Jakie są najlepsze rozwiązania VPN, które chronią mnie przed hakerami?

Popularność VPN w ostatnim dziesięcioleciu przyniosła wiele nieporozumień. Ponieważ wiele osób tak naprawdę nie wie, co robi VPN i jej mechanizm ochrony urządzeń.

Wśród tego nieporozumienia jest pomysł, że VPN zapewnia ochronę przed hakerami i wirusami. Właśnie dlatego postanowiliśmy rozwiązać ten nieporozumienie w tym poście i wyjaśnić, jak działa VPN, aby użytkownicy mogli zrozumieć pełne usługi VPN.

Co to jest Virtual Protection Network (VPN)?

VPN to oprogramowanie, które umożliwia bezpieczne przejście danych z komputera na serwer sieciowy, z którym próbujesz się połączyć. Jest to szczególnie ważne, ponieważ hakerzy i złośliwe programy nie mogą uzyskać dostępu do tego bezpiecznego przejścia, w którym dane są chronione. Ponieważ szyfrowanie sprawia, że ​​dane są nieczytelne; gwarantuje to, że Twój dostawca usług internetowych, hakerzy, a nawet agencje bezpieczeństwa nie będą miały dostępu do twoich informacji.

Jak VPN Cię chroni?

Wiele renomowanych sieci VPN korzysta z 256-bitowego szyfrowania połączeń, ponieważ jest to najbardziej niezawodny dostępny protokół szyfrowania. Jest praktycznie odporny na hakerów i umożliwia ukrycie twoich informacji przed hakerami. Hakerzy nie będą mogli uzyskać dostępu do haseł, danych finansowych i informacji e-mail podczas surfowania po Internecie za pośrednictwem zaufanej sieci VPN.

Istnieją również inne protokoły bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i funkcje Killswitch; umożliwia to użytkownikom anonimowe surfowanie po Internecie. Osiąga się to poprzez ukrycie adresu IP i uniemożliwienie hakerom dostępu do klawiszy podczas przeglądania Internetu.

Czy hakerzy mogą nadal uzyskiwać dostęp do mojego komputera za pomocą sieci VPN?

Odpowiedź na to brzmi „tak” i „nie”. Haker nie może uzyskać bezpośredniego dostępu do systemu, jeśli korzystasz z zaufanej sieci VPN, ale Twoje informacje można uzyskać na kilka sposobów.

Jeśli pobierzesz zainfekowane złośliwym oprogramowaniem pliki z podejrzanej witryny podczas przeglądania anonimowego; spowoduje to zainfekowanie twojego systemu złośliwym oprogramowaniem, a twoja sieć VPN nie będzie w stanie go zatrzymać. Możesz także kliknąć link online, który może zawierać złośliwe oprogramowanie szpiegujące w ukrytym w nim kodzie.

 • CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów zabezpieczających do laptopów zapewniających najwyższą ochronę w 2018 roku

Twoja sieć VPN ukrywa Twoją aktywność internetową i dane przed hakerami. Pobrane i zainstalowane oprogramowanie szpiegujące rejestruje naciśnięcia klawiszy, kliknięcia myszą i inne wzorce komputerowe, po których jest przenoszone na osobę, która wygenerowała kod złośliwego oprogramowania.

To jeden z powodów, dla których nie powinieneś pobierać darmowej sieci VPN. Wielu hakerów używa tych darmowych sieci VPN jako przynęty, aby zwabić niczego niepodejrzewających użytkowników do pobierania złośliwego oprogramowania lub urządzeń śledzących z ich systemu. Dlatego zaleca się, aby uzyskać VPN z zaufanego źródła.

Dlaczego najlepiej łączyć program antywirusowy z VPN?

Dlatego konieczne jest połączenie programu antywirusowego i zaufanej usługi VPN, aby zapewnić pełną ochronę systemu. Wynika to z faktu, że oba programy idą w parze, zapewniając jednocześnie bezpieczne połączenia, bezpieczeństwo online i prywatność. Antywirus był rozwiązaniem bezpieczeństwa online na długo przed popularnością VPN.

Wiele komputerów jest wyposażonych w program antywirusowy lub użytkownicy pobierają jakąś formę antywirusa. Jest to niezbędne, ponieważ program antywirusowy usuwa z systemu złośliwe oprogramowanie, wirusy i inne złośliwe oprogramowanie. Kolejną istotną funkcją antywirusa jest zapobieganie atakom wykorzystującym. Haker może wykorzystać podatne łatki w oprogramowaniu komputerowym do włamania się do systemu. Korzystanie z samej sieci VPN nie może zabezpieczyć systemu przed atakami związanymi z wykorzystaniem.

