Odinstaluj usługi w systemie Windows za pomocą Total Service & Driver Control

Pełna obsługa i kontrola kierowcy to przenośne narzędzie, które umożliwia zaawansowanym użytkownikom systemu Windows przeglądanie, a następnie odinstalowywanie, usuwanie i całkowite usuwanie usług i sterowników systemu Windows. Jest to potężne narzędzie systemowe. Jeśli nie masz pewności co do swoich umiejętności związanych z usługami i sterownikami systemu Windows, nie korzystaj z tego programu.

Odinstaluj usługi Sterowniki w systemie Windows

Ten program jest przydatny w przypadkach, gdy okaże się, że nawet po odinstalowaniu niektórych programów niektóre jego Usługi nadal wydają się odinstalowane, możesz z niego korzystać. Lub jeśli zmienisz sprzęt, taki jak drukarka, skaner lub komponenty wewnętrzne, nawet jeśli usuniesz powiązane oprogramowanie, często pozostawia to za sobą sterowniki i usługi, które są ładowane podczas uruchamiania. Ten program pozwala całkowicie usunąć usługi i sterowniki z systemu operacyjnego.

TSDC

TSDC pomaga —

  1. Aby wyczyścić stare sterowniki sprzętu po zmianie sprzętu i wyczyścić po deinstalatorach pozostawiając wiele śmieci.
  2. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, umożliwiając całkowite usunięcie usług i sterowników, które nie są używane, z rejestru

Musisz ponownie uruchomić, aby zmiany weszły w życie!

Usunięcie niezbędnych sterowników lub usług wymaganych do działania systemu Windows może spowodować uszkodzenie systemu operacyjnego. Więc proszę uważaj. Najlepiej najpierw utworzyć punkt przywracania systemu.

Darmowe pobieranie Total Service and Driver Control

Możesz pobrać Total Service and Driver Control z tutaj. Działa również w systemie Windows 10/8/7. Powtarzam — używaj go ostrożnie!

Enhanced Services Explorer dla Windows z Technet pozwoli ci również odinstalować usługę Windows.

Link do głównej publikacji