10 najlepszych programów do ukrywania adresów IP do wykorzystania w 2019 roku

Od czasu do czasu możesz potrzebować anonimowości w Internecie, aby móc chronić swoją tożsamość. Z drugiej strony możesz zostać odrzucony dostęp do określonych stron internetowych z powodu zablokowanej lokalizacji; na przykład mogło to się zdarzyć na YouTube.

Możesz rozwiązać takie problemy, maskując swoją tożsamość, a można to zrobić za pomocą wirtualnych sieci prywatnych lub VPN. Istnieje wiele programów VPN do ukrycia oryginalnego adresu IP, ale nie wszystkie programy są świetne.

Co to jest adres IP i jak go ukryć?

Adres protokołu internetowego lub adres IP to unikatowy adres używany do identyfikacji smartfonów, tabletów i komputerów. Każdy komputer z Internetu ma co najmniej jeden adres IP, który jednoznacznie go identyfikuje na wszystkich innych urządzeniach w sieci.

Możesz ukryć adres IP za pomocą Trusted Proxy lub Virtual Private Network. Możesz zarejestrować się w takich usługach i za każdym razem, gdy przejdziesz do trybu online, będziesz wyświetlać inny adres IP. Adres zostanie wypożyczony z usługi, z której korzystasz.

Dlaczego warto korzystać z VPN?

Sieci VPN zapewnią ci bezpieczeństwo i dadzą ci możliwość bycia anonimowym. W ten sposób będziesz w stanie odnieść sukces w zablokowanych treściach, takich jak strony internetowe, filmy i inne.

Będziesz także mógł zachować prywatność informacji przed hakerami, rządami i wieloma innymi. Oto lista dziesięciu programów VPN do maskowania oryginalnego adresu IP.

Jakie są najlepsze narzędzia programowe do ukrywania mojego adresu IP?

 1. Cyber ​​Ghost VPN (zalecane)

Cyber ​​Ghost VPN to jeden z najlepszych programów do ochrony adresów IP, ponieważ nie trzeba uaktualniać do wersji płatnej. Darmowa wersja Cyber ​​Ghost VPN zawiera wszystkie elementy, których chce użytkownik.

Jest w stanie zaszyfrować cały ruch online i zapewni, że informacje pozostaną ukryte przed hakerami, gdy będziesz w otwartej sieci bezprzewodowej.

Darmowa wersja nie ma limitu przepustowości, ale musisz zdawać sobie sprawę z tego, że rozłącza się co trzy godziny i jest również ograniczony tylko do jednego urządzenia z systemem Windows. Powinieneś korzystać z usługi bez tworzenia konta.

 • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

Wersje Premium i premium plus oferują lepszą szybkość połączenia, obsługę wielu urządzeń, a także opcję korzystania z OpenVPN, IPSec lub PPTP.

AKTUALIZACJA: Cyberghost wydało wersję 2019 narzędzia. Cyberghost 7 jest prawdopodobnie najlepszą usługą VPN do użycia na komputerze z systemem Windows 10 w 2019 roku. Nowa wersja oferuje prostszy interfejs użytkownika, ponad 3000 serwerów do wyboru (w porównaniu z 700 serwerami dostępnymi w 2018 roku) oraz wiele innych funkcji i opcji ochrony prywatności dane.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz przeczytać naszą szczegółową recenzję Cyberghost 7.

 1. Tarcza Hotspot (sugerowana)

Dzięki Hotspot Shield zyskasz prywatny, bezpieczny i nieograniczony dostęp do informacji z całego świata.

Zalety korzystania z tego oprogramowania obejmują bezpieczne połączenie Wi-Fi, ponieważ będziesz w stanie chronić połączenie internetowe i szyfrować dane osobowe, dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie surfować po Internecie, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, w domu czy w miejscu publicznym.

Chroń swoje dane osobowe, szyfrując je. Sprawdź najlepsze oprogramowanie do szyfrowania Wi-Fi tutaj.

Hotspot Shield VPN nie przechowuje dzienników twojej aktywności online ani twoich danych osobowych. Możesz surfować po Internecie, nie martwiąc się o nic.

Masz również możliwość szybkiego dostępu do zablokowanych i ocenzurowanych stron dzięki Hotspot Shield VPN. Możesz uzyskać bezpieczny dostęp do gier, mediów społecznościowych i filmów.