Ponieważ VPN głównie ukrywa twój adres IP i szyfruje twoje połączenie internetowe. Potrzebujesz zaufanego oprogramowania antywirusowego, aby chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem, witrynami wyłudzającymi informacje i innym złośliwym oprogramowaniem online. Najważniejsze jest oprogramowanie antywirusowe, a VPN wzajemnie się uzupełniają.

Dlatego zalecamy te trzy główne sieci VPN, ponieważ zapewniają one wysokiej jakości ochronę przed hakerami i ufają, że zapewniają bezpieczne połączenia.

Najlepsze narzędzia VPN, które chronią cię przed hakerami

1

CyberGhost (zalecane)

pobierz Windows cyberghost 10CyberGhost to zaufany dostawca usług VPN, który ma ponad 15 milionów użytkowników. VPN ma ponad 1090 serwerów w 60 krajach. Według użytkowników systemu Windows nawet hakerzy używają CyberGhost do ochrony swoich informacji i tożsamości.

Pod względem bezpieczeństwa CyberGhost szyfruje dane użytkowników za pomocą 256-bitowego szyfrowania klasy wojskowej; Dzięki temu Twoje dane będą nieczytelne dla hakerów, instytucji rządowych i operatorów ISP. Opcja ochrony przed wyciekiem DNS i zabicia przełącznika umożliwia bezpieczniejsze połączenie i zapobiega wyciekowi haseł do hakerów.

 • Tymczasem ta sieć VPN umożliwia połączenie z 5 urządzeniami jednocześnie i zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta. Ponadto ceny CyberGhost zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku i obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

  2)

  NordVPN (sugerowany)

  może obniżyć ceny gier VPNNordVPN oferuje wiele bogatych w funkcje zabezpieczeń, które mogą powstrzymać hakerów do pewnego stopnia. Użytkownicy otrzymują ponad 2000 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach.

  VPN wykorzystuje silne 256-bitowe szyfrowanie, które zapewnia bezpieczeństwo informacji i umożliwia bezpieczną działalność w Internecie. Twoje informacje są również bezpieczne, ponieważ VPN ukrywa twój adres IP przed hakerami i twoim dostawcą usług internetowych.

  Podstawowy plan cenowy dla tej sieci VPN kosztuje 11 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku.

  • Pobierz teraz NordVPN

  — POWIĄZANE: Co zrobić, jeśli router został zablokowany przez router

  3)

  Surfshark

  logo surfsharkSurfshark to dostawca usług VPN z ponad 800 serwerami w ponad 50 krajach na całym świecie. Dzięki temu wygodnie jest znaleźć bliskie połączenie VPN z twoim otoczeniem.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Surfshark poważnie podchodzi do tej kwestii, zapewniając 256-bitowe szyfrowanie AES, które jest tym samym rodzajem szyfrowania używanym przez większość rządów do ich komunikacji. Dzięki protokołom IKEv2 i OpenVPN masz również idealną ochronę przed hakerami i innymi niechcianymi podmiotami.

  Opcja zabicia przełącznika gwarantuje, że Twoja prywatność pozostanie nienaruszona, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane, a przy ścisłej polityce braku logów powinieneś mieć pewność, że nikt nie ogląda ani nie rejestruje żadnej z twoich działań.

  VPN świeci w zakresie dostępności urządzeń, umożliwiając łączenie się z tyloma urządzeniami, ile chcesz. Subskrypcja usługi kosztuje 11,95 USD miesięcznie lub 5,99 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na fakturowanie co roku. Plan 24-miesięczny oferuje super ofertę w wysokości 1,99 USD miesięcznie i jest rozliczany co 24 miesiące.

  Masz również możliwość zatrzymania usługi z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

  • Pobierz teraz Surfshark VPN

  4

  Hotspot Shield Elite

  Hotspot Shield

  Hotspot Shield to doskonała usługa VPN, która jest wysoko oceniana wśród bazy użytkowników VPN. Użytkownicy mają do dyspozycji ponad 1300 serwerów, które są połączone strategicznie.

  Ponadto ich serwery są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem, co zapewnia, że ​​informacje są nieczytelne, jeśli dostęp do nich mają hakerzy lub rząd. Ochrona przed wyciekiem DNS zapewnia, że ​​nie musisz się martwić, że Twój adres IP zostanie ujawniony, ponieważ VPN ukrywa Twój adres IP.

