Metody naprawy problemów z Hearthstone w Windows 10 — Napraw błędy komputera

pozbyć się błędu HearthstoneHearthstone to jedna z najpopularniejszych gier karcianych, znana wśród wszystkich rodzajów użytkowników. Ale użytkownicy systemu Windows 10 zgłaszali pewne problemy z Hearthstone i ich systemem Windows 10. W tym artykule omówiono niektóre problemy i ich poprawki. Przeczytaj je uważnie, aby ta gra była zgodna z systemem Windows 10.

Pozbądź się problemów z Hearthstone w Windows 10

Metoda 1 — Upewnij się, że sterowniki ekranu są zaktualizowane

Jeśli masz problemy z jąkaniem podczas grania w tę grę w systemie Windows 10, upewnij się, że sterowniki ekranu są zaktualizowane do najnowszej wersji. Ta metoda została również zweryfikowana przez użytkowników Nvidii, że najnowsze sterowniki mogą rozwiązać problemy z jąkaniem.

Metoda 2 — Dodaj Hearthstone do listy wykluczeń Windows Defender

Narzędzie bezpieczeństwa Windows Defender może zatrzymać płynne działanie Hearthstone, dlatego zaleca się dodanie Hearthstone do listy Wykluczeń w Windows Defender.

Wykonaj poniższe podane czynności, aby to zrobić:

Krok 1: Idź do Ustawienia -> Przejdź do aktualizacji Bezpieczeństwo> Windows Defender.

Krok 2: Wyszukaj sekcję Wykluczenia i kliknij Dodaj wykluczenie.

Krok 3: Teraz znajdź folder Hearthstone. Domyślnie musi to być \ Program Files (x86) \ Hearthstone.

Krok 4: Kliknij opcję Wyklucz ten folder.

Metoda 3 — Usuń folder Hearthstone z AppData

Przenosząc lub usuwając folder Hearthstone z danych aplikacji, można również rozwiązać problem jąkania. Zastosuj poniższe podane kroki, aby przenieść folder Hearthstone:

Krok 1: przejdź do tej lokalizacji:% localappdata% \ Blizzard \ Hearthstone.

Krok 2: Po prostu usuń folder Hearthstone lub możesz po prostu przenieść go w dowolne inne miejsce.

Krok 3: W końcu uruchom teraz grę i ciesz się tą grą.

Metoda 4 — Wyłącz przełączalną grafikę z systemu BIOS

Ta sztuczka jest bardzo skuteczna, wyłącz przełączalną grafikę z BIOS-u. Zastosuj podane kroki:

Krok 1: Uruchom ponownie komputer i naciskaj klawisz Delete, F2 lub F12, aby wejść do systemu Windows BIOS.

Krok 2: Po wejściu do systemu BIOS znajdź Przełączalną grafikę i wyłącz ją.

Krok 3: Zapisz zmiany.

Jak zwiększyć FPS Hearthstone w Windows 10?

Powinieneś wypróbować narzędzie Game Booster innej firmy, za pomocą tego narzędzia możesz łatwo zwiększyć FPS swojej gry. Dlatego zaleca się wypróbowanie go raz, a zmieni on całe Twoje wrażenia z gry.

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Sugerowane: Wypróbuj narzędzie innej firmy, aby naprawić błąd gry

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji