Pełna poprawka: Podstępne problemy z grą w Windows 10, 8.1, 7

Deceit to strzelanka FPS dla wielu graczy, która wystawi na próbę Twoje instynkty. Jako gracz budzisz się w azylu na dźwięk nieznanego głosu w otoczeniu pięciu innych osób. Zdajesz sobie sprawę, że jedna trzecia twojej grupy została zainfekowana wirusem. Jedyne pytanie brzmi: kto ucieknie?

Oszustwo to wymagająca i interesująca gra, ale gracze twierdzą, że wpływ na nią mają także różne problemy techniczne. Na szczęście twórcy gier opublikowali przydatny post, wyjaśniający, w jaki sposób naprawić najczęstsze błędy oszustwa, które mogą napotkać gracze.

Jak naprawić częste błędy oszustwa

Deceit to wyjątkowa gra wieloosobowa, jednak ma ona wiele problemów. Mówiąc o problemach, oto kilka typowych problemów zgłaszanych przez użytkowników:

 • regra eceit zawiesza się, niski fps — Według użytkowników gra może czasem zawiesić się lub napotkać problemy z fps. Aby to naprawić, należy usunąć wszelkie problematyczne aplikacje, które mogą zakłócać działanie gry.
 • Oszustwo nie uruchomi się, nie zacznie działać, przestało działać — Wielu użytkowników zgłosiło, że gra wcale się nie uruchomi na komputerze. Może to być problem, ale można to naprawić, wyłączając oprogramowanie antywirusowe.
 • Oszustwo nie załadowało profilu — To kolejny powszechny błąd, który może być spowodowany brakującymi komponentami lub uszkodzonymi plikami gry. Sprawdź integralność plików gry i zainstaluj komponenty DirectX i Visual C ++, a problem powinien zostać rozwiązany.
 • Podstępna gra się zawiesza — Awarie mogą wystąpić z powodu niektórych aplikacji innych firm. Aby to naprawić, należy całkowicie usunąć te aplikacje.
 • Podstępny czat głosowy nie działa — Ten problem może wystąpić z powodu konfiguracji audio lub sterowników. Jeśli mikrofon jest poprawnie skonfigurowany, zaktualizuj sterowniki audio i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

Rozwiązanie 1 — Uruchom ponownie Steam

Gra podstępna zawiesza się

Czasami ten problem może wystąpić z powodu drobnych usterek w Steam. Musisz jednak ponownie uruchomić Steam, aby rozwiązać ten problem. Po ponownym uruchomieniu Steam spróbuj ponownie uruchomić grę i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

 • Rozwiązanie 2 — Sprawdź swój program antywirusowy

  Oszustwo nie załadowało profilu

  Według użytkowników najczęstszą przyczyną problemów z oszustwem może być oprogramowanie antywirusowe. Aby rozwiązać problem, musisz dodać grę do listy wykluczeń w swoim programie antywirusowym i pozwolić jej przejść przez zaporę.

  Jeśli to nie zadziała, możesz spróbować wyłączyć niektóre funkcje antywirusowe lub całkowicie wyłączyć swój program antywirusowy. Jeśli to nie zadziała, ostatnią opcją jest usunięcie programu antywirusowego. Pamiętaj, że jeśli usuniesz program antywirusowy, Twój system będzie chroniony za pomocą programu Windows Defender, więc nie musisz się martwić.

  Jeśli usunięcie antywirusa rozwiązuje problem, powinieneś rozważyć przejście na inne rozwiązanie antywirusowe. Bitdefender ma funkcję trybu gier, dzięki czemu nie będzie w żaden sposób zakłócać twoich gier, a jednocześnie zapewni najlepszą ochronę na rynku, więc wypróbuj ją.

  Rozwiązanie 3 — Zainstaluj najnowsze aktualizacje

  Jeśli masz problemy z grą Deceit, możesz rozwiązać te problemy, instalując najnowsze aktualizacje systemu Windows. Według użytkowników czasami mogą pojawić się pewne błędy w systemie Windows 10, a aby je naprawić, najlepszą metodą jest zainstalowanie brakujących aktualizacji systemu Windows.

  Windows 10 zwykle instaluje brakujące aktualizacje automatycznie, ale zawsze możesz sprawdzić dostępność aktualizacji ręcznie, wykonując następujące czynności:

  1. naciśnij Klawisz Windows + I aby otworzyć aplikację Ustawienia.
  2. Po otwarciu aplikacji Ustawienia przejdź do Aktualizacja Bezpieczeństwo Sekcja.
   Oszukańcza gra przy niskich fps
  3. Kliknij Sprawdź aktualizacje fr przycisk.
   Oszustwo wygrane't launch
  4. Windows będzie teraz sprawdzał dostępność aktualizacji. Jeśli jakieś aktualizacje są dostępne, zostaną pobrane w tle i zainstalowane zaraz po ponownym uruchomieniu komputera.

  Po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji sprawdź, czy problem nadal występuje.

  Rozwiązanie 4 — Zainstaluj najnowsze sterowniki

  Czasami mogą wystąpić problemy z Deceit i innymi grami, jeśli sterowniki są nieaktualne. Problemy są zwykle spowodowane sterownikami karty graficznej, więc najpierw je zaktualizuj. Możesz pobrać niezbędne sterowniki, odwiedzając stronę producenta karty graficznej i szukając tam swojego modelu.

