Jak wylogować się z aplikacji poczty w systemie Windows 10, 8, 8.1

Podczas korzystania z systemu Windows 10, 8 lub Windows 8.1 chodzi przede wszystkim o dostępność użytkownika i funkcje przenośności. Z tego powodu firma Microsoft zaprojektowała wbudowaną aplikację pocztową, która może oferować natychmiastowy dostęp do wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym, zapewniając ciągłe logowanie.konto Windows 8
Chociaż ta funkcja poczty e-mail może być naprawdę przydatna, ponieważ możesz skontaktować się ze wszystkim, co nowe, oraz z osobami, które chcą z tobą rozmawiać w czasie rzeczywistym, w niektórych przypadkach możesz chcieć wylogować się z systemu Windows 10, 8 klient pocztowy. Cóż, wylogowanie będzie trudną rzeczą, szczególnie jeśli jesteś użytkownikiem na poziomie podstawowym, który po raz pierwszy doświadcza Windows 10, Windows 8 lub Windows 8.1.

Ale dlaczego wylogować się ze swojego konta Microsoft? Na przykład, jeśli więcej niż jeden użytkownik ma dostęp do urządzenia z systemem Windows 10, 8. W takim przypadku dane osobowe, informacje i konta użytkownika będą dostępne bez żadnych innych ograniczeń, co oznacza, że ​​każdy, kto ma dostęp do odpowiedniego laptopa, tabletu lub komputera stacjonarnego, może odczytać jego e-maile i uzyskać dostęp do ogólnych informacji o koncie. Z tego powodu, aby chronić i zabezpieczyć dane, możesz chcieć zalogować się do naszej aplikacji poczty Windows 10, 8.

Jak wylogować się z aplikacji poczty w systemie Windows 10, 8

Wszystko, co musisz zrobić, aby móc chronić swoje konto e-mail, to usunięcie (nie martw się, będzie to tylko tymczasowo) konta Microsoft. Oto więc kroki, które należy wykonać w systemie Windows 8:

  1. Otwórz swojego klienta e-mail — powinien znajdować się bezpośrednio na ekranie głównym.
  2. Dobrze, a następnie w oknie e-mail otwórz ustawienia, uruchamiając pasek Urok (podczas korzystania z aplikacji e-mail, przesuń mysz w prawym dolnym rogu ekranu).
  3. Z paska Charm wybierz ustawienia, a następnie wybierz Opcje konta.
  4. Od tego momentu będziesz mógł wybrać, czy chcesz pozostać zalogowany, czy tymczasowo wyłączyć konto Microsoft. Oczywiście możesz ponownie zalogować się na swoje konto, wykonując tę ​​samą procedurę, więc zarządzanie osobistymi wiadomościami e-mail będzie dość łatwe.

Jeśli chcesz się wylogować z aplikacji Mail w systemie Windows 10, poniższe kroki są dość podobne, a mianowicie:

  1. Uruchom aplikację Mail> wybierz ikonę Ustawienia
  2. Przejdź do Zarządzaj kontami, aby zobaczyć konta dodane do aplikacji Poczta.zarządzaj kontami aplikacji pocztowych
  3. Wybierz konto, z którego chcesz się wylogować.
  4. Na ekranie pojawi się nowe okno dialogowe Ustawienia konta.
  5. Wybierz Usuń konto — spowoduje to usunięcie odpowiedniego konta i wylogowanie z aplikacji Mail.
  6. Naciśnij przycisk Usuń, aby potwierdzić wybór.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji