Nie możesz użyć karty Revolut online? Sprawdź te rozwiązania

Revolut to jedna z najpopularniejszych usług bankowych na świecie.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Wiele osób używa go do wymiany walut i płatności online, ponieważ ma niewielkie opłaty za większość swoich usług lub nie ma ich wcale.

Ale czasami niektóre witryny nie akceptują Revolut. Mimo że usługa bankowa nie jest jeszcze akceptowana przez wszystkich akceptantów, problem tkwi w tych, którzy ją akceptują.

Wielu użytkowników Revolut dostaje odmowy płatności lub zwrot środków, mimo że aplikacja działa dobrze.

Zobaczmy, jak rozwiązać ten irytujący problem.

Co mogę zrobić, jeśli moja karta Revolut zostanie odrzucona na niektórych stronach internetowych?

1. Sprawdź swoje dane uwierzytelniające

Karta Revolut odrzucona na stronach internetowych
Przede wszystkim upewnij się, że Twoje dane uwierzytelniające są prawidłowo skonfigurowane.

Sprawdź swoje konto w aplikacji Revolut i sprawdź, czy numer telefonu, adres i dane osobowe są poprawne.

Jeśli ostatnio zmieniłeś jakieś informacje, sprawdź, czy zmiany zostały przesłane na serwer Revolut i czy otrzymałeś potwierdzenie modyfikacji.

Upewnij się też, że masz wystarczające środki, wpisałeś prawidłowe dane karty, nie przekroczyłeś miesięcznego limitu wydatków na kartę i nie wyłączyłeś niektórych rodzajów transakcji w ustawieniach bezpieczeństwa karty.

Szukasz najlepszego oprogramowania do wirtualnej karty kredytowej? Sprawdź tę listę za pomocą naszych najlepszych ofert.

2. Połącz swoje konto Revolut z innymi usługami płatniczymi

witryny nie akceptujące karty Revolut
Problem pojawia się, ponieważ niektórzy sprzedawcy po prostu nie akceptują kart przedpłaconych.

Innym powodem tego problemu jest fakt, że Revolut nie obsługuje bezpiecznego kodu MasterCard 3D i zweryfikowanego przez VISA.

Bez względu na posiadane konto, w zależności od bazy danych BIN, z której korzysta sprzedawca, niektóre karty przedpłacone są postrzegane jako nieopłacone, a inne nie.

Prowadzi to do tego, że niektóre strony internetowe nie akceptują karty Revolut.

Aby rozwiązać problem, możesz połączyć swoje konto Revolut z TransferWise Borderless i użyć ich karty debetowej, użyć swojej karty Revolut przez Curve lub połączyć swoją kartę z PayPal.

Jeśli potrzebujesz najlepszego oprogramowania do odczytu kart kredytowych na swój komputer, zapoznaj się z tym przydatnym artykułem i wybierz swój ulubiony.

Podczas gdy większość akceptantów akceptuje karty przedpłacone, niektórzy akceptują tylko karty debetowe. Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie karty Revolut z inną usługą płatniczą, taką jak PayPal lub Curve.

Jeśli znasz inne rozwiązanie problemu, udostępnij je w sekcji komentarzy poniżej, aby inni użytkownicy również mogli go wypróbować.

Zostaw też inne pytania, a my je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji