Jak zarejestrować się w Minecraft Earth — plus inne szczegóły tutaj!

Microsoft rozwija swoją franczyzę Minecraft Earth. Najnowsza gra Minecraft to gra AR, która będzie dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. Będzie podążał śladami Pokemon Go i będzie oparty na Open Street Maps. Microsoft już otworzył wrota do zamkniętej wersji beta. Wykonaj poniższe czynności, aby zarejestrować się w wersji beta Minecraft Earth,

Jak zapisać się do gry Minecraft Earth

Jak zarejestrować się w Minecraft Earth:

  1. Minimalne wymagania dla gry Minecraft Earth to urządzenie z systemem Android 7 lub iOS 10
  2. Wymagane jest konto Microsoft lub Xbox Live
  3. Kliknij ten link minecraft.net i wprowadź wymagane dane
  4. Wybierz przycisk „Zarejestruj mnie” i możesz zacząć!

Zgodnie z oczekiwaniami zamknięta beta będzie dostępna dla wybranych. Warunki określają również, że gracze powinni mieć ukończone 18 lat. Poza tym jest dość prawdopodobne, że wersja beta jest dostępna tylko w wybranych lokalizacjach, a Twoje miasto może nie zostać uwzględnione. Z drugiej strony, każdy będzie mógł zagrać w grę, gdy zostanie uruchomiona.

Minecraft Earth wydaje się wciągającą grą, która pozwala zbierać moby, zasoby, podejmować wyzwania i grać ze znajomymi. W ramach tego doświadczenia ludzie będą mogli budować razem i brać udział w klasycznych wyzwaniach Minecraft.

Interesujące byłoby zobaczyć, jak gra oparta na AR, taka jak Minecraft Earth, poradzi sobie z takimi graczami jak PUBG i niedawno uruchomionym Call of Duty Mobile. Najnowsza gra opracowana przez Microsoft i Majong będzie zawierać następujące elementy:

Minecraft Earth Adventures

W Minecraft Earth musisz udać się i znaleźć bloki lub skrzynie zwane staczanymi. Spacerując znajdziesz na ulicy małe przygody! Gracze będą mogli zbierać zasoby, walczyć z mobami i zdobywać punkty doświadczenia, aby rozwijać swoją karierę.

Dostosowane doświadczenie

Gracze będą mogli budować własne doświadczenia. Ta funkcja nazywa się Buduj Płyty i pozwala zbudować środowisko wielkości blatu. Możesz wchodzić w interakcje ze środowiskiem wielkości stołu z zewnątrz, a jeśli umieścisz je na ziemi, będziesz mógł zobaczyć dzieła.

Bogactwo technologii

Microsoft wykorzysta Azure Spatial Anchors i integrację PlayFab, aby ożywić grę. Ponadto gra zostanie zoptymalizowana pod kątem rozgrywek społecznościowych dla wielu graczy.

Ogólnie rzecz biorąc, Minecraft Earth wydaje się zabawną grą, która zabierze Cię w miejsca!

Link do głównej publikacji