Pobierz GOM Player na Windows 10, aby odtwarzać filmy 360 stopni

Nie jest tajemnicą, że system Windows 10 nie zawiera w pełni niezawodnego lub bogatego w funkcje odtwarzacza wideo, i tu właśnie wkraczają gracze innych firm.

Ale pomimo posiadania odtwarzaczy wideo innych firm, wiele z nich nie obsługuje jeszcze filmów 360 stopni, z wyjątkiem nowo zaktualizowanych GOM Player.

Dedykowane kamery 360 stopni dają najlepsze wyniki podczas nagrywania filmów 360 stopni, ale dzięki zaawansowanym technologiom medialnym możesz teraz nagrywać filmy 360 stopni za pomocą własnego smartfona.

Ze względu na rosnącą popularność tej funkcji dostępnych jest nawet wiele aplikacji i kamer do przechwytywania filmów 360 stopni. Każdy użytkownik mediów społecznościowych często widziałby filmy 360 stopni na Facebooku, YouTube lub innych platformach społecznościowych.

GOM Player rewolucjonizuje technologię odtwarzaczy multimedialnych

GOM Player dodaje teraz obsługę filmów VR 360 stopni, stając się pierwszym stacjonarnym odtwarzaczem multimedialnym, który wspiera tę funkcję.

Pobierz GOM Player na Windows 10 / 8.1 / 7

Oprogramowanie ma najbardziej intuicyjny interfejs, który może zająć tylko kilka minut, aby użytkownicy mogli zapoznać się z odtwarzaczem.

Aby obejrzeć wideo w odtwarzaczu GOM, użyj podstawowych klawiszy strzałek, aby poruszać się w górę, w dół, w lewo lub w prawo, a także możesz dodać podstawowe skróty klawiaturowe.

Ponadto GOM Player wyświetla podgląd po prawej, lewej, przedniej i tylnej stronie, a użytkownicy mogą łatwo przełączać się między nimi. W przypadku osób, które nie nagrały jeszcze własnego filmu 360 stopni, YouTube zapewnia Ci wsparcie, ponieważ możesz bezpośrednio odtwarzać filmy z YouTube w GOM Player.

Jak odtwarzać filmy 360 stopni w GOM Player

  • Uruchom GOM Player
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy GOM Player> wybierz Odtwarzanie wideo 360 stopni aby rozwinąć menu> wybierz Odtwarzanie wideo 360 stopni 
  • Wybierz interesujący Cię film 360 stopni i zacznij oglądać.

Mówiąc o odtwarzaczach multimedialnych, możesz także sprawdzić te odtwarzacze multimedialne na wielu platformach. Możesz je zainstalować i używać w systemach Windows, MacOS, Android i innych systemach operacyjnych.

Operowanie między widokami filmu 360 stopni:

  • Do zmienić kąty widzenia użyj klawiszy W, A, S i D.
  • Do kontrolować kąty widzenia za pomocą myszy kliknij dowolne miejsce na odtwarzanym filmie i przesuń kursor, w lewo, w prawo, u góry lub na dole, aby zmienić kąty widzenia.
  • Do powiększ lub pomniejsz, użyj odpowiednio klawiszy „+” i „-”
  • Użyj Klawisz V. aby wybrać widok wideo z przodu, z lewej, z tyłu lub z prawej strony.

Oprócz tych funkcji platforma obsługuje również wiele formatów wideo, a także funkcje, których nie znajdziesz w innych konwencjonalnych odtwarzaczach multimedialnych.

Jednocześnie odtwarzacz ma imponującą bibliotekę napisów, która przyda się podczas oglądania filmów.

Ale uwaga ostrzegawcza, oprogramowanie może próbować zainstalować niektóre niepotrzebne programy, więc miej oko na przyjmowaniu żądań lub wyskakujących okienek i nie zgadzaj się, jeśli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z sugerowanych programów.

Link do głównej publikacji