Napraw błąd Windows Acquiring License License w systemie Windows 10

Jeśli… Sklep Windows na Twoim Windows 10 utknął na Nabycie licencji etap, oto kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać problem. Zwykle dzieje się tak, gdy system operacyjny nie jest w stanie uzyskać lcense dla systemu Windows, aby pobrać i zainstalować aplikację lub grę ze Sklepu Windows.

Błąd uzyskiwania licencji w Sklepie Windows

Błąd uzyskiwania licencji w Sklepie Windows

Jeśli napotkasz ten problem, sugeruję zmianę połączenia internetowego i sprawdzenie, czy to pomoże. Jeśli nie, wypróbuj je i sprawdź, czy coś ci pomoże.

1] Sprawdź ustawienia czasu, daty i regionu

Sprawdź ustawienia godziny, daty i regionu na komputerze z systemem Windows. Otwórz Panel sterowania> Zegar, język i region> Data i godzina> Czas internetowy. Odznacz Synchronizuj z internetowym serwerem czasu i ustaw czas systemowy ręcznie. Sprawdź, czy to pomoże. Nawet jeśli nie jesteś z USA, spróbuj ustawić Region na Stany Zjednoczone i sprawdź, czy to działa.

2] Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów ze sklepem Windows

Narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami w Sklepie Windows 10 to świetne wbudowane narzędzie firmy Microsoft, które może pomóc w problemach z instalacją aplikacji. Możesz to uruchomić i sprawdzić, czy to pomoże. To zautomatyzowane narzędzie pomoże Ci, jeśli Twój sklep z systemem Windows 10 nie działa. Będziesz mógł uruchomić to narzędzie do rozwiązywania problemów z Ustawienia> Aktualizacja i zabezpieczenia> Strona rozwiązywania problemów.

3] Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z kontem Microsoft

Narzędzie do rozwiązywania problemów z kontami Microsoft pozwala automatycznie rozwiązywać problemy z kontami Microsoft i ustawieniami synchronizacji. Pomoże Ci naprawić konto Microsot, problemy z synchronizacją ze Sklepem Windows i nie tylko.

4] Zresetuj Microsoft Store

zresetować sklep Microsoft

Otwórz Ustawienia i zresetuj Sklep Windows za pomocą Windows 10 za pomocą Ustawień. Nawiasem mówiąc, nasz darmowy program FixWin 10 dla systemu Windows 10 umożliwia również resetowanie pamięci podręcznej Sklepu Windows jednym kliknięciem.

5] Ponownie zarejestruj sklep Windows

W administracyjnym oknie Windows PowerShell wpisz następujące polecenie i naciśnij klawisz Enter, aby ponownie zarejestrować aplikacje Windows:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}

Po pomyślnym wykonaniu polecenia można zamknąć program Windows PowerShell i ponownie uruchomić komputer. Po ponownym uruchomieniu systemu problemy z aplikacjami w systemie Windows powinny zostać naprawione.

6] Wykonaj czysty rozruch

Uruchom komputer z systemem Windows 10 w stanie czystego rozruchu i sprawdź, czy możesz uzyskać licencję. Być może twoja zapora ogniowa lub oprogramowanie zabezpieczające powodowało problemy.

Mam nadzieję, że coś pomaga. Wszystkiego najlepszego!

Link do głównej publikacji