Są miliony użytkowników z całego świata, którzy ufają Hotspot Shield, aby uzyskać bezpieczny i nieograniczony dostęp do Internetu.

Program wyświetli ostrzeżenie w przypadku odwiedzenia witryn, które zawierają złośliwe oprogramowanie, a następnie zablokuje witrynę. Wykrywa, a następnie zapobiega infekowaniu urządzenia przez ponad 3,5 miliona złośliwych witryn, witryn wyłudzających informacje i spam.

Korzystając z tego oprogramowania, nie ryzykujesz utraty informacji o karcie kredytowej, sieci VPN, wiadomości błyskawicznych i pobranych plików.

 • Pobierz teraz Hotspot Shield za darmo
 1. Real Hide IP

Możesz używać oprogramowania do anonimowego surfowania po sieci, aby uniemożliwić hakerom monitorowanie twoich działań online lub aby złodzieje tożsamości nie ukradli Twojej tożsamości i innych danych osobowych.

Jeśli chcesz, aby najlepsze rozwiązanie VPN chroniło Cię przed hakerami, przygotowaliśmy dla Ciebie tę niesamowitą listę.

Możesz również wysyłać anonimowe e-maile i odblokowywać się na forach i wszelkiego rodzaju zastrzeżonych stronach internetowych.

Oprogramowanie umożliwia przypisanie jednego z fałszywych adresów IP firmy, które mogą pochodzić z różnych krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania i tak dalej.

Oprogramowanie jest kompatybilne z Firefox, Internet Explorer, MyIE, Maxthon i działa ze wszystkimi typami routerów, zapór ogniowych, sieci domowych, sieci bezprzewodowych i innych.

Program może ukryć twoje prawdziwe IP i możesz surfować w dowolnym miejscu w sieci, mając dostęp do forów, stron internetowych, blogów, które wcześniej cię zbanowały.

Możesz ukryć swoje prawdziwe IP podczas surfowania w Internecie, aby zapobiec śledzeniu przez strony internetowe.

Jeśli chcesz mieć darmową licencję na oprogramowanie i jesteś blogerem, felietonistą internetowym lub posiadasz witrynę internetową, wszystko, co musisz zrobić, to napisać recenzję dla Real Hide IP, a uzyskasz bezpłatną licencję.

Szukasz narzędzia VPN do routera Linksys? Sprawdź tę listę z najlepszymi dostępnymi teraz.

 1. ProxyShell Hide IP Program

Jest to zarówno potężny, jak i łatwy w użyciu program, który jest w stanie ukryć Twoją tożsamość dzięki wielu konfigurowalnym regułom surfowania i serwerom proxy. Zapewnia szybkie i szyfrowane adresy IP serwerów proxy w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Oprogramowanie umożliwia jednoczesne korzystanie z serwerów proxy w różnych krajach i można je łatwo dostosować. Na przykład, jeśli Twój dostawca usług internetowych zablokuje YouTube, nie będziesz mógł oglądać niektórych filmów, ponieważ jesteś poza Wielką Brytanią, więc BBC ci na to nie pozwoli.

Ale dzięki temu programowi możesz uzyskać amerykańskiego proxy do odwiedzenia YouTube i brytyjskiego proxy do odwiedzenia BBC i tak dalej.

Narzędzie jest w stanie zaszyfrować wszystkie Twoje surfowanie po Internecie, wesprzeć strony HTTP i HTTPs oraz ominąć ograniczenia internetowe i geograficzne bloki internetowe.

Oprogramowanie można łatwo dostosować i działa z przeglądarkami IE, Firefox, Opera, Chrome, a przeglądarki nie wymagają konfiguracji.

 1. SumRandoVPN

Program wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie z całkowicie nowoczesnymi serwerami na całym świecie. Zapewni to, że nikt nie uzyska twoich informacji.

Dobra sieć VPN ma wiele usług na całym świecie i bez względu na to, czy korzystasz z sieci VPN w Wielkiej Brytanii, Hongkongu czy Południowej Afryce, będziesz mógł zdecydować, skąd strony internetowe pochodzą.

Jesteś w stanie zaszyfrować cały ruch, nie tylko ruch w przeglądarce. Twoje aplikacje i wtyczki są chronione przez VPN i zapewni, że żadna twoja aktywność nie zostanie udostępniona do hakowania lub nadzoru.

