POPRAWKA: Wideo Yahoo Messenger nie działa w systemie Windows 10

Według wielu raportów online wydaje się, że istnieją różne problemy z Yahoo Messenger w Windows 10, szczególnie z funkcjami połączeń wideo. Oto kilka potencjalnych poprawek.

okna komunikatora yahoo 10

Wielu użytkowników systemu Windows narzeka, że ​​nadal nie ma oficjalnej aplikacji dla Yahoo! Messenger w sklepie Windows Store, ale jak dotąd domyślny program działał poprawnie. Były też różne inne zgłoszenia do Windows Store, chociaż nie były oficjalne.

Pomijając tę ​​kwestię, porozmawiajmy o aktualnym problemie. Oto, co powiedział użytkownik, którego dotyczy problem:

CZEŚĆ, AM NIE MOŻNA WEZWAĆ WIDEO W KOMUNIKATIE YAHOO 11. JESTEM ZA POMOCĄ SYSTEMU WINDOWS 10. W CELU AUDIO BRAK PROBLEMU ALE W WIDEO POŁĄCZENIE WIDEO NIE DZIAŁA (kamera internetowa). PROSTO POMÓŻ MI ROZWIĄZYWAĆ TEN PROBLEM.

Inni zgłaszają, że przycisk rozmowy wideo jest szary i nie mogą go kliknąć.

Jak rozwiązać problemy z rozmową wideo Yahoo Messenger

  1. Zaktualizuj sterowniki
  2. Ponownie zainstaluj program Yahoo Messenger
  3. Zainstaluj starą wersję YM

Rozwiązanie 1 — Zaktualizuj sterowniki

Oczywiście oczywiste jest, że pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki graficzne i, oczywiście, jeśli używasz najnowszej wersji Yahoo Messenger.

Rozwiązanie 2 — Zainstaluj ponownie program Yahoo Messenger

Możesz także spróbować ponownie zainstalować oprogramowanie. Jest to jeden z najszybszych sposobów rozwiązania problemów YM.

Jeśli wszystko to jest dobre, musisz spróbować uruchomić program w trybie administratora. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik .exe, a następnie wybierz Właściwości> Zgodność> Zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników, a następnie dodaj pole wyboru, aby uruchomić ten program jako administrator, a następnie kliknij Zastosuj.

Yahoo Messenger Windows 10 poprawka wideo

— POWIĄZANE: Zachowaj prywatność swoich wiadomości czatu dzięki Signal Private Messenger

Rozwiązanie 3 — Zainstaluj starą wersję YM

Inni użytkownicy dotknięci tym problemem zgłaszają, że udało się go rozwiązać, instalując starszą wersję komunikatora Yahoo. Możesz także spróbować odświeżyć system Windows 10, ale przed kontynuowaniem upewnij się, że utworzyłeś kopię zapasową.

Na razie to wszystko, co wiemy na temat tego problemu. Jeśli zdarzy się, że znasz inne poprawki, zostaw komentarz poniżej i daj nam znać, które to są.

AKTUALIZACJA: Yahoo zamknął swoje narzędzie do komunikacji błyskawicznej 18 lipca 2018 r. Oznacza to, że narzędzie nie jest już dostępne dla użytkowników. Jednak Yahoo powiedział, że wkrótce rozpocznie pracę nad lepszym narzędziem do obsługi wiadomości błyskawicznych i po drodze zostanie ujawnionych więcej szczegółów.

Dobrą wiadomością jest to, że na rynku dostępnych jest wiele aplikacji czatowych, które są kompatybilne z Windows 10. Możesz sprawdzić nasz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych aplikacjach czatowych, które można zainstalować na komputerze.

Link do głównej publikacji