Poprawka: pojawia się BSOD, ponieważ f CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION

Blue Screen Of Death od wieków torturuje użytkowników. Ten problem jest jednym z najbardziej denerwujących w historii systemu Windows i mogą go powodować różne czynniki. Ale tym razem mamy nadzieję na rozwiązanie błędu CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION.
BSOD pojawia się z powodu CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION
Istnieje kilka rzeczy, które mogą powodować błąd CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION. Jednym z powodów pojawienia się CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION jest to, że jądro twojego systemu znajdzie błąd krytyczny w sobie lub powiązanych danych. Zwykle dzieje się tak, gdy chcesz uruchomić emulator innego systemu w systemie Windows 8 / 8.1 (na przykład emulator Androida). Aby rozwiązać ten problem, spróbuj pobrać Menedżer przyspieszenia sprzętu ze strony producenta chipsetu.

Ten krytyczny błąd może również pojawić się z powodu uszkodzenia sprzętu zewnętrznego. Aby dowiedzieć się, jaki sprzęt zewnętrzny powoduje problemy, odłącz wszystkie urządzenia zewnętrzne oprócz myszy i klawiatury. Kiedy dowiesz się, jaki sprzęt sprawia Ci ból głowy, spróbuj zaktualizować jego sterownik lub rozważ zastąpienie go nowym, jeśli nie ma innego rozwiązania. Sprawdź również, czy sterowniki Twojego zewnętrznego sprzętu są aktualne, na wszelki wypadek, aby zapobiec ponownemu wystąpieniu tego problemu.

Powinieneś także sprawdzić, czy na twoim komputerze znajduje się oprogramowanie, które może powodować błąd CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION, ponieważ jeden z użytkowników forum Microsoft zgłosił, że na swoim komputerze zainstalował program MacDrive, który spowodował wspomniany wyżej błąd.

Pokazaliśmy rozwiązania kilku problemów, które powodują Blue Screen Of Death, ale niestety istnieje wiele innych problemów z oprogramowaniem i sprzętem, które mogą powodować ten irytujący błąd, który zmusi cię do ciągłego szukania rozwiązania. Jeśli masz dodatkowe pytania, komentarze lub sugestie, sięgnij do sekcji komentarzy, chcielibyśmy usłyszeć twoje przemyślenia.

Link do głównej publikacji