Pliki exe blokady hasła za pomocą tego bezpłatnego narzędzia

Nasze komputery i urządzenia cyfrowe stały się naprawdę ważnymi narzędziami w naszym codziennym życiu i przechowujemy na nich ważne pliki. Jeśli chcesz zablokować niektóre pliki .exe hasłami, które znasz tylko Ty, przeczytaj więcej poniżej.
zablokuj pliki exe
Istnieje wiele metod blokowania plików wykonywalnych, a nawet ich szyfrowania, ale istnieje wiele metod, które albo proszą o pieniądze, albo źle wykonują swoje zadanie. Na szczęście dla nas istnieje bezpłatne narzędzie, za pomocą którego możesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich plików. Sam korzystałem z oprogramowania i mogę ręczyć za jego profesjonalne funkcje. „Bezpłatna blokada EXE ” to aplikacja, która ma rozmiar zaledwie 5,6 megabajta i mimo że nie płacisz ani grosza za jej pobranie, nie jest dostarczana z oprogramowaniem reklamowym ani inną irytującą współpracą, taką jak Delta Search.

Czytaj także: Jak włączyć, wyłączyć indeksowanie w Windows 8, 8.1

Chroń swoje pliki .exe za pomocą bezpłatnej blokady EXE

Jednak podczas instalowania pojawi się pytanie, czy chcesz wypróbować inne oprogramowanie, i jest krótka ankieta, którą możesz pominąć. Jest to więc całkiem niewinny i nieinwazyjny sposób na uzyskanie zysków z ich produktu. Samo oprogramowanie jest niezwykle proste w obsłudze i dość proste. Po prostu dodajesz Plik wykonywalny że chcesz zablokować za pomocą szyfrowania hasła, wybierz hasło, które Twoim zdaniem jest dość niezawodne, i naciśnij przycisk szyfruj.

pliki exe blokady hasła

zablokuj pliki .exe

Bezpłatna blokada EXE może blokować i odblokowywać dowolny program na komputerze, dzięki czemu nikt nie może go używać bez Twojej zgody. Pozwala dostosować hasło, które zawiera litery, cyfry, znaki interpunkcyjne i tak dalej monitować dostosowany komunikat, jeśli ktoś spróbuje uruchomić zablokowany program.

Powyższe zrzuty ekranu pokazują, jak wygląda oprogramowanie. Tak więc, jak sam widzisz, istnieje możliwość „wykonania kopii zapasowej bieżącego pliku wykonywalnego do * .bat” ze względów bezpieczeństwa. Dlatego w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych błędów podczas szyfrowania będziesz mógł przywrócić oryginalny plik za pomocą tego. Próbowałem tego na moim laptopie z systemem Windows 8.1 i wystąpiły błędy, ale mimo to .plik exe został zablokowany.  Jednak oprogramowanie działa bez problemów na Windows XP / 7 / Windows 8. Jak widzimy, Windows 8.1 nie jest wspomniany.

Aby upewnić się, że nie zapomnisz hasła, możesz włączyć podpowiedź, aby Ci pomóc. Proces blokowania zajmuje tylko kilka sekund, a także istnieje możliwość odszyfrowania pliku .exe, jeśli nie trzeba go już chronić. Ustawienia Informacje o sekcji ”pozwala wybrać preferowany tryb szyfrowania:„ Priorytet prędkości ”, w którym pliki exe nie są kompresowane, i„ Priorytet bezpieczeństwa ”, w którym pliki wykonywalne są kompresowane.

Na wypadek, gdyby ktoś dowie się o tym, w jaki sposób blokujesz pliki exe hasłem, możesz nawet zabezpieczyć samą darmową aplikację Exe Lock za pomocą „Hasła potrzebnego podczas uruchamiania darmowej blokady EXE”. Kliknij poniższy link, aby go pobrać i upewnij się, że pliki .exe pozostają prywatne tak długo, jak chcesz.

Pobierz darmową blokadę EXE

Darmowe alternatywy dla EXE Lock

To narzędzie jest świetne, ale niektórzy użytkownicy wolą pobierać i wypróbować bardziej szczegółowe oprogramowanie do zabezpieczania swoich plików i folderów. Czy nie jest denerwujące pobieranie i instalowanie bezpłatnego oprogramowania, które infiltruje złośliwe oprogramowanie na komputerze? Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, możesz wypróbować Blokadę folderu, SecretFolder, a nawet narzędzia szyfrujące. Znajdziesz tutaj więcej oprogramowania do przechowywania plików / folderów, a także świetne narzędzia do szyfrowania.

Nie zapominaj, że jedna szafka na pliki nie uchroni Cię przed kłopotami, więc pomyśl o zakupie dobrego programu antywirusowego. Mają VPN, kontrolę rodzicielską, blokadę komputera, szyfrowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania. Zdecydowanie zalecamy Bitdefender, najlepszy antywirus w tej chwili. Jeśli wolisz inną markę antywirusową, sprawdź je w naszym dedykowanym artykule.

  • Pobierz Bitdefender Antivirus 2019

Zatwierdź

Link do głównej publikacji