  • Jednak czasami inne sterowniki mogą powodować pojawienie się tego problemu, a aby go naprawić, zaleca się zaktualizowanie wszystkich innych nieaktualnych sterowników. Może to być żmudny proces, jeśli robisz to ręcznie, więc lepiej użyć automatycznego rozwiązania, takiego jak TweakBit Driver Updater, który automatycznie zaktualizuje wszystkie sterowniki jednym kliknięciem.

   Rozwiązanie 5 — Usuń problematyczne aplikacje

   Automaton potwierdził już irytujące awarie wpływające na grę i szuka trwałej poprawki. Są też przypadki, w których programy innych firm prowadzą do awarii. Takie zewnętrzne aplikacje, o których wiadomo, że powodują obecnie problemy, to NVIDIA ShadowPlay i NVIDIA GameStream.

   Aby rozwiązać ten problem, zaleca się usunięcie problematycznych aplikacji z komputera. Można to zrobić na kilka sposobów, ale najlepszą metodą jest użycie oprogramowania do odinstalowywania, takiego jak Revo Uninstaller. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, oprogramowanie odinstalowujące usunie wybraną aplikację wraz ze wszystkimi powiązanymi z nią plikami i wpisami rejestru.

   Korzystając z oprogramowania do odinstalowywania, upewnisz się, że aplikacja została całkowicie usunięta z komputera. Po usunięciu problematycznych aplikacji sprawdź, czy problem nadal występuje.

   Rozwiązanie 6 — Upewnij się, że pobierasz najnowsze łatki

   Mimo że Deceit ma różne problemy, programiści ciężko pracują, aby je naprawić. W rzeczywistości wydano kilka poprawek dotyczących problemów z prędkością klatek i stabilnością. Aby rozwiązać ten i wiele innych problemów, aktualizuj grę.

   Game Fire to gra wspomagająca grę, która pozbywa się zawieszeń, opóźnień, niskiego FPS i innych problemów podczas gry. Pobierz teraz (za darmo) dla lepszego wrażenia w grach.

   Rozwiązanie 7 — Pobierz aktualizację Universal C Runtime

   Jeśli korzystasz z Deceit na komputerze z systemem Windows 7 lub Windows 8, upewnij się, że masz zainstalowaną aktualizację Universal C Runtime. Możesz pobrać aktualizację ze strony pomocy technicznej Microsoft.

   Rozwiązanie 8 — Edytuj plik game.cfg

   Według użytkowników gra zmusza ich do korzystania z rozdzielczości 1920 × 1080 niezależnie od ich aktualnej rozdzielczości wyświetlania. Może to być dużym problemem dla niektórych użytkowników. Aby to naprawić, musisz zmienić kilka wierszy w pliku game.cfg.

   Jest to stosunkowo proste i możesz to zrobić, wykonując następujące czynności:

    1. Iść do

   C: \ Users \ Twoja_nazwa_użytkownika \ Zapisane gry \ oszustwo

    informator.

   1. Znajdź game.cfg plik i otwórz go Notatnik.
   2. Teraz zlokalizuj r_Wysokość i r_Width wartości i zmień je odpowiednio do bieżącej rozdzielczości.
   3. Po wykonaniu tej czynności zapisz zmiany, a gra będzie zmuszona rozpocząć korzystanie z określonej rozdzielczości.

    • Rozwiązanie 9 — Sprawdź integralność plików gry

     Jeśli masz jakieś problemy z grą, przyczyną może być uszkodzenie plików gry. Może się to zdarzyć z różnych powodów, ale można to łatwo naprawić, wykonując następujące czynności:

      1. otwarty Parowy>.
      2. Idź do swojego

     Biblioteka

       i zlokalizuj

     Oszustwo

       .

     Kliknij prawym przyciskiem myszy

       i wybierz

     Nieruchomości

       z

     menu

       .

     Podstępna gra się zawiesza

     1. Iść do Pliki lokalneg> zakładka i kliknij Sprawdź integralność> plików gier przycisk.
      Podstępny czat głosowy nie działa
     2. Rozpocznie się proces weryfikacji. Może to potrwać około 15 minut, więc nie przerywaj.

     Po zakończeniu procesu spróbuj ponownie uruchomić grę.

     Rozwiązanie 10 — Upewnij się, że masz zainstalowane niezbędne komponenty

     Czasami Deceit nie działa poprawnie na komputerze, chyba że masz zainstalowane niezbędne komponenty. Zwykle jest to pakiet redystrybucyjny Visual C ++ i DirectX. Wymagane komponenty zwykle można znaleźć w katalogu instalacyjnym gry.

     Po prostu wyszukaj vcredist i directX i uruchom wszystkie pliki instalacyjne z tych katalogów. Możesz też bezpłatnie pobrać niezbędne komponenty ze strony Microsoft.

     Rozwiązanie 11 — Użyj dedykowanej karty graficznej

     Według użytkowników napotykają oni różne problemy w Deceit, a problem wydaje się być związany z kartą graficzną. Wielu użytkowników ma zintegrowane i

     Udostępnij znajomym:
     Udostępnij to
     Prześlij
     Do klasy
Link do głównej publikacji