Narzędzie do wyszukiwania błędów systemu Windows: identyfikuj i zrozum kody błędów systemu Windows

Prawdę mówiąc, wielu z nas napotyka różne kody błędów podczas pracy z systemem operacyjnym Windows. Czasami kody błędów są na tyle opisowe, że mają sens — tak jak w przypadku większości kodów błędów niebieskiego ekranu. Ale czasami możesz czuć się oszołomiony widząc tylko kod błędu lub komunikat o błędzie, który nie ma większego sensu. W takich momentach Narzędzie wyszukiwania błędów może pomóc wyszukać różne kody błędów systemu Windows i przetłumaczyć je na zrozumiały opis tekstowy.

Narzędzie wyszukiwania błędów dla systemu Windows

Wyszukiwanie błędów w C / C ++ jest minimalnym i niezwykle lekkim narzędziem, ale niezwykle przydatnym. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi możesz szybko zapoznać się z opisem błędu, który może pomóc w rozwiązaniu problemu.

Narzędzie oferuje prosty interfejs użytkownika to jest łatwe do zrozumienia. Musisz tylko wpisać kod błędu, a wszystkie szczegóły będą migać w dolnej części. Możesz zobaczyć szczegóły, takie jak opis błędu i powiązany moduł systemowy.

Narzędzie do wyszukiwania błędów systemu Windows

Program zapewnia obsługę szerokiej gamy kodów błędów, takich jak zwykłe błędy systemu Windows, usługa harmonogramu zadań, błędy NTSTATUS, błędy internetowe systemu Windows, kody STOP, błędy BSOD, żeby wymienić tylko kilka.

Możesz także skonfigurować narzędzie, aby włączało / wyłączało dowolny konkretny moduł systemowy poprzez Plik> Ustawienia> Moduły systemowe.

Narzędzie do wyszukiwania błędów systemu Windows

Oprócz tego możesz skonfigurować narzędzie, aby wstawiało bufor podczas uruchamiania.

Oprogramowanie obsługuje również wiele powszechnie używanych języków, z wyjątkiem angielskiego, który jest domyślnym wyborem.

Wyszukiwanie błędów to narzędzie typu open source do tłumaczenia i rozumienia kodów błędów systemu Windows

Możesz pobrać to narzędzie z jego oficjalnej strony internetowej tutaj. Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi wersjami — od Windows XP SP 3 do Windows 10.

Możesz wybrać pobranie pliku instalatora lub wersji przenośnej. Aby aktywować tryb przenośny, musisz utworzyć „errorlookup.ini” w folderze aplikacji lub przenieść go z „% APPDATA% \ Henry ++ \ Error Lookup”.

Przejdź tutaj, jeśli szukasz więcej kodu błędu systemu Windows Narzędzia wyszukiwania wiadomości.

Mówiąc o kodach błędów, te posty również mogą Cię zainteresować:

  1. Sprawdzanie błędów systemu Windows lub zatrzymywanie kodów błędów
  2. Kody błędów i komunikaty o błędach aktywacji zbiorczej w systemie Windows
  3. Jak skopiować kody błędów Wiadomości z okien dialogowych w systemie Windows
  4. Kody błędów Windows Phone MarketPlace
  5. Główna lista kodów błędów Windows Update.
Link do głównej publikacji