POPRAWKA: The Sims 3 nie przestaje działać w systemie Windows 10, 8.1

Jak naprawić awarię The Sims 3

 1. Sprawdź swoje ustawienia
 2. Odinstaluj ostatnio zainstalowane mody
 3. Wyłącz aplikacje i programy w tle
 4. Zaktualizuj system operacyjny
 5. Uruchom wbudowane narzędzie do rozwiązywania problemów
 6. Wyklucz grę z funkcji zapobiegania wykonywaniu danych
 7. Dodatkowe rozwiązania

The Sims 3 to jedna z moich ulubionych gier i za każdym razem, gdy mam wolne chwile, uruchamiam ją na moim laptopie z systemem Windows 10. Ale niektórzy czytelnicy proszą nas o znalezienie rozwiązania problemu z awariami gier. I słuchaliśmy.

Sims 3 to naprawdę fajna gra, w którą możesz grać na komputerze z systemem Windows 10, 8, laptopie lub tablecie. Jest to jednak dość denerwujące, gdy nie można go odtworzyć z powodu różnych problemów, takich jak awarie lub zawieszanie się. Mówimy tutaj o problemach nawet dla tych, którzy korzystają z najnowszej wersji systemu Windows 10 lub Windows 8, a także najnowszej wersji Sims 3, w pełni załatanej.

sims 3 upaść okna 8

Oto na co narzekają użytkownicy:

Po około 30 minutach gry mój Sims 3 ulega awarii? Właśnie dostałem nowy komputer z systemem Windows 8 i myślę, że może to być wina systemu Windows 8, ponieważ mogłem go uruchomić na starym komputerze z systemem Vista. Jakieś rozwiązania tego problemu?

A ktoś inny mówi, że wszystko zostało poprawnie zainstalowane i wszystko jest aktualne

Mamy więc wszystkie dodatki i dodatki dla gry Sims 3, ale teraz na komputer są pobierane tylko sezony 3 i 3 sezonu. ciągle się zawiesza, a komunikat „Sims 3 przestał działać” czy ktoś wie, co robić, ponieważ jest to zupełnie nowy dysk twardy, ponieważ zawieszał się w systemie Windows 7, gdy pobrano wszystkie pakiety. więc nie mam pojęcia, co teraz zrobić. proszę pomóż!!!

 • Jak naprawić awarie Sims w systemie Windows 10, 8.1

  Przeszukaliśmy internet i znaleźliśmy kilka poprawek irytujących Problemy z awariami Sims 3 na urządzeniu z systemem Windows 10, 8. Oczywiście, jak zawsze, zaleca się uzyskanie najnowszych sterowników graficznych i upewnienie się, że grasz również w całkowicie oryginalną wersję gry. Przede wszystkim zaczniemy od kilku rad, których należy przestrzegać, aby sprawdzić, czy mogą one pomóc.

  1. Sprawdź swoje ustawienia

  • Być może nie masz wszystkich wymaganych specyfikacji sprzętowych do przyzwoitej rozgrywki, więc zastanów się obniżenie ustawień i wybierając szybkość zamiast jakości
  • Spróbuj wyłącz wcześniejsze renderowanie
  • Spróbuj zagrać w grę tryb okienkowy. Jeśli nie ma ustawienia włączenia tej opcji, wybierz kombinację klawiszy Alt + Enter

  2. Odinstaluj ostatnio zainstalowane mody

  Odinstaluj Pets jeśli go zainstalowałeś, ponieważ działało to dla niektórych. Ponadto, jeśli niedawno zainstalowałeś nowe mody, usuń je i sprawdź, czy to obejście rozwiązało problem.

  3. Wyłącz aplikacje i programy w tle

  Spróbuj wyłącz programy działające w tle co może pochłaniać pamięć wirtualną. Najszybszym sposobem na to jest czyste uruchomienie komputera. Oto kroki, które należy wykonać:

  1. Przejdź do Start> wpisz msconfig> naciśnij Enter
  2. Przejdź do Konfiguracja systemu> kliknij kartę Usługi> zaznacz pole wyboru Ukryj wszystkie usługi Microsoft> kliknij Wyłącz wszystkie.ukryj wszystkie usługi Microsoft
  3. Przejdź do karty Uruchamianie> Otwórz Menedżera zadań.
  4. Wybierz każdy element startowy> kliknij Wyłączwyłącz programy startowe
  5. Zamknij Menedżera zadań> uruchom ponownie komputer.
  • 4. Zaktualizuj system operacyjny

   Uaktualnij do najnowszej wersji Windows 8.1 Update, jeśli nadal używasz tego systemu operacyjnego. Firma Microsoft regularnie wprowadza nowe aktualizacje w celu zwiększenia stabilności systemu i usuwania ogólnych błędów, dlatego należy sprawdzić dostępność aktualizacji.

   Ponieważ Windows 8.1 jest starą wersją systemu Windows, najlepszym rozwiązaniem jest uaktualnienie do najnowszej wersji systemu operacyjnego: Windows 10. Microsoft znacznie poprawił twoje wrażenia z grania w systemie Windows 10, dodając szereg dedykowanych funkcji gier i taką Game DVR, nową grę Bar i tak dalej. Zainstaluj najnowszą wersję systemu Windows 10, aby cieszyć się płynną rozgrywką. Więcej informacji na temat pobierania i instalowania kwietniowej aktualizacji systemu Windows 10 można znaleźć w tym przewodniku.

   5. Uruchom wbudowane narzędzie do rozwiązywania problemów

   Istnieją dwa narzędzia do rozwiązywania problemów, które mogą pomóc naprawić awarie gier w The Sims 3, a mianowicie narzędzie do rozwiązywania problemów ze zgodnością programów i narzędzie do rozwiązywania problemów z niebieskim ekranem (jeśli The Sims 3 uległo awarii z błędem BSOD). Oto jak uruchomić te narzędzia do rozwiązywania problemów:

   1. Otwórz Panel sterowania> wpisz „rozwiązywanie problemów” w menu wyszukiwania> wybierz Rozwiązywanie problemów
   2. Kliknij Pokaż wszystkie aby wyświetlić listę wszystkich narzędzi do rozwiązywania problemówzobacz cały panel sterowania
   3. Wybierz i uruchom wyżej wymienione narzędzia do rozwiązywania problemów> uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy możesz grać w The Sims3.
   • 6. Wyklucz grę z funkcji zapobiegania wykonywaniu danych

    • Kliknij prawym przyciskiem myszy Mój komputer w systemie Windows 8 lub Ten komputer w systemie Windows 10> wybierz Właściwości
    • Kliknij link Zaawansowane ustawienia systemu po lewej stronie> kliknij kartę Zaawansowane> przejdź do Ustawień w ramce Wydajność
    • Zaznacz kartę Zapobieganie wykonywaniu danych, a następnie włącz DEP dla wszystkich programów i usług z wyjątkiem tych, które chcesz, dodaj plik wykonywalny Sims 3 na liście wyjątków.

    7. Dodatkowe rozwiązania

    • Spróbuj usunąć wszystkie pliki pamięci podręcznej i miniatury
    • Uruchom grę w trybie zgodności z Windows 7 lub nawet poprzednią wersją
    • Wyłącz zaporę, oprogramowanie szpiegujące programy antywirusowe

    Daj mi znać, jeśli udało Ci się rozwiązać problemy z grą Sims 3 w systemie Windows 10, 8, stosując te poprawki. Z pewnością możesz zastosować powyższe wskazówki także do innych wersji Sims.

Link do głównej publikacji