Następujących produktów nie można zainstalować w tym samym czasie Office 365

Niektórzy użytkownicy próbują zainstalować Office 365, może otrzymać następujący komunikat o błędzie: Office, nie możemy zainstalować — następujących produktów nie można zainstalować w tym samym czasie. Może być dla O365ProPlusRetail, O365BusinessRetail, O365HomePremRetail, HomeBusinessRetail, ProfessionalRetail lub dowolnej wersji. Zapewniamy rozwiązanie tego błędu w tym poście.

Następujące produkty nie mogą być instalowane jednocześnie

Z powyższego widać, że nie ma kodów błędów, wystarczy link, aby przejść do trybu online, aby uzyskać dodatkową pomoc. Wiadomość będzie się różnić w zależności od wersji Office 365, którą próbujesz zainstalować. Jak więc naprawdę rozwiązać ten błąd?

Następujące produkty nie mogą być instalowane jednocześnie

Na podstawie komunikatu o błędzie intuicyjnie pomyślisz, że przyczyną błędu jest konflikt już zainstalowanej usługi Office 365. Niestety, tak nie jest. Nie marnuj więc czasu na szukanie pozostałości po poprzedniej instalacji pakietu Office, są szanse, że jej tam nie ma!

Ten błąd jest spowodowany wyłącznie przez starsze wersje plik setup.exe.

Aby naprawić ten błąd;

1] administratorzy IT, można pobrać najnowszą wersję narzędzia Office Deployment Tool, a także narzędzia Office Customization Tool, aby uzyskać pomoc dotyczącą plików konfiguracyjnych XML. Po utworzeniu pliku setup.exe możesz zastąpić starszy plik setup.exe.

Następnie uruchom plik setup.exe / download configuration.xml (lub zmień nazwę pliku na dowolną używaną nazwę XML).

Spowoduje to pobranie plików zgodnie z plikiem configuration.xml.

Następnie możesz uruchomić plik setup.exe / configure configuration.xml, aby zainstalować zgodnie z plikiem configuration.xml.

2] Konsumenci, po prostu kliknij tutaj, aby odwiedzić Office.com aby pobrać świeżego instalatora (setup.exe).

To wszystko, ludzie. Miłej informatyki!

Link do głównej publikacji