Poprawka: Ghost Whisperer nie działa w systemie Windows 10

W „Ghost Whisperer” gracze mogą komunikować się z duchami przez Melindę, ale niektórzy z nich mają problemy z komunikacją z własnymi komputerami z systemem Windows 10. Niektórzy gracze narzekali na forach Microsoftu, że po zakupie Ghost Whisperer i spróbowali gra nie działała na komputerach z systemem Windows 10 i zapytali innych użytkowników, dlaczego tak się dzieje.

Ghost Whisperer to gra inspirowana nadprzyrodzonym dramatem telewizyjnym CBS o tej samej nazwie, z Melindą Gordon graną przez Jennifer Love Hewitt. Gra została wydana przez Legacy Games w sierpniu 2012 roku i oferuje dwa przypadki do rozwiązania: „Forgotten Toys” i „A Brush with Death”. Jednym z tych, którzy zapłacili 6,95 $ za grę i mieli problemy z graniem, była JanetStrathern.

8 maja 2016 r. Napisała, że ​​„Niedawno kupiłem grę komputerową„ Ghost Whisperer ”. Nie mogę odtworzyć go w moim systemie Windows 10. Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego tak się dzieje, proszę ”. Odpowiedź nadeszła dwa dni później od ThofikhAhamada, inżyniera wsparcia Microsoft, który zapytał ją, czy otrzymała komunikat o błędzie.

Microsoft Support Engineer powiedział, że:

Może to być problem ze zgodnością. Sugeruję zainstalowanie gry w trybie zgodności i sprawdzenie, czy to pomoże.
Tryb zgodności uruchamia program przy użyciu ustawień z poprzedniej wersji systemu Windows.

Wykonaj kilka kroków, aby zainstalować sterowniki w trybie zgodności:

  • Pierwszym krokiem jest pobranie sterownika ze strony producenta;
  • Następnie kliknij Właściwości po kliknięciu prawym przyciskiem myszy pliku instalacyjnego sterownika;
  • Następnie kliknij „Kompatybilność”, zaznacz pole „Uruchom ten program w trybie zgodności dla”, a gdy pojawi się menu rozwijane, wybierz Windows 8 / 8.1.
  • Rozpocznij instalację;
  • Uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy problem został rozwiązany.
Link do głównej publikacji