Jak zmienić ekran logowania do systemu Windows 7

Możesz teraz zmienić ekran interfejsu logowania Windows 7 z lub bez użycia oprogramowania lub hacków innej firmy, ponieważ system Windows 7 obsługuje teraz ładowanie obrazów w tle ekranu logowania.

Chociaż ta funkcja została zaprojektowana z myślą o producentach OEM, włączanie i wyłączanie za pomocą programu regedit i niektórych obrazów wokół dysku twardego jest dość łatwe.

Zmień ekran interfejsu logowania w systemie Windows 7

Najpierw sprawdza się, czy funkcja dostosowywania jest włączona, czy nie.

Dokładniej, o nazwie DWORD o nazwie OEMBackground w następujący klucz rejestru jest sprawdzany:

HKLM \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ Background

Jego dane określają, czy to zachowanie jest włączone, tj. 1 dla włączonego, 0 dla wyłączonego.

Ta wartość może nie istnieć domyślnie, w zależności od systemu.

Ponieważ jest to funkcja OEM, obrazy pochodzą z% windir% \ system32 \ oobe \ info \ tła.

Podobnie jak wartość rejestru, ten folder może domyślnie nie istnieć.

Ale jeśli chcesz, możesz także użyć dowolnego z następujących bezpłatnych narzędzi innych firm:

1. Zmieniacz logowania: To narzędzie pozwala zmienić tło ekranu logowania do systemu Windows 7. Zapewnia łatwy sposób dostosowania tła ekranu logowania za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację, uruchomić ją i kliknąć Zmień ekran logowania.

2) LogonUI Background Changer to małe narzędzie firmy Codeplex, które może pomóc zmienić obraz tła LogonUI w systemie Windows 7, modyfikując Rejestr.

3) To narzędzie do zmiany logowania do systemu Windows 7 pozwoli ci dostosować ekran logowania do systemu Windows 7 bez dotykania rejestru.

4. Ten zmieniacz tła Windows 7, jest oparty na WPF, jest to fajna techniczna prezentacja możliwości Windows Presentation Foundation dla osób zainteresowanych WPF. Do płynnego działania animacji 3D wymagana jest przyzwoita karta graficzna. Działa dobrze z moim Radeon HD 3200 na moim laptopie, ale powinien również działać z niższymi kartami graficznymi, choć powoli.

5 Windows 7 Logon Screen Rotator to darmowa aplikacja, która zmieni obraz tła logowania na obraz wybrany przez Ciebie, a także na wybrany przez Ciebie czas. Aktualne opcje obejmują każdy dzień, każde logowanie i każdą blokadę komputera.

6. Edytor ekranu logowania do systemu Windows 7, to narzędzie opracowane przez użytkownika Deviantart, które może szybko ustawić tapetę jako tło ekranu logowania.

7 Thoosje Windows 7 Logon Editor, zawiera również bibliotekę bezpłatnych ekranów logowania, takich jak wspaniałe logo 3D systemu Windows i różne inne motywy, takie jak film, samochody i wiele innych.

8 Zmieniacz logowania Windows 7 pozwala dodawać kolekcję zdjęć i zmieniać je w określonych odstępach czasu. Obsługiwane formaty obrazów: Bitmapa (BMP), Portable Network Graphics (PNG), Joint Photographic Experts Group (JPG) i Graphics Interchange Format (GIF).

9 Narzędzie ekranu logowania wymaga instalacji i integruje się z menu kontekstowym pulpitu Windows.

10 Zaloguj się WorkShop pozwala całkowicie dostosować i zmienić ekran logowania Windows 7. Ale proponuję użyć tego narzędzia, tylko jeśli wiesz, co robisz!

Te linki mogą Cię również zainteresować:

  1. Hack, aby zmienić tapetę logowania do Windows 7… i spraw, aby pozostała!
  2. Dostosuj swój system Windows 7 Ekran logowania do systemu Vista poprzez wyświetlenie wiadomości tekstowej.
Link do głównej publikacji