Jak naprawić awarie, błędy, zamrażanie, opóźnienia, problemy z kontrolerem w grze Mad Max na PC

Napraw awarie, błędy, zamrażanie, opóźnienia, problemy z kontrolerem w grze Mad Max na PC

Czy masz problemy z grą MAD MAX? Czy nie możesz cieszyć się pełną jakością gry z powodu błędów i błędów? Jeśli Twoja odpowiedź na wszystkie powyższe pytania brzmi „tak”, nie martw się, trafiłeś we właściwe miejsce. 

Mad Max został wydany w zeszłym roku na Steamie, a niektórzy gracze zgłosili, że istnieją pewne drobne problemy z grą, które można wkrótce naprawić. Najczęstsze błędy Mad Max, które zostały zgłoszone przez graczy, to Lag, Crashes, FPS Drops, Low FPS, a także problemy z zapisywaniem gry. Na tym blogu dowiesz się, w jaki sposób można naprawić wszystkie błędy tej gry Mad Max za pomocą ręcznych rozwiązań.

Cóż, w żadnej grze nic nie jest idealne, więc pojawi się kilka błędów, ale dobre jest to, że tutaj znajdziesz rozwiązanie kilku najważniejszych problemów. Poniżej wymienione są pewne opóźnienia i zamrożenie, które mogą przeszkadzać podczas gry. Więc po prostu przejrzyj problemy gry jeden po drugim i zobacz, jak można je łatwo naprawić.

Przeczytaj także: Jak wyłączyć rejestrator gier Windows, pasek i więcej, aby poprawić wrażenia z gry w systemie Windows 10?

Problem nr 1: Awaria przed uruchomieniem

Może to wynikać z braku wymagań systemowych. Musisz więc potwierdzić, czy Twój komputer spełnia najniższe specyfikacje wymagane do grania w tę grę.

  • OS: Windows Vista, 7 lub 8 (64-bitowy)
  • DirectX: DX11
  • HDD: 32 GB za darmo
  • BARAN: 6 GB
  • Grafika wideo: AMD Radeon HD 7870 z co najmniej 2 GB pamięci lub VIDIA GeForce GTX 660ti z co najmniej 2 GB pamięci
  • PROCESOR: AMD Phenom II X4 965 z 3,4 GHz lub Intel Core i5-650 z 3,2 GHz

Problem nr 2: Zawieszenie podczas uruchamiania

Może to być wynikiem nieaktualnych sterowników. W związku z tym zaktualizuj sterowniki najpierw przed zapoznaniem się z grą, a nawet zweryfikowaniem pamięci podręcznej. Po zakończeniu całego procesu aktualizacji zagraj w grę, korzystając z podejścia bez obramowania lub okien, poprzez prostą edycję ustawień w katalogu za pomocą pliku settings.ini. Po zakończeniu wszystkich prac po raz drugi uwierzytelnij pamięć podręczną gry przy użyciu Steam.

Problem nr 3: Niepowodzenie pobierania Mad Maxa

Czasami program antywirusowy i inne programy zabezpieczające nie pozwalają na pobieranie nowego programu do systemu. W ten sposób przydziel uprawnienia do pobierania programu. Na przykład jeśli zadanie pobierania nie może zostać zainicjowane lub gdzieś się zacięło, napotkasz problemy z dyskami twardymi i systemem operacyjnym.

Spójrz tutaj: piątek 13 — Gra: 10 najlepszych błędów, problemów i ich napraw!

Problem nr 4. Crash And Movement Lag

Upewnij się, że nie przetrwa żaden ograniczony dostęp do systemu. Przetestuj minimalne wymagania dotyczące wymagań systemowych i sprawdź, czy komputer jest wolny od wirusów, które uniemożliwiają grafikę podczas standardowego działania.

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Podnieść: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę: Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Problem nr 5. Czułość kontrolera niezmieniona

Odwiedź bibliotekę gier i przejdź do właściwości, klikając prawym przyciskiem myszy. Wybierz lokalne pliki przeglądarki w zakładce pliku. Użyj notatnika i odblokuj plik ustawień i zmieniaj wartości Skok czułości i Czułość Yaw do podwyższonego znaczenia.

Problem nr 6. Nie celuj ani nie zabijaj snajperem

Aby to naprawić, wyłącz wyłączanie rozdzielczości wielu monitorów i upewnij się, że harpun jest wybierany raczej przez ciebie. Należy jednak pamiętać, że podczas jazdy bronią nie można przekształcić.

Problem nr 7. Can’t Get My Free DLC

Ripper DLC będzie dostępny wkrótce w najbliższych dniach, aby pojawić się na zdjęciu, najprawdopodobniej na początku nadchodzącego miesiąca. Aby otrzymać bezpłatny rejestr DLC na wbplay, a po przybyciu DLC dostaniesz go po prostu logując się.

Kompletne zautomatyzowane rozwiązanie

Każdy wyżej wymieniony błąd musi zostać naprawiony za pomocą dostarczonego rozwiązania. Ale jeśli nadal napotykasz jakieś błędy, błędy i problemy Mad Max Gra na PC, pozwól komuś innemu zająć się Twoimi problemami w Twoim imieniu. Jednym z takich wszechstronnych narzędzi jest Narzędzie do naprawy komputera. 

Jest to jedna z najlepszych rekomendacji dla błędów związanych z komputerem. Jest łatwy w użyciu, rozwiązuje każdy rodzaj błędów systemowych, czyści Rejestr systemu Windows, przywraca ustawienia i, co najważniejsze, działa jako strażnik, aby utrzymać, dostroić i uruchomić komputer płynnie z maksymalną prędkością.

Wniosek

Po przejrzeniu powyższego bloga możesz zauważyć, jakie błędy możesz napotkać podczas gry Gra Mad Max. Ale jeśli pojawi się którykolwiek z błędów, nie martw się, ponieważ dowiesz się również o poprawki błędów gry Mad Max. Najpierw sprawdź, jaki błąd się pojawia, a następnie wypróbuj odpowiednią poprawkę i ciesz się grą.

Jeśli jednak system działa wolno po naprawieniu błędu gry, możesz to zrobić naprawić grę Mad Max problem przy użyciu Narzędzie do naprawy komputera. To narzędzie ci pomoże przyspieszyć swój komputer i spraw, aby Twój system działał szybciej niż wcześniej. Oprócz tego to narzędzie ma również możliwość naprawiania wszelkiego rodzaju błędów związanych z Rejestr systemu Windows, Błędy DLL i więcej.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji