Jak naprawić błędy Grim Fandango Remastered, Crashes, Low FPS

Napraw błędy zremasterowane Grim Fandango

Ponury Fandango zremasterowany, Niedawno wydana komedia przygodowa z mrocznymi przygodami, oferująca wiele dodatków, zrozumienie wizualnego połysku i porywającą aktualizację ścieżki dźwiękowej i bebop gry. Właśnie został wydany na Steamie.

Przy wszystkich wydaniach gry nieuniknione jest również występowanie błędów i problemów. Jest to bardzo rozczarowująca sytuacja, gdy użytkownik napotyka problemy z kontrolowaniem, awarie, błędy i kilka słabych zagadek. Ponure błędy Fandango zremasterowane były zgłaszane przez wielu użytkowników, błędy są niewłaściwym językiem gry, gra się nie uruchamia, losowe awarie, niski FPS i kilka innych błędów, ale tutaj dowiesz się, jak je naprawić.

Minimalne wymagania systemowe:

Przed wypróbowaniem jakichkolwiek poprawek dla Grim Fandango Remastered Errors, musisz najpierw upewnić się, że twój system spełnia wszystkie te wymagania systemowe.

 • PROCESOR: Intel® Core ™ 2 Duo 2,4 GHz, AMD Athlon ™ X2 2,8 GHz lub szybszy
 • GPU: ATI Radeon HD 4650 / NVIDIA GeForce GT 220 / Intel HD 4000 Graphics lub równoważna
 • BARAN: 4 GB pamięci RAM
 • OS: Windows Vista lub Laterhttp: //gamesystemrequirements.com/
 • Dźwięk: Karta kompatybilna z Windows
 • Sklep: 6000 MB dostępnego miejsca

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Napraw błędy zremasterowane Grim Fandango:

1) Gra się nie uruchamia / nie uruchamia

Po naciśnięciu przycisku „Graj” w Steam, aby rozpocząć grę, nic nie działa.

Scenariusz:

Po otrzymaniu tego błędu mogłeś dwukrotnie pobrać i zainstalować grę, zweryfikować pamięć podręczną, ale nadal nie można jej uruchomić. Zaktualizowałeś system do najnowszego systemu operacyjnego, zaktualizowałeś sterowniki (w tym kartę graficzną), kilkakrotnie ponownie uruchomiłeś maszynę, zamknąłeś aplikacje, zmieniłeś rozdzielczości itp., Ale wciąż po uruchomieniu gry natychmiast się zamyka. „

„Gra się nie uruchomi, nigdy wcześniej nie wystąpił ten błąd. Naciśnięcie PLAY nic nie robi. Potrzebuję pomocy.»

Rozwiązania

 • Możesz spróbować zaktualizować sterowniki karty graficznej do najnowszej wersji
 • odinstaluj Microsoft Visual C ++ 2010 x64 i x86 i zainstaluj je przez Steam
 • jeśli rozdzielczość wynosi 4K, zmień ją na 1080

2) Niewłaściwy język gry

Scenariusz:

„Z jakiegoś powodu Grim Fandango jest w złym języku. Nie lubię tłumaczenia, dlatego gram we wszystkie gry po angielsku, ale niestety mój Grim Fandango nie jest z jakiegoś powodu w języku angielskim ”.

„Właśnie mam tę grę, a kiedy próbuję w nią grać, jest ona po francusku. Jak ustawić to w języku angielskim? Ustawiłem język Steam na angielski i ponownie pobrałem grę, ale nadal działa po francusku… ”

Rozwiązania

 • Aby rozwiązać ten problem, naciśnij klawisz ESC podczas gry i naciśnij opcje, aby zmodyfikować język gry

3) Niski FPS i zawiesza się

Scenariusz:

„Moja gra nagle zawiesza się, jest nie do zniesienia, zwłaszcza gdy na pewnym etapie nie uda się jej zapisać. Dzieje się tak, gdy wydobywam przedmiot z ekwipunku. W tym momencie nie jestem w stanie wykonać żadnych działań zamiast naciskać klawisz Backspace, aby przejść do trybu oryginalnego, ale to nie pomaga Wszystkie pozostałe postacie się jednak poruszają. Nie zdarza się to za każdym razem, więc nie jestem w stanie znaleźć głównej przyczyny tego.

Rozwiązania

 • Jeśli gra zawiesza się, przestań używać myszy, aby wybrać element ekwipunku, użyj klawiatury. Naciśnij I, aby uzyskać dostęp do ekwipunku, a następnie wybierz element za pomocą myszy.
 • jeśli masz niską liczbę klatek na sekundę, spróbuj użyć wzmacniacza gier, możesz znaleźć świetny wzmacniacz gier online, wykonując proste wyszukiwanie w Google.

4) Losowe awarie

Scenariusz:

„Czasem zdarzają się awarie podczas wyświetlania na ekranie powitalnym, otwierania animacji, a czasem podczas gry. Ale w ciągu kilku minut od uruchomienia gry pojawia się awaria na czarnym ekranie z dźwiękiem dochodzącym sporadycznie przez może kilka sekund. W trakcie gry, gdy drążek jest wciśnięty, słychać, jak Manny się tasuje.

Rozwiązania

 • Jeśli twoja gra ulegnie awarii przy przerywniku filmowym, dobrze jest ją pominąć
 • Jeśli nie widzisz, jak Manny się przenosi Panel sterowania Nvidia> Ustawienia 3D> Zarządzaj ustawieniami 3D > Ustawienia programu> Wybierz program dostosować i Dodaj Grim Fandango Remastered.

Ostatnie słowa

Mam nadzieję, że z tego bloga możesz naprawić błędy Grim Fandango Remastered. Starałem się, aby zapewnić Ci idealne rozwiązania rozwiąż błędy Grim Fandango Remastered. Po zastosowaniu powyższych rozwiązań wystarczy raz sprawdzić, czy rozwiązanie jest naprawione, czy nie.

Jednak należy również upewnić się, że zawsze aktualizujesz system Windows i sterowniki urządzeń o najnowsze aktualizacje, usuwasz pliki tymczasowe, niechciane aplikacje i. Ponadto należy zawsze regularnie skanować cały system, aby uniknąć błędów w grze. Albo możesz skorzystać z pomocy Narzędzie do naprawy komputera w celu rozwiązania dowolnego problemu związanego z komputerem lub grą w twoim systemie.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji