Poprawka: problemy z sprzęganiem Gears of War 4 na Xbox One

Gears of War 4 jest nękany wieloma problemami, ale dobrą wiadomością jest to, że Koalicja aktywnie pracuje nad ich naprawą. Firma codziennie aktualizuje wątek na forum poświęcony problemom z Gears of War 4, publikując nowe obejścia i wymieniając ostatnio wykryte błędy.

Jeśli masz problemy z zaczepieniem w Gears of War 4, możesz teraz szybko rozwiązać ten problem. Koalicja opublikowała niedawno tymczasowe rozwiązanie problemu zaczepienia występującego na początku meczu dla wielu graczy lub podczas dłuższych sesji gry.

Jak naprawić zaczepienie Gears of War 4

  1. Otwórz cztery inne gry
  2. Pozwól im załadować się poza początkowy ekran powitalny
  3. Załaduj Gears of War 4.

Zidentyfikowaliśmy naprawę problemu, który pojawia się na początku meczu wieloosobowego na Xbox One w ciągu ostatnich kilku dni. Mamy tymczasowe rozwiązania obejścia, ale jak najszybciej naprawimy ten problem za pomocą niewielkiej aktualizacji tytułu.
Rozwiązanie: Otwórz cztery inne gry (pozwól im załadować się poza początkowy ekran powitalny), a następnie załaduj Gears of War 4.
Alternatywne rozwiązanie: W ostateczności możesz odinstalować i ponownie zainstalować grę, aby rozwiązać problem.

Jedynym warunkiem wstępnym do zastosowania tego rozwiązania jest zainstalowanie czterech innych gier na konsoli.

Jak wspomniano powyżej, Koalicja na stałe naprawi zaczepy w przyszłej aktualizacji. Szacujemy, że programiści opublikują aktualizację za kilka dni. Koalicja wprowadziła już trzy aktualizacje Gears of War 4, jedna dotyczy problemów z dopasowywaniem, a pozostałe dwie wprowadzają niewielkie zmiany w kredytach, pakietach wyposażenia i rundach dodgeball.

Link do głównej publikacji