował i rozumiał język amharski.

Aplikacja jest dostępna na Androida, iOS, Windows, macOS i Linux, a także dostępna jest również wersja internetowa. Ogólnie rzecz biorąc, Keyman Amharic powinien działać na dowolnym urządzeniu, niezależnie od używanej platformy.

Zdobądź Keyman Amharic

3)

Lexilogos

Oprogramowanie do pisania amharskiego Lexilogos

Lexilogos to usługa internetowa działająca jako klawiatura amharsko. Usługa pozwala na pisanie liter po prostu klikając je myszą lub możesz wpisać określone kombinacje liter w celu wygenerowania określonych znaków. Usługa jest dość prosta w użyciu, a dostępnych jest wiele innych języków, dzięki czemu Lexilogos jest wirtualną klawiaturą internetową.

Wypróbuj Lexilogos

Proszę bardzo, są to najlepsze oprogramowanie do pisania w języku amharskim, jakie można znaleźć w Internecie, więc koniecznie wypróbuj jedno z nich.

Link do głównej publikacji