Jak wyświetlić pliki zablokowane przez blokadę aplikacji bez odblokowywania

Obecnie większość osób korzysta z Androida, a większość z nich chce, aby ich zdjęcia, filmy, a nawet aplikacje (takie jak Whatsapp i inne) były bezpieczne i prywatne. Aby to osiągnąć, często używamy App Lock, jednej z najpopularniejszych aplikacji do zabezpieczania i ustawiania prywatności plików na Androidzie. Blokada aplikacji w zasadzie tworzy blokadę, która wymaga hasła lub hasła do odblokowania i przeglądania plików. Ale czasami użytkownik może zapomnieć hasło, a następnie chce wyświetlić pliki zablokowane przez blokadę aplikacji bez odblokowywania. Czasami użytkownicy blokują również Menedżera plików i inne aplikacje, które zapewniają dostęp do plików. W takich przypadkach wymagają metody przeglądania plików zablokowanych przez blokadę aplikacji bez odblokowywania. Poniższe metody pomogą Ci w przypadku, gdy nie pamiętasz hasła lub blokady wzoru. A więc zacznijmy!

Jak wyświetlić pliki zablokowane przez blokadę aplikacji bez odblokowywania

Jak przeglądać pliki zablokowane przez App Lock bez odblokowywania?

Ważne jest, aby zauważyć, że nie będziemy używać żadnych pęknięć. Poniżej znajdują się dwie oryginalne metody wykrywania plików, które zostały przypadkowo zablokowane.

Metoda 1:

Tej metody można użyć, jeśli na urządzeniu są zainstalowane aplikacje do udostępniania (takie jak Shareit lub SuperBeam) i które nie są zablokowane przez blokadę aplikacji, możesz uzyskać dostęp do tych plików za pomocą tych aplikacji.

Jeśli aplikacje do udostępniania są również blokowane przez blokadę aplikacji, możesz użyć Eksploratora plików, który umożliwia dostęp do plików. Możesz też zainstalować dowolną nową Eksplorator plików lub aplikację do udostępniania z Google Play Store, która pomoże ci uzyskać dostęp.

Aby pobrać ES File Explorer, kliknij tutaj.

Aby pobrać Xender, kliknij tutaj.

Jeśli powyższa metoda ci nie pomogła, spróbuj użyć następnej.

Metoda 2: Wymaga innego smartfona z Androidem

Kolejnego smartfona z systemem Android można używać do wysyłania Eksploratora plików lub aplikacji do udostępniania, takich jak Shareit, SuperBeam lub Xender za pomocą Bluetooth. Umożliwi to przeglądanie zablokowanych plików.

  1. Użyj innego urządzenia z Androidem, aby wysłać plik apk do urządzenia, na którym pliki są zablokowane (przez Bluetooth);
  2. Po wysłaniu plików zainstaluj pliki apk i dotknij opcji anuluj, gdy pojawi się monit blokady aplikacji, aby zablokować nową aplikację;
  3. Teraz użyj tej aplikacji, aby uzyskać dostęp lub przeglądać pliki zablokowane przez App Lock bez odblokowywania.
Link do głównej publikacji