Poprawka: instalacja KB3194496 kończy się niepowodzeniem

Aktualizacja zbiorcza KB3194496 dla systemu Windows 10 zawiera szereg ważnych poprawek i ulepszeń systemu, dzięki czemu system operacyjny jest bardziej niezawodny. Jednak KB3194496 jest również nękany problemami z instalacją od dnia wydania. Microsoft oficjalnie potwierdził ten problem i aktywnie szuka poprawki.

Na razie firma nie była w stanie opracować poprawki dla tych problemów z instalacją, ale dostępne są dwa obejścia, które wymuszają proces instalacji KB3194496.

Pierwszym rozwiązaniem jest ręczne pobranie i zainstalowanie aktualizacji. Jest to prosty proces, który nie wymaga wprowadzania skomplikowanych zmian w systemie.

Drugie obejście obejmuje zmianę rejestru i powinno być używane tylko przez doświadczonych użytkowników. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zainstalować KB3194496 ręcznie, wykonaj poniższe czynności, aby wymusić proces instalacji KB3194496.

1. Przejdź do C: \ Windows \ System32 \ Tasks \ Microsoft \ XblGameSave i usuń folder XblGameSave.

Folder XblGameSave

2. Teraz otwórz Edytor rejestru i zlokalizuj następujący klucz:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion
Schedule \ TaskCache \ Tree \ Microsoft \ XblGameSave

KB3194496 instalacja poprawek

3. Usuń XblGameSave klawisz.
4. Uruchom ponownie komputer.
5. Pobierz i zainstaluj ponownie KB3194496.

To obejście zostało opublikowane na Forum Microsoft i wkrótce po opublikowaniu wielu użytkowników systemu Windows 10 potwierdziło, że to rozwiązanie rozwiązało irytujące problemy z instalacją KB3194496.

To rozwiązało dla mnie. 10. czas to urok!

Zarejestrowałem i usunąłem wszystkie wpisy XblGameSave, na które mi pozwolił. Niektóre tak nie były i nie mogłem łatwo zmienić uprawnień. Nie będąc XBox’em, mniej by mnie to obchodziło, gdybym miał problem z XBoxem i, co gorsza, reimage (robię nowy obraz co pierwszy miesiąc). Pięć minut i aktualizacja została wykonana.

Wypróbuj to rozwiązanie i powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej, czy problem został już rozwiązany.

Link do głównej publikacji