Jak usunąć Boxbe Waiting List z Outlook

Istnieje wiele usług stron trzecich, które działają na popularnych serwisach e-mail, takich jak Outlook. Nazywane również jako usługa pomocy e-mail, poprawiają zarówno pod względem doświadczenia, jak i wydajności. Boxbe w szczególności zapewnia usługę automatycznego odbierania połączeń, jeśli jesteś przeciążony pocztą e-mail. W tym przewodniku pokażemy, jak usunąć Lista oczekujących Boxbe od Microsoft Outlook.

Co to jest lista oczekujących Boxbe

Ponieważ Boxbe działa jako pośrednik między Twoim dostawcą poczty e-mail a Tobą, wszystkie wiadomości e-mail wysłane do Ciebie trafiają na listę oczekujących. Po zatwierdzeniu tych e-maili są one wreszcie dostępne do odpowiedzi. Te wiadomości e-mail są umieszczane na liście o nazwie Lista oczekujących Boxbe. Zwykle tworzą folder lub etykietę, w której przechowywane są wszystkie te e-maile. Dzięki temu Twoja skrzynka odbiorcza zawiera tylko odpowiednie e-maile.

Jak usunąć Boxbe Waiting List z Outlook

Jeśli otrzymałeś wiadomość e-mail jako odpowiedź na wysłaną wiadomość e-mail z informacją, że znajdujesz się na liście Oczekiwanie Boxbe, to dlatego, że odbiorca korzysta z ich usług. Powyższy obraz pokazuje, jak może to wyglądać w kliencie poczty.

Jak usunąć Boxbe Waiting List z Outlook

Zakładając, że raz skorzystałeś z ich usługi, a następnie ją pominąłeś, folder lub etykieta nadal pozostają. W dobie internetu, w którym e-maile zalewają naszą skrzynkę odbiorczą w jedną lub drugą stronę, nie jest zaskoczeniem, jeśli o tym zapomniałeś. Chociaż zawsze możesz go kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać Usuń folder, aby go całkowicie pozbyć, musisz wykonać dwa kroki:

1] Usuń regułę Boxbe z Outlook.com

Usuń Regułę Boxbee z Outlooka

Po połączeniu Boxbe ze swoim kontem Outlook stworzył regułę. Każda przychodząca wiadomość e-mail, która nie jest zgodna z regułą, trafia do tej reguły i do folderu Boxbe Waiting List.

  • Przejdź do Outlook.com i zaloguj się za pomocą swojego konta.
  • Kliknij ikonę COG w prawym górnym rogu i wybierz Mail> Reguły.
  • Poszukaj reguły o nazwie „Lista oczekujących Boxbe”.
  • Usuń to.

2] Cofnij dostęp Boxbe z Microsoft Dashboard

Usuń dostęp Boxbe z Outlooka

  • W Outlook.com kliknij ikonę swojego profilu i wybierz Wyświetl konto.
  • Następnie kliknij Prywatność lub po prostu kliknij ten link, aby przejść do Prywatności konta Microsoft.
  • Wybierz Wyświetl i wyczyść aktywność aplikacji i usług i poszukaj Boxbe na liście.
  • Kliknij Edytuj. Ujawni to szczegóły dostępu Boxbe do twojego konta.
  • Następnie kliknij Usuń te uprawnienia, aby pozbyć się Boxbe.

Po tym etykieta przestanie być dostępna, a Boxbe nie będzie mógł uzyskać dostępu do wiadomości e-mail za pośrednictwem konta Microsoft. Teraz powinieneś zobaczyć wszystkie e-maile w swojej skrzynce odbiorczej.

Link do głównej publikacji