Sztuczki dotyczące korzystania z paska gry systemu Windows 10s do nagrywania gry lub nawet ekranu — Napraw błędy komputera

Nagraj grę w systemie Windows 10Microsoft dodał wiele funkcji, które przyciągają graczy do Windows 10, takie jak preinstalowane Aplikacja Xbox (zezwalaj na łączenie się z Xbox One i Xbox 360), DVR z gry, który użytkownik może robić zrzuty ekranu i nagrywać klipy z gry, oraz wsparcie dla przesyłanie strumieniowe gier Xbox One do systemu Windows 10 lub tabletu.

Windows 10 jest wyposażony w funkcję „paska gry”, użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do tej funkcji za pomocą prostego skrótu (klawisz Windows + G). Umożliwia to szybki dostęp do funkcji gier, pasek zawiera pięć przycisków:

  1. Skrót do aplikacji Xbox
  2. wygeneruj nagranie z poprzednich 30 sekund, à la Xbox One „Xbox, nagraj to”- ale tylko jeśli włączone jest nagrywanie w tle (skrót: Win + Alt + G.)
  3. zrób zrzut ekranu (skrót: Win + Alt + PrtScn)
  4. rozpocząć / zatrzymać nagrywanie (skrót: Win + Alt + R.)
  5. Ustawienia DVR z gry

Windows 10 pozwala użytkownikowi na nagrywanie materiału z gry i robienie zrzutów ekranu z gier komputerowych z systemem Windows za pomocą paska gry. Raz można go również używać jako rejestratora ekranu, ale z ograniczoną funkcjonalnością. Dzięki tej funkcji można raz zrobić zrzuty ekranu w formacie PNG i wideo w formacie MP4, i przechowuje je w następującym folderze: C: \ Users \ [twoja nazwa użytkownika] \ Videos \ Capttures.

Przeczytaj także: Poprawka 132 World Of Warcraft — Jak naprawić 132 błędy po aktualizacji do systemu Windows 10

Ale przed użyciem funkcji paska gier zaleca się skonfigurowanie ustawień funkcji Game DVR. Włącz lub wyłącz go całkowicie i spróbuj zastąpić domyślne skróty klawiaturowe wybranymi skrótami klawiszowymi. Ale nie można zmienić folderu wyjściowego dla filmów i zrzutów ekranu.

Nagraj materiał z gry za pomocą opcji paska gry

Nagrywanie gry vido jest podstawowym zadaniem tej funkcji. Naciśnij Win + G, aby otworzyć pasek i wybierz Win + Alt + R, aby rozpocząć nagrywanie i zastosuj to samo polecenie, aby zatrzymać nagrywanie. Jeśli nagrywanie w tle jest włączone, możesz użyć polecenia Win + Alt + G, aby wypluć klip z ostatnich 30 sekund gry.

Podczas nagrywania wideo możesz również zrobić zrzut ekranu za pomocą polecenia Win + Alt + Print Screen. Zapisze zarówno filmy, jak i zrzuty ekranu na komputerze z nazwą gry i znacznikiem czasu w nazwie pliku.

Napraw wszystkie typy błędów systemu Windows 10

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Przechwyć ekran poprzez funkcję paska gry

Pasek gry systemu Windows 10 pozwala również uchwycić, jest to funkcja, która do tej pory wymagała oprogramowania innych firm. Naciśnij Win + G na pulpicie lub w folderze plików, nic nie zrobisz. Ponadto, gdy użytkownik spróbuje otworzyć pasek gry po raz pierwszy w określonej aplikacji, pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o potwierdzenie, że właśnie to chcesz zrobić, i kliknij pole wyboru z napisem: „Tak, to jest gra. ”

Jak zwiększyć wydajność gry?

Istnieje prosty sposób, aby poprawić wrażenia z gry, zastosować profesjonalnie zaprogramowany Game Booster i zmień styl gry, zwiększając szybkość gry. Jest to jedna z najlepszych praktyk pozbyć się powolnej gry FPS. Dzięki tej aplikacji możesz zwiększyć grę FPS do 50%. Jest to również bardzo łatwa w użyciu aplikacja, dzięki czemu można ją łatwo zastosować bez potrzeby posiadania profesjonalnej wiedzy.

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Link do głównej publikacji