  Tymczasem Hotspot Shield ma bezpłatną usługę VPN, chociaż nie zaleca się korzystania z niej w celu zapobiegania hakerom. Dlatego wysoce zalecana jest wersja premium. Plany premium kosztują 5,99 USD rocznie z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

  • Pobierz teraz Tarcza Hotspot  i zabezpiecz swoje połączenie

  5

  Zalecane oprogramowanie zabezpieczające do połączenia z VPN

  Ponadto oprogramowanie VPN nie zatrzymuje samych hakerów; dlatego musisz korzystać z wysokiej jakości rozwiązań antywirusowych, a także narzędzia zabezpieczającego przed złośliwym oprogramowaniem; zapobiegnie to atakom złośliwego oprogramowania, a także zabezpieczy Twoje dane osobowe i tożsamości online.

  BitDefender Total Security 2018

  Bitdefender jest oceniany jako jeden z najlepszych programów antywirusowych w świecie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu oprogramowaniu antywirusowemu można zagwarantować ciągłą ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi wykorzystywanymi przez hakerów.

  Tymczasem w najnowszych wynikach testu AV Bitdefender został poddany testom porównawczym i uzyskał wynik 17,0 powyżej 18,0, w których wykorzystano takie parametry, jak ochrona, wydajność i użyteczność; Dzięki temu Bitdefender jest niezawodnym antywirusem do połączenia z VPN, aby chronić komputer przed hakerami.

  Ponadto BitDefender jest łatwy w użyciu ze względu na minimalny graficzny interfejs użytkownika. Niektóre z jego funkcji obejmują:

  • Bitdefender VPN
  • Antywirus, anty-malware, antykradzieżowe
  • Zapora ogniowa
  • Pełna ochrona danych
  • Tryb ratunkowy
  • Niszczarka plików

  Kup Bitdefender

  — CZYTAJ TAKŻE: Najlepsze oprogramowanie antywirusowe do bankowości internetowej

  BullGuard

  BullGuard to również wysoko oceniany program antywirusowy, który zapewnia systemowi maksymalną ochronę przed praktycznie każdym zagrożeniem ze strony hakerów.

  BullGuard uzyskał również wysokie noty w najnowszych wynikach testu AV. Jednak ten program antywirusowy jest bardzo wszechstronny ze względu na swoje bogate funkcje. Niektóre z jego funkcji obejmują:

  • Bezpieczne przeglądanie
  • Antyphishing
  • Antywirus, Antyspyware, Anti-theft, Anti-malware
  • Ochrona przed oprogramowaniem ransomeware
  • Skaner luk
  • Zapora ogniowa
  • Wzmacniacz gier
  • Kontrola rodzicielska
  • Dostosuj komputer
  • Zintegrowane tworzenie kopii zapasowych w chmurze

  Tymczasem BullGuard jest oferowany w cenie premium 59,95 USD.

  Pobierz bezpłatną wersję próbną BullGuard

  Malwarebytes

  Malwarebytes

  Malwarebytes to doskonałe oprogramowanie zabezpieczające przed złośliwym oprogramowaniem, które wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie i zaawansowane zagrożenia, uniemożliwiając im przejęcie systemu.

  • CZYTAJ TAKŻE: 8 najlepszych programów antywirusowych dla oprogramowania dla przedsiębiorstw, które zabezpieczą Twoją firmę

  Oprócz specjalnej funkcji ochrony przed oprogramowaniem ransomware, Malwarebytes jest skuteczny w usuwaniu PUP (potencjalnie niechcianych programów). Jednak niektóre z jego ciekawych funkcji obejmują:

  • Wykrywanie anomalii
  • Monitorowanie zachowania
  • Hartowanie aplikacji
  • Ochrona sieci

  Pobierz Malwarebytes z oficjalnej strony internetowej

  Podsumowując, VPN może zatrzymać hakerów, ale zdecydowanie zaleca się połączenie użycia VPN z silnym antywirusem w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przed potencjalnymi hakerami.

  Chociaż najlepsze VPN, które mogą powstrzymać hakerów, o których wspomnieliśmy, nie są darmowe, ale zyskujesz wartość wartą swojej ochrony. W związku z tym można łączyć się z dowolnym oprogramowaniem antywirusowym, o którym wspomniano powyżej, i wykorzystywać je na komputerach w celu zapewnienia maksymalnej ochrony.

  Czy masz jakieś pytania? Zapytaj, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji