5 sztuczek Surefire, aby naprawić błąd „Gra nie mogła się uruchomić” Występuje na konsoli Xbox 360

5 sztuczek Surefire, aby naprawić błąd „Gra nie mogła się uruchomić” Występuje na konsoli Xbox 360

Widzisz «Gra nie mogła się rozpocząć. Pobierz grę ponownie. Aby uzyskać dodatkową pomoc, przejdź do strony www.xbox.com/support. ”Komunikat o błędzie gdy próbujesz użyć funkcji konsoli Xbox 360 lub zagrać w oryginalną grę Xbox na konsoli Xbox 360? Jeśli tak i chcesz naprawić ten komunikat o błędzie, to jesteś we właściwym miejscu, zastosuj podane sztuczki, aby z łatwością rozwiązać ten błąd XBOX.   

Rozwiązania do naprawienia Błąd „Gra nie mogła się uruchomić”

Sztuczka 1: Odinstaluj ostatnią aktualizację i ponownie pobierz ją

Jeśli pojawia się ten błąd podczas próby użycia funkcji pulpitu nawigacyjnego Xbox, takich jak edytor awatarów lub logowanie do Xbox Live, być może wystąpił problem z ostatnią aktualizacją oprogramowania konsoli. Aby naprawić ten błąd, odinstaluj ostatnią aktualizację, a następnie pobierz ją ponownie. Zastosuj poniższe kroki:

Krok 1: Otwórz konsolę-> Ustawienia-> Wybierz Ustawienia systemowe.

Krok 2: Wybierać Przechowywanie.

Krok 3: Na kontrolerze gier wykonaj następującą sekwencję czynności:

  • Naciśnij lewy zderzak.
  • Naciśnij prawy zderzak.
  • wciśnijX
  • Naciśnij lewy zderzak.
  • Naciśnij prawy zderzak.
  • wciśnijX

Krok 4: Pojawi się komunikat „Usuń aktualizację systemu”. Wybierać tak. Konsola uruchomi się ponownie po odinstalowaniu.

Krok 5: Po ponownym uruchomieniu konsoli ponownie pobierz aktualizację, jeśli jest wymagana.

Sztuczka 2: Napraw ten błąd, jeśli występuje podczas grania w oryginalną grę Xbox

Jeśli pojawia się ten błąd podczas próby odtworzenia oryginalnej gry Xbox, zastosuj poniższe podane metody:

Metoda 1: Spróbuj zaktualizować oprogramowanie konsoli

Upewnij się, że konsola XBOX jest zapakowana najnowszą aktualizacją, jeśli nie, natychmiast zaktualizuj konsolę XBOX. Aby uzyskać więcej informacji, możesz również odwiedzić: http://support.xbox.com/xbox-360/system/system-updates-info

Metoda 2: Potwierdź, że masz oficjalny dysk twardy dla konsoli Xbox 360     

Możesz grać w oryginalne gry Xbox tylko na konsoli Xbox 360. Jeśli masz oficjalny dysk twardy Xbox 360 i najnowsze oprogramowanie konsoli, ale nie możesz grać w grę z powodu błędu „Gra nie mogła się uruchomić”, to prawdopodobnie Xbox nie obsługuje tej gry.

Uwaga Nie wszystkie oryginalne gry Xbox są obsługiwane przez konsolę Xbox 360. Aby uzyskać więcej informacji, możesz odwiedzić oficjalny link: http://support.xbox.com/xbox-on-other-devices/original-console/play-original-games

Sztuczka 3: Wypróbuj inny dysk twardy Xbox 360

Aby upewnić się, że problem dotyczy dysku twardego konsoli, możesz spróbować użyć innego oficjalnego dysku twardego Xbox 360 do gry.

Jeśli możesz grać w grę z innym dyskiem twardym lub inną konsolą Xbox 360, dysk twardy Xbox 360 może wymagać wymiany.

Zwiększ szybkość gry

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Trick 4: Spróbuj wyczyścić dysk z grą

Nie można uruchomić gry w Xbox 360 może mieć miejsce, jeśli włożony dysk ma zadrapania. Jednak aby rozwiązać ten problem, zawsze zaleca się bardzo ostrożne czyszczenie dysku z grą. Aby rozwiązać te problemy, możesz wykonać następujące czynności:

  • Przede wszystkim musisz przytrzymać dysk za jego rogi, ale upewnij się, że nie dotykasz dolnej ani górnej powierzchni.
  • Następnie należy wziąć lekko wilgotną, miękką i czystą szmatkę i rozpocząć czyszczenie dysku od środka do rogów.

Możesz także zabrać płytę do sklepu, który ma maszynę do polerowania płyt, i możesz poprosić ich o wypolerowanie płyty. Jeśli maszyna do polerowania nie działa, możesz również zapytać znajomego i sprawdzić, czy działa na konkretnej konsoli, czy nie. A jeśli dysk twojego znajomego działa w twoim systemie, oznacza to, że na dysku z grą jest błąd.

Sztuczka 5: Możesz wypróbować narzędzie do naprawy błędów komputera

Czasami ten problem może również generować z powodu błędu wewnętrznego systemu, dlatego zaleca się przeskanowanie komputera za pomocą profesjonalisty PC Repair Tool i z łatwością pozbądź się tego błędu. To narzędzie jest w stanie głęboko przeskanować komputer / laptop i naprawić wszystkie błędy, które powodują problemy związane z XBOX. Jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy pobrać, zainstalować i uruchomić ten skaner, a pozostałe zadania zostaną wykonane automatycznie przez to narzędzie.

Wniosek

Gdy pojawia się błąd „Nie można uruchomić gry” na Xbox 360, nie trzeba się w ogóle martwić. Tutaj, na tym blogu, mogłeś nauczyć się kilku sztuczek do naprawienia „Gra nie mogła się rozpocząć” błąd. Wypróbuj wszystkie te poprawki jedna po drugiej i sprawdź, jakie rozwiązanie Ci odpowiada. Możesz jednak skorzystać z narzędzia do naprawy komputera, jeśli którakolwiek z przyczyn tego błędu jest związana z błędem systemu Windows.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji