Kopiuj i wklej tekst ze schowka na komputer

Podczas pracy z dwoma komputerami może się zdarzyć, że chcesz „przenieść” zawartość schowka na jednym komputerze na inny. CopyCat to darmowy program dla systemu Windows, który pozwoli ci to zrobić. Łatwo skopiuje dane tekstowe ze schowka na komputer.

Skopiuj tekst ze schowka na komputer

Skopiuj i wklej między komputerami

Aby rozpocząć, musisz najpierw dodać adres IP komputera-1 do listy Copycat komputera-2 i dodać adres IP komputera-2 do listy Copycat komputera-1. Wszystkie dane ze schowka zostaną skopiowane z jednego komputera na drugi.

Pamiętaj, że schowek zostanie skopiowany na inny komputer tylko wtedy, gdy będzie zaznaczony obok nazwy lub adresu IP tego komputera.

Teraz, gdy kopiujesz tekst do schowka, Copycat automatycznie przeniesie go do schowka wybranych maszyn.

Możesz pobrać CopyCat z jego strona główna.

Możesz także użyć następujących stron internetowych do kopiowania schowka / danych / tekstu z jednego komputera na inny:

MoveMyText | HeyPasteIt | FriendPaste.

Schowek systemu Windows ma bardzo podstawowy charakter i nie oferuje wielu funkcji. W rezultacie w Internecie dostępnych jest wiele bezpłatnych opcji Schowka, takich jak ArchiveClipboard, Enhanced Clipboard Manager, Clipboardic, Orange Note, Ditto, Clipboard Magic itp.

AKTUALIZACJA: Witryna stwierdza, że ​​jest kompatybilna tylko z Windows XP (wersja 32-bitowa). Dzięki japp. Nie wiem, czy będzie działać z Windows Vista i nowszymi.

Link do głównej publikacji