Jak zmienić domyślny identyfikator Windows Live w Windows Phone

Gdy zaczniesz używać Windows Phone 7/8, musisz mieć i skonfigurować konto Microsoft lub Windows Live ID. Pierwszy używany identyfikator będzie domyślnym identyfikatorem, a Twój telefon zostanie zarejestrowany pod tym identyfikatorem konta Microsoft.

Będziesz potrzebować tego identyfikatora, aby uzyskać dostęp do funkcji takich jak Marketplace, Xbox LIVE i Zune Pass z Windows Phone.

Ale co, jeśli zdecydujesz się zmienić domyślne konto Microsoft Mail?

Cóż, nie ma sposobu na zmianę tego identyfikatora, a jedynym sposobem na to jest zresetowanie! Po resecie możesz użyć innego identyfikatora, który chcesz. Inne dodatkowe konta e-mail można oczywiście usunąć bez konieczności resetowania telefonu.

Do Zresetuj system Windows Phone, przesuń i przejdź na stronę listy aplikacji i przewiń w dół do Ustawień. Otwórz i dotknij Informacje, które mogą pojawić się na końcu listy. Tutaj zobaczysz przycisk: zresetuj telefon.

Naciśnij go, a Windows Phone zresetuje się z powrotem do ustawień fabrycznych!

Pamiętaj, że przywrócenie oryginalnych ustawień fabrycznych telefonu z systemem Windows spowoduje usunięcie wszystkich danych osobowych, zdjęć aplikacji, filmów, muzyki i innych treści i przeniesienie zakupionych treści do innego identyfikatora Windows Live może być niemożliwe.

Link do głównej publikacji