Klucz serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania wygasł błąd Hulu [Poprawka]

Hulu to niezwykle popularna usługa przesyłania strumieniowego wideo, ale niektórzy użytkownicy zgłosili, że klucz serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania wygasł błąd. Ten problem może uniemożliwić wyświetlanie jakichkolwiek treści w Hulu, ale dzisiaj pokażemy, jak to naprawić raz na zawsze.

Ten błąd pojawia się, gdy użytkownik próbuje odtworzyć wideo, ale serwer nie wysyła odpowiedzi. Może się to również zdarzyć, gdy usługa Hulu znajduje się daleko od lokalizacji użytkownika. W niektórych przypadkach użytkownik nie ma innej opcji, jak tylko czekać, aż Hulu rozwiąże ten problem.

Jeśli chcesz samodzielnie naprawić ten błąd, musisz wykonać kilka kroków opisanych w tym artykule.

Jak naprawić błąd uruchomieniowy odtwarzania Hulu?

  1. Upewnij się, że twoje połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie
  2. Uruchom ponownie urządzenie
  3. Zmniejsz liczbę podłączonych urządzeń
  4. Przesyłaj strumieniowo wideo w trybie niskiej jakości
  5. Sprawdź Hulu
  6. Upewnij się, że Twoja przeglądarka lub aplikacja jest aktualna

1. Upewnij się, że twoje połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie

połączenie sieciowe Klucz serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania wygasł

Streaming w Hulu wymaga przyzwoitego połączenia sieciowego. Gdy prędkość jest zbyt niska, możesz napotkać Błąd klucza serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania. Aby uniknąć tego problemu, upewnij się, że masz szybkie i stabilne połączenie z Internetem.

2. Uruchom ponownie urządzenie

Czasami w celu naprawy Klucz serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania wygasł błąd, wystarczy zrestartować urządzenie. Jeśli problem będzie się powtarzał, być może powinieneś spróbować zrestartować modem / router.

3. Zmniejsz liczbę podłączonych urządzeń

odłączyć inne urządzenia błąd Hulu

Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, zaleca się zmniejszenie liczby podłączonych do niego urządzeń. Wiele urządzeń zużywa większą przepustowość, dzięki czemu masz mniej przepustowości dla Hulu.

Aby rozwiązać ten problem, spróbuj odłączyć kilka urządzeń od sieci Wi-Fi i sprawdź, czy to pomoże.

4. Przesyłaj strumieniowo wideo w trybie niskiej jakości

W przypadku napotkania Klucz serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania wygasł błąd, być może można go uniknąć, przechodząc do trybu niskiej jakości. Jeśli Twoje połączenie internetowe nie jest najlepsze, przejście do trybu niskiej jakości może ci pomóc.

Pamiętaj, że jakość wideo zostanie obniżona podczas korzystania z trybu niskiej jakości.

5. Sprawdź Hulu

Czasami usługi Hulu są zawieszone na krótki czas, ponieważ aplikacja może przechodzić problemy techniczne i konserwację. W tych okresach może zostać wyświetlony komunikat Klucz serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania wygasł błąd.

Wskazane jest sprawdzenie strony mediów społecznościowych Hulu na Facebooku, Twitterze i innych platformach. Hulu ma dużą liczbę użytkowników, więc od czasu do czasu należy się spodziewać konserwacji. Jedyne, co użytkownik musi zrobić w tym okresie, to uzbroić się w cierpliwość do czasu rozwiązania problemu przez personel Hulu.

6. Upewnij się, że Twoja przeglądarka lub aplikacja jest aktualna

Stara wersja aplikacji Hulu może dać użytkownikowi garść problemów. Dlatego aktualizacja aplikacji może być bardzo dobrym krokiem. Po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji sprawdź, czy problem nadal występuje.

Jeśli którekolwiek z tych rozwiązań było w stanie naprawić Klucz serwera użyty do rozpoczęcia odtwarzania wygasł błąd, Twoje uwagi będą mile widziane.

Link do głównej publikacji