Jak zrobić playlistę na YouTube z dowolnym filmem, bez logowania

Jeśli chcesz oglądać niektóre filmy codziennie w YouTube bez ich wyszukiwania, ten post pokaże Ci jak utworzyć listę odtwarzania YouTube przy użyciu dowolnego filmu. Nie ma znaczenia, kto przesłał film — możesz utworzyć niestandardową listę odtwarzania i dodać do niej wideo.

Wiele osób codziennie ogląda ten sam film lub słucha tej samej muzyki. Są dwa sposoby na uzyskanie tych samych piosenek lub filmów przez cały czas w YouTube. Po pierwsze, możesz zanotować wszystkie linki wideo i odtwarzać je jeden po drugim ręcznie. Po drugie, możesz utworzyć listę odtwarzania i dodać ją do zakładek, aby móc automatycznie odtwarzać ulubione filmy. Najlepszą częścią tego samouczka jest to, że możesz to zrobić również bez logowania się na konto Google.

Jak zrobić listę odtwarzania na YouTube

Aby utworzyć listę odtwarzania YouTube z dowolnym filmem, bez logowania, wykonaj następujące kroki:

  1. Zbierz wszystkie linki wideo
  2. Wklej identyfikator wideo w serii
  3. Otwórz adres URL nowej listy odtwarzania w przeglądarce

Aby dowiedzieć się więcej o tym samouczku, czytaj dalej.

Najpierw musisz zebrać wszystkie linki wideo, ponieważ musisz mieć unikalny identyfikator wideo. Standardowy URL filmu na YouTube wygląda mniej więcej tak:

https://www.youtube.com/watch?v=ABCD

„ABCD” to unikalny identyfikator zawarty w każdym adresie URL. Musisz zanotować wszystkie unikalne identyfikatory jeden po drugim.

Następnie musisz wkleić te identyfikatory w tym następującym adresie URL:

http://www.youtube.com/watch_videos?video_ids=ABCD, XYZ, CDE

ABCD, XYZ, CDE to trzy unikalne identyfikatory demo. Jeśli umieścisz identyfikatory w tej serii, wideo ABCD będzie odtwarzane jako pierwsze, XYZ będzie Twoim drugim filmem i tak dalej.

Do listy odtwarzania możesz dołączyć dowolną liczbę filmów. Zwykła lista odtwarzania wygląda tak:

Jak zrobić listę odtwarzania na YouTube

Możesz znaleźć opcje powtarzania, zapętlania i odtwarzania losowego. Jedynym problemem związanym z tą metodą jest to, że nie można nazwać listy odtwarzania. Będzie nosił „Listę bez tytułu” jako nazwę. Dobrą wiadomością jest to, że możesz udostępnić listę odtwarzania każdemu za pośrednictwem Facebooka, Twittera, e-maila itp.

Mam nadzieję, że ta prosta sztuczka ci pomoże.

Oto kilka porad i sztuczek na YouTube, o których warto wiedzieć.

Link do głównej publikacji