Poprawka: aktualizacja aplikacji Battle.net zacięła się

The Aplikacja komputerowa Battle.net pomaga graczom znacznie łatwiej instalować i łatać swoje ulubione gry. Pozwala także na szybsze logowanie dzięki funkcji pojedynczego logowania. Gracze mogą również korzystać ze stron gry w celu sprawdzenia najnowszych wiadomości Blizzarda.

Podobnie jak w przypadku każdego oprogramowania, aplikacja Battle.net przestaje działać od czasu do czasu z powodu różnych problemów. W tym artykule skupimy się na problemie aktualizacji, w którym Battle.net utknie na 0%.

Aktualizacja aplikacji Battle.net utknęła

Oto jak jeden gracz opisuje ten problem:

„Zalogowałem się dzisiaj w battle.net i nie mogę grać w żadną grę, ponieważ w menu„ Aktualizowanie Battle.net ”jest napisane„ Czekam na kolejną instalację lub aktualizację ”, więc nie wiem, która gra się aktualizuje. ”

Warto wiedzieć, że nawet jeśli Battle.net utknie na poziomie 0%, aplikacja wciąż się aktualizuje. W zależności od konfiguracji komputera proces ten może potrwać do 45 minut: „Dzięki, po siedzeniu w 0% przez 45 minut, […] później Battle.net zaczął aktualizować”.

Jeśli jednak chcesz przyspieszyć proces i upewnić się, że najnowsze pliki aktualizacji zostały zainstalowane bez żadnych problemów, wykonaj kroki rozwiązywania problemów wymienione poniżej.

Napraw problemy z aktualizacją Battle.net

  1. otwarty Menadżer zadań > wybierz Zakończ zadanie dla obu Launcher Battle.Net i Agent.exe
  2. Uruchomić Battle.net ponownie> powinien natychmiast zainstalować aktualizację.

To rozwiązanie naprawi problemy z aktualizacją, ale jest to tylko tymczasowe obejście. Oznacza to, że nie wyeliminuje całkowicie błędów aktualizacji Battle.net. Wielu użytkowników Battle.net życzy sobie, aby mieli do dyspozycji inne opcje, takie jak ręczna instalacja najnowszych łatek. Niestety wydaje się, że ten problem z aktualizacją pozostanie.

Możesz także przejść do ponownej instalacji klienta, ale biorąc pod uwagę, że problem jest związany z najnowszą wersją aplikacji Battle.net, może nie być w ogóle przydatny.

Link do głównej publikacji