Oprogramowanie przekieruje ruch z twojego komputera na serwer znajdujący się w innym kraju, aby uzyskać dostęp do treści, które w innym przypadku byłyby niedostępne w Twojej lokalizacji.

Opcje VPN firmy są idealne dla każdego, kto musi tylko surfować lub uzyskać dostęp do Internetu prywatnie.

Dla użytkowników, którzy potrzebują nieco więcej, takich jak możliwość obejrzenia filmu lub programu lub połączenia z serwerami z krajów spoza bezpłatnych planów, istnieją również pewne rozwiązania. SumRando oferuje plany VPN z tyloma danymi i dostępem, ile chcesz.

Sprawdź najlepsze przeglądarki z wbudowaną siecią VPN, która będzie chronić Twoje dane osobowe. Dowiedz się więcej w tym artykule.

 1. IP Hider Pro

IP Hider Pro to profesjonalne oprogramowanie, które służy do ukrywania adresu IP, dzięki czemu można ukryć ruch internetowy i prawdziwą lokalizację podczas surfowania w Internecie.

IP Hider Pro zapewni poziom bezpieczeństwa na poziomie rządowym, dzięki czemu będziesz mieć pewność swojej wolności w dowolnym miejscu w Internecie, nie martwiąc się o wyciek jakichkolwiek informacji.

To narzędzie pozwala użytkownikom przeglądać z pełnym zaufaniem i surfować po dowolnej witrynie, korzystać z usług Instant Messenger i czatów, internetowych wiadomości e-mail, grup dyskusyjnych, forów i blogów internetowych. Twoja prawdziwa tożsamość nigdy nie zostanie ujawniona.

Oprogramowanie szyfruje cały ruch, aby Twój dostawca usług internetowych i administratorzy sieci nie mieli pojęcia, do których witryn i usług masz dostęp.

Następnie program wyśle ​​zaszyfrowany ruch przez sieć bezpiecznych serwerów zlokalizowanych na całym świecie i pozwoli ci zmienić twój adres IP, a także lokalizację.

Usługa zapewnia adresy IP dla użytkowników z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Kanady i innych.

 1. Przeglądarka Tor

Tor jest jednym z najpopularniejszych darmowych i otwartych programów, które pomogą Ci bronić się przed naruszeniem prywatności.

Tor oferuje rozproszoną sieć przekaźników obsługiwanych przez wolontariuszy z całego świata, którzy robią wszystko, aby chronić użytkowników przed analizą ruchu.

Aby Tor naprawdę działał jak najlepiej, będziesz musiał zmienić niektóre ze swoich nawyków. Gdy Tor go uruchomi, Tor nie ochroni całego ruchu twojego komputera, i należy o tym pamiętać.

Chroni tylko twoje aplikacje, które są poprawnie skonfigurowane do wysyłania ruchu internetowego przez Tora. Aby uniknąć problemów z konfiguracją Tora, zdecydowanie zalecamy korzystanie z przeglądarki Tor.

Potrzebujesz więcej informacji na temat pobierania i korzystania z przeglądarki Tor na Windows 10? Nie martw się, zapewniamy Ci ochronę.

Przeglądarka Tor zablokuje wtyczki przeglądarki, takie jak Flash, RealPlayer, Quicktime i inne, i można nimi manipulować w celu ujawnienia twojego adresu IP.

Nie zalecamy instalowania dodatkowych wtyczek i dodatków do Tora, ponieważ mogą one obejść Tora i zaszkodzić Twojej prywatności.

Tor zaszyfruje Twój ruch wewnątrz i do sieci Tor, ale szyfrowanie twojego ruchu do miejsca docelowego będzie bardzo zależało od tej konkretnej strony. Tor zawiera HTTPS Everywhere, aby wymusić użycie szyfrowania HTTPS.

Przeglądarka Tor ostrzeże Cię przed automatycznym otwarciem dokumentów obsługiwanych przez aplikacje zewnętrzne. Należy pamiętać o tym ostrzeżeniu i zachować ostrożność podczas pobierania dokumentów za pośrednictwem programu.

Potrzebujesz więcej ochrony? Spójrz na najlepsze VPN do użycia z Torem i zwiększ swój poziom prywatności. 

