POPRAWKA: VPN nie działa z Popcorn Time

Wielu użytkowników decyduje się na połączenie Popcorn Time z rozwiązaniem VPN, zarówno ze względu na ochronę prywatności, jak i unikanie ograniczeń geograficznych. Jednak czasami te dwie rzeczy nie są najlepsze, a czas Popcorn po prostu nie działa z włączoną siecią VPN. Przyczyny mogą być różne, jak widzieliśmy wiele razy.

Aby rozwiązać ten problem, przedstawiliśmy poniżej listę możliwych rozwiązań. Jeśli masz problemy z uruchomieniem VPN i Popcorn Time razem, sprawdź je i przekaż nam swoją opinię.

Jak rozwiązać problemy VPN z Popcorn Time

 1. Upewnij się, że twoja sieć VPN obsługuje przesyłanie strumieniowe P2P
 2. Zmień serwer
 3. Uruchom ponownie Czas Popcorn i VPN
 4. Wyłącz zaporę innej firmy
 5. Ponownie zainstaluj Popcorn Time

1: Upewnij się, że twoja sieć VPN obsługuje przesyłanie strumieniowe P2P

Teraz, jak dobrze wiesz, obecnie jest tak wiele rozwiązań VPN, zarówno w wersji darmowej, jak i premium. Mimo że działają w tych samych lokalach, nie oznacza to, że wszyscy świadczą te same usługi. Przeciwnie, niektóre usługi, takie jak w tym przypadku odpowiednie przesyłanie strumieniowe i torrentowanie P2P, nie są dostępne w każdym kliencie VPN.

 • Oznacza to, że bez odpowiedniego wsparcia nie będzie można używać zarówno VPN, jak i Popcorn Time do strumieniowego przesyłania filmów lub programów telewizyjnych. Zanim przejdziemy do dodatkowych kroków rozwiązywania problemów, sprawdź VPN i sprawdź, czy rzeczywiście obsługuje tę funkcję.

  Gdy tam jesteśmy, z przyjemnością możemy zaproponować CyberGhost VPN jako preferowaną broń z wyboru. Jest niezawodny, niedrogi i ma nieograniczoną prędkość pasma oraz uproszczony interfejs użytkownika. I czy wspominaliśmy, że usługa P2P również jest objęta? Jeśli chcesz wypróbować jazdę próbną przez 7 dni, kliknij poniższy link.

  • Pobierz teraz CyberGhost VPN (71% zniżki)

  2: Zmień serwer

  Pierwszą oczywistą rzeczą, którą możesz zrobić, to otworzyć klienta stacjonarnego VPN i wypróbować inną lokalizację lub serwer. Niektóre kraje lub dostawcy usług internetowych blokują przesyłanie strumieniowe czasu Popcorn, więc jest tak i nie wszystkie serwery obsługują udostępnianie P2P. Ponadto, mimo że szanse są stopniowo zmniejszane, sam klient Popcorn Time może sprzeciwić się określonym lokalizacjom. Nie zapominaj, że niektóre serwery są często przepełnione, co może spowolnić lub nawet zablokować wydajność.pobierz Windows cyberghost 10

  • W tym celu radzimy po prostu swobodnie wędrować przez dostępne serwery i znaleźć ten, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli nawet to nie wystarczy do rozwiązania problemu, a oba po prostu nie będą ze sobą współpracować, wykonaj dodatkowe kroki.

   3: Uruchom ponownie czas Popcorn i VPN

   Niektórym problematycznym użytkownikom udało się rozwiązać problem, zmieniając po prostu sekwencję początkową dwóch przeciwstawnych aplikacji. Większość użytkowników uruchomi VPN lub uruchomi VPN w tle, zanim otworzą klienta Popcorn Time. Z jakiegoś szczególnego powodu powoduje to problemy z usługą przesyłania strumieniowego.

   • Zasadniczo musisz wykonać następujące czynności:

    1. Zamknij zarówno klienta VPN, jak i Popcorn Time API.
    2. Otwórz Czas Popcornu bez aktywnej sieci VPN.
    3. Wybierz plik multimedialny, który chcesz odtworzyć i tuż przed transmisją strumieniową włącz VPN.
    4. Voila, to powinno wystarczyć.

    4: Wyłącz zaporę innej firmy

    Problemy nie zawsze występują w problematycznych aplikacjach będących w konflikcie. Mianowicie ten sam problem może wystąpić z powodu blokady narzuconej przez program antywirusowy innej firmy. Większość rozwiązań antywirusowych jest dostarczana w zestawach zabezpieczeń, towarzyszących różnym narzędziom, w tym zaporze ogniowej innej firmy. A te mają tendencję do uniemożliwienia Popcorn Time dostępu do stron do udostępniania P2P, z których pozyskują udostępnione media.program antywirusowy blokuje VPN

    • Przeczytaj także: 15 najlepszych zapór ogniowych do ochrony sieci domowej

    Musisz więc albo dodać do białej listy Czas Popcornu, albo wyłączyć zaporę innej firmy i przenieść się z tego miejsca. Jeśli już to zrobiłeś, a problem nadal występuje, kontynuuj przeglądanie listy.

    5: Zainstaluj ponownie Popcorn Time

    Wreszcie, jeśli żadne z poprzednich rozwiązań nie zadziałało, możemy jedynie zalecić ponowną instalację programu Popcorn Time. Rdzeniem problemu może być przestarzała wersja aplikacji, dlatego najlepiej jest uzyskać najnowszą dostępną wersję. Ta procedura nie różni się od żadnej innej aplikacji, więc nie powinno zająć zbyt dużo czasu, aby zlokalizować i zainstalować klienta przesyłania strumieniowego multimediów na komputerze i odpowiednio go zainstalować.

    Że należy to zrobić. Jeśli masz pytania lub alternatywne rozwiązania, podziel się nimi z nami w sekcji komentarzy poniżej. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

Link do głównej publikacji