Odpowiadamy: Jakie są najlepsze narzędzia antywirusowe dla systemu Windows 7?

Windows 7 jest obecnie najpopularniejszym stacjonarnym systemem operacyjnym na świecie, z imponującym 49% udziałem w rynku.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

To nie lada wyczyn, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Windows 7 został uruchomiony osiem lat temu.

Po ostatniej fali ataków złośliwego oprogramowania użytkownicy powinni upewnić się, że na swoim komputerze działa najlepszy program antywirusowy.

Windows 7 ma własny wbudowany moduł bezpieczeństwa, ale nie zapewnia pełnej ochrony.

Jako szybkie przypomnienie wielu ekspertów ds. Bezpieczeństwa zasugerowało, że Windows 7 ułatwił rozprzestrzenianie się oprogramowania ransomware WannaCry.

Jeśli chcesz uniemożliwić hakerom zainfekowanie komputera z systemem Windows 7 złośliwym oprogramowaniem, zainstaluj jedno z wymienionych poniżej programów antywirusowych.

Najlepsze rozwiązania antywirusowe dla systemu Windows 7

1. Bitdefender (antywirus na świecie nr 1)

BITDEFENDER

Bitdefender to potężne i niezawodne rozwiązanie antywirusowe, które powstrzyma hakerów. Ten program antywirusowy sprawia, że ​​Internet jest dla Ciebie bezpieczny, blokując praktycznie wszystkie zagrożenia.

Bitdefender oferuje skanowanie na żądanie i dostęp w celu wykrycia i usunięcia całego złośliwego oprogramowania, w tym wirusów, robaków i trojanów, oprogramowania ransomware, exploitów zero-day, rootkitów i programów szpiegujących.

Antywirus wykorzystuje również zaawansowane techniki wykrywania zachowań, które monitorują twoje aktywne aplikacje, zamykając drzwi przed złośliwym oprogramowaniem.

 • Kup teraz Bitdefender (teraz 50% zniżki)

Twoje dane finansowe, w tym hasła lub numery kart kredytowych, są bezpieczne dzięki Bitdefender. System filtrowania przeciw oszustwom wykrywa i blokuje podejrzane strony internetowe, które mogą próbować Cię oszukać.

Bitdefender oferuje kilka pakietów antywirusowych, każdy odpowiedni dla określonych kategorii użytkowników. Aby uzyskać więcej informacji o dostępnych pakietach antywirusowych, przejdź do strony Bitdefender.

Dowiedz się więcej o Bitdefender, czytając naszą szczegółową recenzję!

2. Defencebyte Antivirus Pro (zalecane)

defencebyte antywirus pro dla systemu Windows 7
Windows 7 jest dostarczany z najlepszym modułem bezpieczeństwa, ale nie zapewnia kompleksowej ochrony. W tym celu przedstawiamy Defencebyte Antivirus Pro dla Windows 7.

To narzędzie jest jednym z najlepszych programów, które uważa się za absolutne rozwiązanie takich złośliwych cyberataków.

Dostępne w bezpłatnej wersji próbnej do pobrania (wszystkie funkcje dostępne w wersji próbnej), oprogramowanie Antivirus Pro firmy Defencebyte zapobiega temu, aby komputer był hostem dla wszystkich plików wirusów z różnych źródeł.

Oprogramowanie posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs zapewniający komfort użytkownikom.

Produkt został stworzony przy użyciu najnowocześniejszych funkcji, dzięki czemu jest pewnym zwycięzcą:

 • Przeskanuj ukryte pliki wirusów
 • Automatyczna konserwacja
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Ochrona sieci
 • Ochrona płatności
 • Ochrona przed hakerami
 • Bezpieczne przeglądanie stron internetowych
 • Usuń ukryte elementy złośliwego oprogramowania

To łatwe w użyciu oprogramowanie może okazać się najlepszym rozwiązaniem zapewniającym ogólną ochronę komputera z systemem Windows 7.

Antywirus nie wystarczy! Zabezpiecz się w Internecie dzięki tym narzędziom VPN dla systemu Windows 7!

3. AVG Antivirus

AVG AntiVirus to niezawodne rozwiązanie, które łączy sztuczną inteligencję i dane crowdsourcingowe od milionów użytkowników, aby wyprzedzić hakerów.

Narzędzie ostrzega przed niebezpiecznymi linkami internetowymi, blokuje niebezpieczne załączniki e-mail i złośliwe oprogramowanie oraz aktualizuje w czasie rzeczywistym, aby Twój komputer był zawsze bezpieczny.

AVG działa bardzo cicho, działa w tle bez spowalniania pracy komputera.

