Jak znaleźć darmową sieć VPN bez rejestracji | Raport systemu Windows

VPN ogólnie oferuje wiele korzyści, w tym bezpieczeństwo, szybkie serwery i unikanie kierowania geograficznego. Zazwyczaj VPN, zwłaszcza usługa płatna, wymaga od użytkownika rejestracji i rejestracji. Rejestracja w usłudze VPN może wydawać się niewygodnym zadaniem, szczególnie dla użytkowników, którzy chcą tylko szybkiego dostępu do VPN.

Na szczęście istnieją bezpłatne usługi VPN, które nie wymagają rejestracji do korzystania. Jak znaleźć bezpłatne, nie wymagające rejestracji usługi VPN, które są godne zaufania? Cóż, poniższa lista pokaże najlepsze usługi VPN, które nie wymagają rejestracji przez e-mail.

Oprogramowanie VPN bez rejestracji

1. Betternet

Betternet to doskonała usługa VPN, która nie wymaga rejestracji do bezpłatnej edycji. Korzystanie z tej usługi pozwoli ci ominąć filtry regionalne i zapewnić przyzwoitą ochronę. Oznacza to, że będziesz mógł nieco bezpiecznie korzystać z publicznej sieci Wi-Fi i uzyskać dostęp do treści zaprojektowanych dla innych regionów.

Ten dostawca VPN oferuje również aplikacje obsługiwane w systemach Mac OS, iOS, Android, Chrome, Firefox i oczywiście urządzeniach z systemem Windows. Interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika i nie ma ograniczenia przepustowości, co oznacza, że ​​możesz korzystać z Betternet bezterminowo.

Betternet to jedna z najlepszych bezpłatnych usług VPN, które nie wymagają rejestracji. Nadal mają jednak kilka wad. Na przykład, zarabiają na swoich bezpłatnych usługach poprzez programy partnerskie i reklamy. Co więcej, nie jest całkowicie pewne, czy firmy reklamowe mogą śledzić informacje dotyczące przeglądania i pliki cookie.

Ogólnie rzecz biorąc, Betternet jest świetną usługą do użytku tymczasowego lub podstawowego. Jednak nie polecam tej usługi do jakichkolwiek działań online, które dotyczą poufnych danych osobowych lub firmowych.

2. Vpnbook

Nie musisz się rejestrować, aby uzyskać bezpłatną wersję VPNbook także. VPNbooka można używać we wszystkich głównych systemach operacyjnych.

Użytkownicy będą mieli nieograniczoną przepustowość i będą mogli wybierać między OpenVPN i PTPP. PTPP VPN jest ogólnie łatwiejszy do zablokowania i wykrycia, ale nadal jest popularny, ponieważ można go używać w prawie każdym systemie operacyjnym. Z drugiej strony OpenVPN jest bezpieczniejszy i trudniejszy do wykrycia.

VPN jest idealny dla użytkowników, którzy mają większe doświadczenie w korzystaniu z usług VPN. Powodem tego jest fakt, że przeciętnym użytkownikom może być trochę trudno skonfigurować ustawienia. Nawigacja po kliencie nie jest łatwa. Kolejną wadą VPNbooka jest to, że ma on bardzo niewiele lokalizacji serwerów dostępnych dla bezpłatnych użytkowników.

  • Przeczytaj także: Jak podłączyć laptopa z systemem Windows 10 do sieci VPN

3. HideMe

Ukryj mnie oferuje doskonałą prędkość pobierania, technologie szyfrowania wysokiej jakości oraz przyjazny klient. Żadne z twoich informacji nie będą udostępniane stronom trzecim. Nie będzie rejestrowania i rejestracja nie jest wymagana dla darmowych użytkowników.

Na początku HideMe brzmi jak idealna darmowa VPN. Jednak prawda jest taka, że ​​bezpłatna edycja HideMe zapewnia dostęp tylko do 3 lokalizacji. Co więcej, masz tylko 2 GB limitu transferu danych.

Dlatego polecam HideMe tylko wtedy, gdy chcesz korzystać z VPN przez bardzo krótki czas.

Wniosek

Podsumowując, VPN bez rejestracji z pewnością ma swoją zaletę, ponieważ są one łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu. Te wydania również wydają się być bezpłatne.

Jednak brakuje im wielu ważnych i niezbędnych funkcji, które zwykle oferuje premium VPN. Jeśli szukasz dobrze zaokrąglonej usługi VPN premium, która oferuje wysokie bezpieczeństwo w połączeniu z szybkimi serwerami, powinieneś sprawdzić CyberGhost.
CyberGhost premium jest idealną opcją, jeśli chcesz dokonać aktualizacji z bezpłatnej sieci VPN.

    — Pobierz teraz Cyberghost i zabezpiecz swoje połączenie 

Więcej:

  • Czy VPN może poprawić ping i rozgrywkę? 4 najlepsze narzędzia VPN dla graczy
  • Najlepsze oprogramowanie do ochrony prywatności w systemie Windows 10
  • Są to najlepsze rozszerzenia Chrome do ochrony Twojej prywatności w 2017 roku
Link do głównej publikacji