 1. Betternet Unlimited Free VPN Proxy

Narzędzie umożliwia dostęp do wszystkich zablokowanych stron internetowych i zapewnia bezpieczeństwo. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów łączenia się z siecią bez cenzury i ograniczeń; nie będą Ci przeszkadzały reklamy ani rejestracja.

Jedynym celem programu jest ochrona Twojej prywatności i tożsamości.

Aplikacja nie zapisuje dzienników od użytkownika, nie wyświetla żadnych reklam, a interfejs jest prosty do połączenia, ponieważ wystarczy dotknąć i połączyć się z VPN.

Ta usługa jest skierowana do przeglądarki Chrome i można jej użyć do odblokowania wszystkich zastrzeżonych witryn i usług, w tym YouTube, Facebook, Twitter i tak dalej.

Ta nieograniczona darmowa aplikacja może automatycznie wykryć Twoją lokalizację i połączy Cię z najbliższym serwerem. Dlatego Twoje połączenie będzie znacznie szybsze niż u innych dostawców.

Aplikacja jest tak prosta, jak to możliwe, i ma bardzo prosty interfejs, w tym tylko przycisk, który zmieni ustawienia proxy.

Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk Połącz i gotowe.

 1. Ukryj wszystkie adresy IP

Jest to jedno z najlepszych na świecie programów do ukrywania adresów IP. Ukryje wszystkie twoje aplikacje i gry IP przed hakerami i wszelkiego rodzaju szpiegami. Będziesz także mógł surfować anonimowo, aby zapobiec kradzieży tożsamości i chronić się przed włamaniami hakerów.

Potrzebujesz tylko jednego kliknięcia i możesz zacząć.

Jeśli interesuje Cię świetna sieć VPN do grania, mamy dla Ciebie najlepsze w tym przydatnym artykule.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk Połącz, a twoje IP zostanie natychmiast ukryte. Serwery firmy znajdują się na całym świecie i możesz łatwo łączyć się z różnymi serwerami w różnych krajach.

Za każdym razem, gdy naciśniesz Connect, podrobisz adres IP innego kraju. Wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące są szyfrowane przy użyciu standardowego szyfrowania branżowego, które jest bardzo bezpieczne, jak na poziomie rządowym.

Korzystając z technologii bezpiecznego zdalnego wyszukiwania DNS, możesz uniknąć śledzenia i fałszowania DNS.

Powinieneś wiedzieć, że dostawcy telewizji internetowej, tacy jak BBC i Hulu, używają wykrywania lokalizacji, aby odmawiać użytkownikom niektórych treści.

To narzędzie zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, a wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem powiązanym z dostawcami telewizji i skierować przeglądarkę na właściwą stronę.

Dzięki temu narzędziu będziesz mógł wprowadzić dowolny host serwera gry lub adres IP, i powiadomi wszystkie fałszywe serwery IP, aby automatycznie pingowały ten konkretny serwer gry i obliczyły, który serwer jest najszybszy do podłączenia tutaj. Całkiem fajnie, prawda?

Szukasz VPN z dożywotnią subskrypcją? Sprawdź nasze najlepsze typy w tym artykule i nie będziesz rozczarowany.

 1. Easy Hide IP

Program oferuje możliwość wyboru adresu IP. Możesz uniknąć podejrzeń ze strony osób trzecich, ręcznie wybierając bezpieczny adres IP, aby uzyskać dostęp do ulubionych usług.

Za pomocą klienta Windows Easy-Hide-IP możesz wybrać dokładny adres IP, którego chcesz użyć z dowolnego serwera, który chcesz. Masz również możliwość zmiany adresu IP tyle razy, ile chcesz, ponieważ usługa nie wyłączy użytkowników o dużej aktywności.

Aby rozpocząć korzystanie z VPN, wystarczy zainstalować oprogramowanie i kliknąć przycisk Połącz.

Możesz pobierać dowolnie, co chcesz, ponieważ nie zostaniesz obciążony opłatą za wykorzystanie danych i nie będziesz musiał radzić sobie z limitami pobierania.

Usługa nie korzysta z dzienników klientów, a polityka firmy ma na celu ochronę prywatności klienta przez cały czas.

Powyższa lista obejmuje dziesięć najlepszych programów VPN, a my gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo każdego produktu.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub sugestie, udostępnij je w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji