Pobieranie skryptu proxy w Google Chrome

Jeśli masz problemy z otwieraniem stron internetowych w Google Chrome, możesz poszukać w lewym dolnym rogu przeglądarki słów „pobieranie skryptu proxy„ Jeśli masz tego typu problem, informacje w tym artykule pomogą ci.

Czasami tymczasowo naprawiasz ospałość przeglądarki Chrome, uruchamiając przeglądarkę i rozpoczynając od nowa, ale taki problem, który często się zdarza, jest z pewnością frustrujący. Dlatego możesz wypróbować tę szybką poprawkę, aby Twoja przeglądarka Chrome była szybsza i mniej denerwująca.

Zmień automatycznie wykryj ustawienia

Przyczyną tego problemu są ustawienia komputera. Twój komputer prawdopodobnie jest skonfigurowany do automatycznego dostępu do stron internetowych w Chrome za pośrednictwem serwera proxy. Dlatego komunikat „pobieranie skryptu proxy” na dole przeglądarki. Ponieważ komputer musi przejść przez pośrednika (proxy), otwieranie stron może czasem być powolnym procesem. Dlatego musisz uzyskać dostęp do ustawień w przeglądarce Chrome, aby przyspieszyć proces ładowania. Oto jak to robisz:

  1. Idź do menu, który znajduje się w prawym górnym rogu przeglądarki Chrome.Google Chrome
  2. Po wejściu na stronę ustawień prawdopodobnie będziesz musiał przewinąć w dół, aby znaleźć „Postęp’ opcja. Gdy znajdziesz tę opcję, która będzie znajdować się na dole strony, Kliknij na tym.
  3. Musisz przewinąć nieco w dół, aby znaleźć opcję o nazwie „Otwórz ustawienia proxy”. Ta opcja znajduje się pod system Kategoria. Znajdź tę opcję i Kliknij na tym.
  4. Ta opcja otworzy twoje właściwości internetowe. Upewnij się, że jesteś na karcie połączeń i zlokalizuj Ustawienia sieci LANKliknij na Ustawienia sieci LAN.
  5. Po otwarciu ustawień sieci lokalnej odznacz pole obok pozycji „Automatycznie wykryj ustawienia”.
  6. naciśnij DOBRZE.

Po wykonaniu tych prostych kroków problem z „pobieraniem skryptu proxy” powinien zostać rozwiązany. Twoja prędkość przeglądania powinna wzrosnąć i najprawdopodobniej już nie utkniesz na żadnym ekranie ładowania. Pamiętaj, aby ponownie uruchomić przeglądarkę Chrome, aby zmiany, które zmieniłeś, zaczęły obowiązywać.

Link do głównej publikacji