[Naprawiono] Błędy WWE 2K15 w systemie Windows 10

napraw błędy wwe2k15

Wersja na PC WWE 2K15 jest już dostępny. Do tej pory tylko gracze korzystający z konsoli cieszyli się tą grą. Podczas instalacji gry wiele osób boryka się z problemami. Dla tych nieszczęśliwych ludzi oto przewodnik naprawić błędy gry WWE 2K15 Windows 10 podczas instalacji.

W tym przewodniku zapewniono, że najważniejsze problemy występują w WWE 2K15 gra jest rozwiązana. Przed bezpośrednim przejściem do problemów, ważne jest, aby znać minimalne kryteria instalacji lub możesz powiedzieć wymagania systemowe, jak wspomniano poniżej:

System Wymagania dla WWE 2K15:

Minimum:

 • OS: 64-bitowy system Windows Vista z dodatkiem SP2
 • Edytor: AMD Athlon 64 X2 5400+, Core 2 Duo E6600
 • Pamięć: 4 GB pamięci RAM
 • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 450 lub AMD Radeon HD 5770, 1 GB GDDR (kompatybilny z Direct X11)
 • DirectX: Wersja 11
 • Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

Zalecana :

 • OS: 64-bitowy system Windows® 7/8/10
 • Edytor: Intel Core i5-3550, 3,30 GHz
 • Pamięć: 8 GB pamięci RAM
 • Grafika: Nvidia GeForce GTX 570 lub AMD Radeon HD 6970
 • DirectX: Wersja 11
 • Twardy dysk: 22 GB dostępnego miejsca
 • Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
 • Dodatkowy: przynajmniej 2 GB pamięci wideo DDR

Typowe błędy i rozwiązania w WWE 2K15:

# 1: Zwolnione tempo

# 2: Gra zawiesza się z powrotem na pulpit po wybraniu gwiazdy

# 3: Brak DLC

# 4: DLL brakuje błędu / bink2w32.dll / bink2w64.dll Naprawa

# 5: WWE 2K15 nie odpowiada

# 6: Opóźnienie w trybie offline

# 7: Błąd WWE2K15_x64.exe

Jak naprawić Błędy PC WWE 2K15?

# 1: Zwolnione tempo

Zależy to od tego, czy korzystasz z komputera, czy laptopa. Jeśli używasz komputera, wyłączenie V-Sync może ci pomóc, a jeśli korzystasz z laptopa, po prostu przełącz zintegrowaną grafikę na procesor graficzny Nvidia.

# 2: Gra zawiesza się z powrotem na pulpit

Może się to zdarzyć między grą lub czasami zaraz po uruchomieniu i załadowaniu logo firmy. Najczęstszym problemem tego może być nieaktualny sterownik systemu. Aby się go pozbyć, po prostu zaktualizuj sterowniki karty graficznej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Postaraj się aktualizować sterowniki przed rozpoczęciem gry w najnowszą grę. Możesz go zaktualizować ze strony producenta lub oficjalnej strony Microsoft.

Jeśli napotkasz trudności w aktualizacji sterownika, możesz po prostu spróbować Driver Booster automatycznie zaktualizuje sterownik.

# 3: Brak DLC

Gra WWE 2K15 nie wydała jeszcze żadnego pakietu zawartości do pobrania, więc po prostu zachowaj cierpliwość i poczekaj.

# 4: Brakuje pliku Msvcp120.dll / bink2w32.dll / bink2w64.dll

Nie tylko to, ale każdy problem lub błąd związany z plikiem DLL można łatwo rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy plików DLL. Wystarczy wykonać następujące czynności:

 • Najpierw pobierz stąd narzędzie do naprawy plików DLL.
 • Teraz przeskanuj swój system pod kątem wszelkiego rodzaju błędów rejestru
 • Otwarty «Zainstaluj kartę DLL”.
 • Teraz wpisz nazwę pliku DLL na karcie wyszukiwania. Narzędzie do naprawy automatycznie zainstaluje plik w wymaganej lokalizacji.

Aby naprawić błąd DLL w najprostszy sposób, wypróbuj profesjonalną rekomendację Narzędzie do naprawy DLL. Automatycznie skanuje, wykrywa i naprawia problemy z biblioteką DLL.

# 5: WWE 2K15 nie odpowiada

W przypadku każdego problemu zawsze upewnij się, że sterowniki są zaktualizowane. Jeśli nie zostanie najpierw zaktualizowany, a jeśli zostanie zaktualizowany, „sprawdź integralność plików pamięci podręcznej gry”. Jeśli zauważysz brakujący plik, przywróć go z powrotem i spróbuj uruchomić grę.

Jeśli powyższe rozwiązanie nie zadziała i masz ten sam problem, możesz wypróbować narzędzie do naprawy komputera, aby rozwiązać ten problem.

# 6: Opóźnienie w trybie offline

Wielu użytkowników cierpi z powodu opóźnień i opóźnień między ruchami ataku, które przerywają grę. Ten problem można rozwiązać, wyłączając efekty specjalne, zmniejszając szybkość aparatu lub myszy. Rozdzielczość ekranu można zmienić z 1080p na 720p, aby naprawić błąd.

Mam nadzieję, że to naprawia WWE2K15 pozostaje w tyle kwestia. Jeśli jednak nadal masz problem lub nie możesz zastosować powyższych rozwiązań, skorzystaj z Game Booster, ulepszyć niski FPS i lepsze wrażenia z gry.

 • Usprawnia grę i możesz grać płynnie i szybciej
 • Optymalizuje komputer pod kątem płynniejszej i szybszej rozgrywki
 • Uzyskaj lepszą szybkość FPS

# 7: Błąd WWE2K15_x64.exe

Ten błąd zwykle pojawia się z powodu ustawień programu uruchamiającego, które wymagają natychmiastowego naprawy. Może wystąpić awaria białego ekranu / awaria niebieskiego ekranu z powodu WWE2K15Launcher.exe, który przestaje odpowiadać. Poprawki awarii WWE 2K15 obejmują pobieranie vcredits, zapewnienie najnowszej wersji .NET i aktualizację DirectX. Framework jest również dostępny na twoim komputerze. Możesz sprawdzić dysk twardy pod kątem błędów i ponownie zainstalować sterownik karty graficznej.

Wniosek

Wyżej wymienione były częste błędy, które gracze WWE 2K 15 twarzy i ich rozwiązania, aby pozbyć się tych błędów. Wypróbuj rozwiązania, aby naprawić błędy.

Jeśli dane błędy nie zostaną naprawione przez podane rozwiązania, spróbuj uruchomić Narzędzie do naprawy komputera. Czasami pojawiają się błędy w grach z powodu problemów z komputerem / laptopem podczas instalacji gry.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci rozwiązać błąd gry WWE 2K15 na komputerze z systemem Windows 10.

Link do głównej publikacji