Jak zmienić rozdzielczość w Paint 3D?

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zmienić rozdzielczość w Paint 3D i jak to zrobić, znajdziesz idealny artykuł.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Zmiana rozmiaru zdjęć w Paint 3D jest bardzo ważną funkcją. Możesz użyć tego, aby zmniejszyć rozmiar lub zwiększyć rozmiar.

Ta ostatnia opcja ma zastosowanie, gdy chcesz osiągnąć ustawioną rozdzielczość, która może zostać zaakceptowana przez drukarnie.

W tym artykule powiemy dokładnie, jak to zrobić. Postępuj zgodnie z krokami, które tutaj przedstawiliśmy i daj nam znać, jeśli uznasz ten przewodnik za pomocny.

Oto jak zmienić rozdzielczość w Paint 3D

klawiatura laptopa - jak zmienić rozdzielczość Paint 3D
1. Wewnątrz Eksplorator Windows -> przejdź do lokalizacji obrazu, który chcesz zmodyfikować.
2. Kliknij obraz prawym przyciskiem myszy i wybierz -> Otwierać z.. -> Maluj 3D (spowoduje to automatyczne ustawienie rozmiaru płótna na rozmiar obrazu).
3. Spowoduje to otwarcie obrazu w programie Paint 3D.
4. Kliknij Brezentowy przycisk znajdujący się na pasku zadań w górnej części ekranu.
5. Z menu wyświetlonego po prawej stronie -> włącz opcje Zablokuj współczynnik kształtu, i Zmień rozmiar obrazu za pomocą płótna. (Pole Zablokuj proporcje należy zaznaczyć tylko, jeśli chcesz zachować proporcje obrazu tak, jak były pierwotnie).
6. Zmodyfikuj wartości ręcznie, przeciągając kwadraty z rogów obrazu lub wybierz określoną szerokość i wysokość, modyfikując wartości w odpowiednich polach.

Uwaga: Możesz także wybrać, czy rozmiar obrazu ma być obliczany w pikselach lub procentach, klikając menu rozwijane w sekcji Zmiana rozmiaru obszaru roboczego.

Chcesz zmienić rozmiar obrazu w Paint 3D? Oto jak to zrobić

Wniosek

Są to najbardziej wydajne kroki, które należy wykonać, aby zmienić rozdzielczość obrazów w programie Paint 3D w systemie Windows 10.

Chcielibyśmy wiedzieć, czy ten przewodnik pomoże Ci zrozumieć, jak działa proces zmiany rozmiaru w Paint 3D.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji