Windows Error Code i narzędzia wyszukiwania wiadomości

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się dotknąć kodu błędu, że instalacja systemu Windows zwymiotowała i wiedziałeś, gdzie go sprawdzić? Istnieje kilka narzędzi, które mogą pomóc zidentyfikować kod błędu i komunikat, które Windows może wyrzucić. Rzućmy okiem na kilka takich bezpłatnych narzędzi, które mogą pomóc Ci znaleźć znaczenie takich kodów błędów i komunikatów Windows.

Kod błędu systemu Windows Narzędzia wyszukiwania wiadomości

Narzędzie do wyszukiwania błędów systemu Windows, komunikaty o błędach, ErrMsg, Goblin błędów dla systemu Windows to niektóre bezpłatne narzędzia do wyszukiwania kodów błędów, które mogą pomóc Ci zidentyfikować kody błędów systemu Windows. W tym poście wymieniono także przydatne linki do stron pobierania i stron internetowych, które mogą pomóc w identyfikacji kodów błędów i sprawdzaniu komunikatów o błędach

1] Komunikaty o błędach dla systemu Windows

komunikaty o błędach

Komunikaty o błędach dla systemu Windows pozwalają wyszukać numery kodów błędów systemu Microsoft Windows i wyświetlić opisowy komunikat wyjaśniający, co tak naprawdę oznacza kod numeryczny. Pozwala także wyświetlać i drukować wszystkie kody błędów i komunikaty zdefiniowane dla twojej wersji systemu Windows. Komunikaty o błędach dla systemu Windows zostały teraz zaktualizowane dla systemu Windows 8 i można je pobrać ze strony głównej.

2] Narzędzie do wyszukiwania błędów systemu Windows

narzędzie do wyszukiwania błędów

Narzędzie do wyszukiwania błędów systemu Windows to kolejne narzędzie, takie jak Error Goblin lub ErrMsg, które może pomóc w wyszukiwaniu kodów błędów systemu Windows. Jeśli masz programy, które generują numeryczne kody błędów, możesz dowiedzieć się, co one oznaczają, korzystając z tych narzędzi.

3] Narzędzie Microsoft do wyszukiwania kodów błędów

Narzędzie do wyszukiwania kodów błędów Microsoft może powiedzieć, że jest przeznaczone dla Exchange, ale obejmuje również Exchange, Windows i wiele innych produktów Microsoft. To narzędzie wiersza polecenia może pomóc w określeniu wartości błędów na podstawie dziesiętnych i szesnastkowych kodów błędów w systemach operacyjnych Microsoft Windows.

4] Wyszukiwanie kodu błędu systemu Windows

The Dokument dotyczący kodów błędów systemu Windows wyszczególnia typowe szczegóły użycia tych kodów błędów Win32, wartości HRESULT i wartości NTSTATUS. The Centrum wiadomości o zdarzeniach i błędach pozwala wyszukiwać i znajdować szczegółowe objaśnienia wiadomości, zalecane działania użytkownika oraz oferuje łącza do dodatkowej pomocy i zasobów. Ten post na temat błędów systemu Windows, komunikatów o błędach systemu i kodów da ci pełną listę i znaczenie błędów.

5] Narzędzie wyszukiwania błędów

Narzędzie do wyszukiwania błędów systemu Windows

Narzędzie do wyszukiwania błędów oferuje prosty interfejs użytkownika, który jest łatwy do zrozumienia. Musisz tylko wpisać kod błędu, a wszystkie szczegóły będą migać w dolnej części. Możesz zobaczyć szczegóły, takie jak opis błędu i powiązany moduł systemowy.

Mówiąc o kodach błędów, te posty również mogą Cię zainteresować:

  1. Kody błędów i komunikaty o błędach aktywacji zbiorczej w systemie Windows
  2. Jak skopiować kody błędów Wiadomości z okien dialogowych w systemie Windows
  3. Kody błędów Windows Phone MarketPlace
  4. Sprawdzanie błędów systemu Windows lub zatrzymywanie kodów błędów
  5. Główna lista kodów błędów Windows Update.

Mam nadzieję, że ten post pomoże ci kiedyś!

Link do głównej publikacji