Najlepsza gra w Windows 8, 10 Pool: Cue Breakers

Jeśli szukasz naprawdę dobrej gry bilardowej lub bilardowej dla systemu Windows 8, jak to jest również znane, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zdecydowanie Cue Breaker wydaje się być najlepszym wyborem dostępnym obecnie w Sklepie Windows. Najlepsze jest to, że można go pobrać za darmo na tablecie z Windows 8.
Windows 8 gra w bilard
Jeśli kupiłeś sobie zupełnie nowy tablet z systemem Windows 8, Windows 8.1 lub Windows RT, a nawet nowe urządzenie stacjonarne z systemem Windows 8, a także pasjonujesz się bilardem, prawdopodobnie szukasz gry w bilard ze świetnym grafika i funkcje. Sam byłem w tej samej sytuacji i po dłuższym przeszukaniu Sklepu Windows, znalazłem grę Cue Breakers, która wydaje się być najlepszą aplikacją bilardową na Windows 8.

Czytaj także: Aplikacje Windows 8 Cricket Gry: cztery najlepsze do pobrania

Cue Breakers to symulator bilardowy z czterema grami: 8 piłkami, 9 piłkami, jedną kieszenią i bilardem. 8 ball jest dostępna od samego początku, inne gry musisz odblokować, wygrywając mecze rankingowe. Możesz grać ze znajomym na tym samym urządzeniu lub na komputerze. Gra ma różne poziomy trudności, więc nadaje się dla szerokiej gamy graczy, od mniej doświadczonych po bilardowe „rekiny”. Sterowanie jest łatwe do dostosowania, ale jeśli chcesz zrobić magię, możesz skorzystać z realistycznego systemu fizyki, precyzyjnego celowania, tryskać i skręcać.

Niesamowita gra basenowa Windows 8 do zabawy

Spróbuj wpisać „pula”, „snooker” lub „bilard” podczas wyszukiwania w Windows Store, a zobaczysz tak wiele aplikacji, których nie warto pobierać. Wiele dotyczy tylko wiadomości, zasad itp. Tylko nieliczne reprezentują prawdziwe gry bilardowe z Windows 8, a Cue Breakers to ta, którą musisz pobrać (link na końcu), jeśli chcesz zagrać w bilard na tablecie z Windows 8.

Windows 8 bilardMenu startowe gry jest pokazane na powyższym zrzucie ekranu i, jak widać, możesz kontynuować ostatnią grę, trening dla jednego gracza, ranking dla jednego gracza, tryb dla wielu graczy, wynik lub zobaczyć zasady w sekcji „jak grać” . Ta doskonała gra symulacyjna systemu Windows 8 oferuje cztery różne tryby gry i różne poziomy trudności. Dostępny jest również tryb postępu, dzięki czemu możesz zobaczyć swoją ewolucję.

Gdy grasz w bilard, klikając prawym przyciskiem myszy masz następujące opcje: powrót do menu głównego, ponowne uruchomienie gry, ustawienia, podniesienie kamery, precyzyjne celowanie i numery piłek. Grałem w tę grę od kilku godzin na tablecie z Windows 8 i mogę powiedzieć, że fizyka i grafika są realistyczne i imponujące jak na grę, która ma rozmiar zaledwie 26,8 megabajtów. Kliknij poniższy link, aby pobrać go ze Sklepu Windows i stać się najlepszym

Pobierz Cue Breakers na Windows 8

Cue Breakers dla Windows w 2018 roku

Aplikacja otrzymała świetną aktualizację po uruchomieniu. Co nowego w grze: po zakupie dodatkowych pakietów nie musisz ponownie uruchamiać gry, w pełni obsługiwany ARM (dla wszystkich urządzeń z systemem Windows 8), a teraz nie występują awarie, ponieważ zostały naprawione. Nie ma więcej wiadomości od programistów. Jeśli chcesz przejść do innej gry, zdecydowanie zalecamy Snook! która jest świetną grą w snookera na urządzenia z systemem Windows 8 i Windows 10. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w tej recenzji.

Link do głównej publikacji