Poprawka: spadek częstotliwości FPS Counter Strike w Windows 10

Windows 10 to najpopularniejszy system operacyjny na platformie Steam, który zaspokaja głód milionów graczy. Dzięki temu systemowi gracze mogą grać w najnowsze tytuły i cieszyć się grą na najwyższym poziomie.

Są jednak sytuacje, w których system Windows 10 nie może zapewnić najlepszej jakości grania z powodu różnych problemów. Czasami Microsoft wypycha zbiorcze aktualizacje, aby rozwiązać te problemy, innym razem gracze są sami. Najnowsza aktualizacja zbiorcza systemu Windows 10, KB3194496, rozwiązuje problemy z instalacją programów ReCore, Forza Horizon 3 i Halo 5: Forge.

Niestety ta aktualizacja nie rozwiązuje problemu niskiego FPS zgłoszonego przez graczy Counter Strike. Mówiąc dokładniej, dziesiątki tysięcy graczy CS doświadczyło problemów z niskim FPS i pływającą myszą po aktualizacji do Windows 10 Anniversary Update.

Na szczęście istnieje szybkie obejście problemu, za pomocą którego można rozwiązać te problemy i cieszyć się płynną rozgrywką.

Jako bezpieczne rozwiązanie problemów z FPS, opóźnień i spowolnień podczas gry, zalecamy pobierz Game Fire (bezpłatny) . Skoncentruje zasoby komputera i procesy na grze bez podkręcania sprzętu.

Jak naprawić niski wskaźnik FPS w Counter Strike

  1. Uruchom Aplikacja Xbox (wstępnie zainstalowany w systemie Windows 10 w wersji 1607)
  2. Zaloguj się przy użyciu konta Microsoft
  3. Iść do Ustawienia
  4. Wybierz Gra DVR
  5. Wyłączyć DVR

Counter Strike FPS drop

6. Uruchom ponownie Counter Strike.

Problemy z niską liczbą klatek na sekundę dotykają użytkowników Windows 10 Anniversary Update od pierwszego dnia uruchomienia tego systemu operacyjnego. Niektórzy gracze twierdzą nawet, że szybkość FPS została zmniejszona nawet o 50%, co poważnie ogranicza ich wrażenia z gry. Na szczęście sprawca został szybko zidentyfikowany. Aplikacja Xbox w systemie Windows 10 cały czas rejestruje klipy z gry, ale spowalnia to ogólną wydajność gry.

Zła wiadomość jest taka, że ​​ta szybka poprawka działa dla większości graczy Counter Strike, ale są też gracze, którzy nie zgłosili żadnej poprawy po wykonaniu powyższych kroków. Jeśli jednak występują spadki liczby klatek na sekundę, wypróbuj to obejście i powiedz nam, czy zadziałało.

Link do głównej publikacji