Jeśli zdecydujesz się na aktualizację do nowszej wersji systemu operacyjnego, Twój program antywirusowy AVG będzie nadal działał, ponieważ jest zgodny ze wszystkimi najnowszymi wersjami systemu Windows.

Możesz pobrać program AVG Antivirus z narzędzia oficjalna strona internetowa.

Instalacja AVG zacina się? Oto nasz przewodnik, aby rozwiązać ten problem!

4. Kaspersky Antivirus

Nagradzane rozwiązania bezpieczeństwa firmy Kaspersky pomagają chronić dane, prywatność i pieniądze.

Firma oferuje trzy główne rozwiązania antywirusowe:

 • Kaspersky Antivirus — idealny wybór do ochrony danych przechowywanych na twoim komputerze, dostępny za 39,95 USD za jedno urządzenie.
 • Kaspersky Internet Security — idealne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo komputera podczas przeglądania, dostępne za 59,95 USD za jedno urządzenie.
 • Kaspersky Total Security — wieloplatformowy antywirus, który chroni Twoją rodzinę przed wszystkimi atakami złośliwego oprogramowania, dostępny za 79,95 USD za jedno urządzenie.

Jeśli nie masz pewności, który wariant antywirusa kupić, możesz wypróbować trzy powyższe rozwiązania za darmo przez 30 dni.

5. Avast Antivirus

Dedykowany program antywirusowy Avast w pełni chroni komputer z systemem Windows 7 i ma bardzo niewielki wpływ na wydajność komputera.

Antywirus oferuje pełną ochronę dzięki zaawansowanym funkcjom, które wykrywają i blokują złośliwe oprogramowanie w momencie próby wejścia na twój komputer.

Avast ma bardzo czysty i łatwy w użyciu interfejs. Nawet jeśli wcześniej nie korzystałeś z tego narzędzia, szybko się przyzwyczaisz.

Firma oferuje kilka rozwiązań antywirusowych dla systemu Windows 7, w tym darmową wersję. Aby uzyskać więcej informacji o dostępnych rozwiązaniach antywirusowych, przejdź do Witryna Avast.

6. Avira Antivirus dla Windows 7

Avira wykorzystuje najnowocześniejsze algorytmy do ochrony przed wirusami, robakami, trojanami, oprogramowaniem ransomware, oprogramowaniem szpiegującym, reklamowym i rootkitami.

W ten sposób komputer jest chroniony w czasie rzeczywistym zarówno przed znanymi, jak i nieznanymi zagrożeniami.

Avira oferuje prawie doskonałe wskaźniki wykrywalności i intuicyjny interfejs. Narzędzie w żaden sposób nie spowolni twojego komputera.

Firma oferuje cztery wszechstronne pakiety łączące ochronę online, zarządzanie zaporą ogniową, narzędzia wydajności i VPN.

Oto oferta Aviry:

 • Avira darmowy antywirus oferując wysoki poziom ochrony
 • Avira Internet Security Suite mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa przeglądania
 • Avira Optimization Suite oferujący pełny zestaw narzędzi do dostosowywania komputera
 • Avira Total Security Suite z potężną ochroną antywirusową, wieloma narzędziami do regulacji, aby utrzymać najwyższą wydajność komputera, wbudowaną siecią VPN, a także Firewall Managerem do optymalizacji ustawień.

Są to najlepsze rozwiązania antywirusowe dla systemu Windows 7, które można zainstalować na komputerze.

Jak widać, większość z tych narzędzi występuje w trzech różnych wersjach: bezpłatnej, w wersji z zabezpieczeniami internetowymi, w wersji z całkowitą ochroną.

Zainstaluj program antywirusowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Na przykład, jeśli potrzebujesz antywirusa z wbudowaną siecią VPN, możesz wybrać program antywirusowy Total Security firmy Avira.

Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo komputera podczas przeglądania Internetu, powinieneś wybrać rozwiązanie ukierunkowane na bezpieczeństwo w Internecie.

Zalecamy również zakup rozwiązania antywirusowego zamiast korzystania z darmowej wersji. W rzeczywistości bezpłatne rozwiązania antywirusowe zazwyczaj zapewniają ograniczoną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, przez co wiele obszarów jest podatnych na zagrożenia.

Pieniądze wydane na niezawodny program antywirusowy to pieniądze zainwestowane w zabezpieczenie danych.

Mówiąc o ochronie danych, możesz również zainstalować oprogramowanie VPN zgodne z twoim programem antywirusowym, aby zablokować stronom trzecim śledzenie twojej aktywności online.

Link do głównej publikacji